Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банки Казані - де взяти кредит в г Казань огляд казанських банків


Банки Казані - де взяти кредит в г Казань, огляд казанських банків

Банки Казані - де взяти кредит в г Казань огляд казанських банків

Казань - столиця республіки Татарстан, одне з міст-мільйонерів РФ. На початок 2009 року в місті живе приблизно 1,130 тисяч осіб. За неофіційною статистикою, в місті живуть близько півтора мільйонів чоловік. Казань - великий центр машинобудування, нафтохімічної, легкої та харчової промисловості. У місті зареєстровано 151 великих і середніх підприємств, з них 98 за типом власності - акціонерні товариства.

У Казані розташовані штаб-квартири компаній з 500 найбільших компаній за рівнем капіталізації в Росії: наприклад, «Татенерго», виробник третини всього російського поліетилену «Казаньоргсинтез», один з найбільших продавців автомобілів «Транстехсервіс», велике сільськогосподарське підприємство «Вамін», виробник молока , а також «Казанський вертолітний завод», який виготовляє вертольоти марки «Мі», і КАПО ім. Горбунова, яке випускає пасажирську і бойову авіатехніку. До речі, в регіоні розвинений туризм, і в рік місто відвідує приблизно 1 мільйон чоловік. У Казані розташовані 26 банків, а за інформацією Центробанку на території всього Татарстану знаходяться 39 філій різних банків. До речі, за розмірами сукупного банківського капіталу (275 мільярдів рублів) банки Казані поступається тільки банкам Санкт-Петербурга і банкам Москви.

Як і у всіх містах-мільйонерах, в р Казань розвинена галузь кредитування юридичних і фізичних осіб. До початку 2009 року юридичними особами Татарстану було взято в кредит банками 619 901,5 мільйона рублів. З них 136 593,3 мільйона рублів було зайнято підприємствами оптової та роздрібної торгівлі, а також 127 598,3 - обробними виробництвами. Банками Казані та інших міст Татарстану до початку 2009 року було видано 97 158 700 000 рублів фізичним особам.

З них 23 389 800 000 було видано на житлові кредити, з яких, у свою чергу, 17 013 - на іпотеку. Десять найбільших банків Казані за розмірами активів - це: «АК Барс» (розміри активів - 214 037 900 000 рублів), «Татфондбанка» (45 219 200 000 рублів), «Спурт Банк» (10 028 700 000) , «Казанський» (9 773,4), «БТА-Казань» (9 544,4), «Енергобанк» (9 178,98), «ІнтехБанк» (5 694,5), «Аверс» (5218, 2), «Банк Казані» (3 629,3) і «Іпотека-Інвест» (3 219,8). З них самі старі банки - «БТА-Казань» (заснований у 1991 році), «Спурт» (заснований у 1992 році) та «АК БАРС». Давайте ближче розглянемо три найбільших банки Казані.

Перший - це банк АК БАРС, що входить в двадцятку найбільших російських банків. За розміром власного капіталу цей банк Казані займає 17 місце, за розміром чистих активів - 18-е. Депозити фізичних осіб оцінюються в 23 633 600 000 рублів. Цікаво, що цей банк, будучи заснований урядом Татарстану, має право на розрахунково-касове обслуговування засобів Татарстанського бюджету і всіх організацій, оплачуваних ім.

Цей великий банк, підтримуваний місцевим урядом, має 27 філій на території РФ, 51 додатковий офіс в різних великих містах Росії. На території Татарстану «АК БАРС» має 20 філій, а філія банку в Казані має 21 відділення в різних районах столиці Татарстану. Другий банк Казані - це Татфонбанк з 11 284,4 мільйонами рублів депозитів фізичних осіб. Входить у першу десятку найбільших банків регіонів Росії. Ключовими клієнтами та акціонерами банку є підприємства агропромислового комплексу.

Про це говорить і те, що більша частина активів банку припадає на кредити бізнесу. «Татфондбанка», безумовно, може бути названий другим після «АК БАРС» за величиною і впливовості банком регіону. Це доводить потужна мережа філій банку: 27 відділень у Казані, а також філії у великих містах Росії, в тому числі в Москві та Санкт-Петербурзі. Ще один великий банк Казані - банк Казанський. Його клієнтська база - це приблизно 10 тисяч підприємств.

Банк працює переважно з малим та середнім бізнесом Татарстану. Приблизна кількість обслуговуваних фізичних осіб - 40 тисяч, обсяг їх депозитів - 3 904,3 мільйона рублів. У Казані банк має всього лише 3 філії, ще кілька - в інших містах Казахстану.

Давайте подивимося на відділення банків інших міст і регіонів, представлених в Казані. Інтерес представляє присутність тут великих кредитних організацій, чиї центральні офіси розташовані не в Казані, а в інших містах Татарстану. Наприклад, «Банк Девон-Кредит», що має велике представництво в Казані, але центр - у невеликому місті Альметьевске. У Казані банк має всього лише один філія і один додатковий офіс.

Хоча він входить в топ-100 найбільших банків Росії, а депозити фізичних осіб становлять 7 768 200 000 рублів. Або ще одна схожа кредитна організація - Акібанк з центром в місті Набережні Челни. Він має непоганий для невеликого регіонального банку прогноз економічної стабільності Е +, а також чималу суму за депозитами фізичних осіб: 3 593 800 000 рублів.

У Казані банк має 13 відділень, включаючи головний офіс Казанського відділення. Крупний всеросійський банк «Россельхозбанк» також має представництво в цьому регіоні - «Татарстанський філія» з цікаво влаштованої структурою. Як і випливає з агропромислової спрямованості банку, в Казані банк розмістив тільки центральний офіс; в різних районах Татарстану кредитна організація представлена своїми відділеннями: всього 30 додаткових офісів філії банку. Отже, Татарстан - одна з найбільших республік Російської Федерації.

Найбільший банк Казані і всієї республіки - АК БАРС - являє собою цікавий приклад «власного Ощадбанку» одного з регіонів Росії, активно підтримуваного урядом і має потужну для регіону філіальну мережу. Можна зробити припущення, що лідери місцевого банківського сектора багато в чому зобов'язані своїм успіхом динамічному розвитку місцевого бізнесу, нужденного в активному фінансуванні. Михайло Манокін, спеціально для "Занімаем.ру"

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Комерційний кредит, товарне кредитування - види, відсотки, особливості Одними з ... Більше

Вчителям хочуть давати пільговий кредит на житло 16 квітня 2012 20:16 Іпотечний банк DeltaCredit озвучив свій прогноз: у другому кварталі поточного року російський іпотечний ... Більше

Споживчі кредити Росгосстрах БАНКУ: зниження ставок, покращення умов Тенденція до пом'якшення умов споживчого кредитування рано чи пізно призводить банки до розробки комплексних підходів до лібералізації ... Більше

Кредитка - кредитна карта, переваги кредитки банку перед споживкредити Останні ... Більше

В Альфа-Банку стало можливим переказувати гроші за допомогою SMS Альфа-Банк