Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банки Воронежа - взяти кредит в г Воронеж вибрати банк


Банки Воронежа - взяти кредит в г Воронеж, вибрати банк

Банки Воронежа - взяти кредит в г Воронеж вибрати банк

Незважаючи на те, що Воронеж не є містом-мільйонером (населення міста становило 839 900 000 чоловік на початок 2008 року), разом з агломерацією населення міста складає більше мільйона чоловік. Воронеж - важливий для центральних регіонів Росії промисловий центр. Тут розвинені різні галузі виробництва, наприклад, машинобудування і оборонка.

Тут знаходиться велике оборонне підприємство «Сузір'я», «Воронезьке літакобудівне товариство», великий виробник літаків, «Воронезький тепловозоремонтний завод», «Воронезький вагоноремонтний завод». «Воронезький механічний завод» відрізняється широким спектром вироблених продуктів: це і медичне обладнання, і інструменти, і багатоцільова авіація, і двигуни, і деталі для автомобілів. Але фінансова криза досить сильно вдарила по місцевій економіці: на межі банкрутства на початок 2009 року перебували шинний завод «Амтел-Черноземье» і Воронезький алюмінієвий завод. Крім того, муніципальне підприємство «Водоканал Воронеж» має борг за кредитом у розмірі 888 000 000 рублів, і, можна припустити, причини цього боргу - не тільки в кризі.

Також однією з важливих галузей для Воронезької економіки є легка і харчова промисловість. У цій галузі задіяні такі підприємства, як «Молочний комбінат« Воронезький »», «Воронезький завод плавлених сирів" Янтар "», «Воронезька хлібна база», «Воронезька кондитерська фабрика», «Група компаній« маслопродуктов »» та інші великі підприємства. З 2006 року в місті розпочато розвиток великих торгово-розважальних і бізнес-центрів.

У Воронежі досить мало банків. Всього чотири місцевих банку і одна некомерційна організація при очевидно присутньої конкуренції великих федеральних банківських мереж. Більш ретельний аналіз дозволяє побачити, що велика частина цих банків є всього лише «дочками» великих федеральних мереж, (наприклад, Ощадбанк у Воронежі), що свідчить про їх фактичне лідерство на цьому ринку. Статистика кредитування Центробанку по Воронежу також демонструє скромні в порівнянні з іншими містами суми.

Підприємцям до початку 2009 року банками Воронежа було видано 141 418 300 000 рублів у вигляді кредитів. Найбільше грошей пішло на оптову торгівлю (40 019 500 000 рублів), обробні виробництва (20 584 800 000) і сільське і лісове господарство (14 043,8). На споживчі кредити у Воронежі банки виділили 34 722,1 мільйона рублів. З них на житлові кредити пішло 7 164 500 000, з них на іпотеку пішло 5 740 300 000. Отже, як було сказано вище, у Воронежі всього лише 4 місцевих банку.

Давайте розглянемо деякі з них більш уважно, але перед цим представимо їх від самого великого до найдрібнішого. Найбільший місцевий банк Воронежа - це банк «Агроімпульс», активи якого становлять 11 448 500 000 рублів, за ним йде банк «Південний Схід» з 2 799,5 мільйонами рублів активів, потім йдуть маленькі банки: «Бастіон» (244 , 6 мільйонів) і «Воронеж» (227 мільйонів). Перші два банки разом з «Воронежем» були засновані ще в 1990-му році, а банк «Бастіон» був заснований в 1992.

Банк Агроімпульс, будучи по-справжньому найбільшим з чотирьох банків Воронежа, має не тільки найбільші в місті активи, але і пасиви, наприклад, за розмірами депозитних рахунків фізичних осіб (сума становить 3 227 600 000 рублів). Цей банк активно веде роботу над створенням мережі філіалів по всій Росії. На сьогоднішній день його мережа «покриває» кілька регіонів Росії, таких, як Оренбурзька область, Пермський край, а також території Уралу та Західного Сибіру. У кожному місті банк має по одному відділенню, всього діючих на сьогоднішній день 9, а також 4 додаткових офісу.

Можливо, банк віддає перевагу роботі з фізичними особами. Банк Південний Схід є стабільно утримує друге місце банком Воронежа. Розміри депозитів фізичних осіб приблизно в два рази менше, ніж у «Агроімпульс» (всього лише 1 174 100 000 рублів). В кінці жовтня 2008 року в ЗМІ було повідомлення про те, що «Юго-Восток» незабаром буде реоргнізован у філію «Транскредитбанка».

З 2000 року «Транскредитбанка» є власником більш ніж 70%-го пакету акцій «Південного Сходу». На жаль, точної інформації щодо реорганізації не можуть дати ні сайт ЦБ, ні сайт самого «Південного Сходу». На сайті Центробанку лише зазначено, що в травні «Юго-Восток» закрив один свій фіілал. Цей банк має 6 відділеннями, а також великою мережею банкоматів на території Воронежа (68).

Ще один великий місцевий банк - банк «Воронеж» - є «дочкою» «Національного Резервного Банку», який купив «Воронеж» у 2007. На даний момент ця кредитна організація проходить ребрендинг, який планують завершити до 2012 року. Депозити фізичних осіб складають всього лише 223 тисячі рублів. У Воронежі банк має 5 офісів.

Федеральні банки у Воронежі також представлені, наприклад, «Россельхозбанка», особливо зацікавленим у пошуку клієнтів в середовищі сільського господарського виробництва. На території Воронежа та області банк розташував 21 додатковий офіс. Ця велика кредитна організація володіє активами в обсязі 809 041 300 000 рублів і депозитами фізичних осіб у розмірі 49 123 200 000. Ще один федеральний банк у Воронежі - це «Росбанк», що має всього лише 3 відділення на території міста.

При цьому «Росбанк» є одним з найбільших банків Росії як за розмірами активів (486 544 100 000 рублів - як раз замикає «десятку» найбільших банків), так і за розмірами депзітов фізичних осіб (110 419 400 000). Всього лише один офіс на території Воронежа має велика кредитна організація «КІТ Фінанс». Тим не менш, це не заважає банку активно вести бізнес у цьому регіоні, тим більше що банк якісно працює з корпоративними клієнтами. Нагадаємо, що на сьогоднішній день цей банк належить частково компанії «Алроса» і підконтрольному «РЖД» підприємству. Активи банку складають 115 447 300 000 рублів, депозити фізичних осіб - 4 874 600 000 рублів.

Отже, на прикладі даних коротких зведень можна припустити, що на території Воронежа сильні позиції мають насамперед іногородні банки. Це може бути хорошим знаком для місцевого бізнесу, зацікавленого у пошуку інвестицій, але не може бути добрим чинником для розвитку незалежного місцевого ринку банківських послуг, так як той ризикує стати фактично монопольним, незалежно від того, чи буде монополіст місцевою організацією або «чужаком» . Михайло Манокін, спеціально для "Занімаем.ру"

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Асоціація російських банків хоче внести банкрутів по роздрібних кредитах в "чорний список" 16 квітня 2012 11:32 Асоціація російських ... Більше

Борис Ротенштейн про іпотеку і споживчому кредитуванні На запитання «Занімаем.Ру» про можливості іпотечного та споживчого кредитування, наданого сучасними російськими ... Більше

Порядок реалізації заставного майна банками Заставне забезпечення кредиту служить «подушкою безпеки» для кредитної організації, гарантом повернення позикової заборгованості.Банк не зацікавлений у ... Більше

Пропала кредитка?Інструкція до дії Крадіжка кредитних карт сьогодні не рідкість.Що робити, якщо ви виявили зникнення карти і як ... Більше

Будь-яку іпотеку в Нордеа Банку дадуть по трьом документам 12 вересня 2012 19:29 До початку осені Нордеа Банк «дозрів» ... Більше

Популярне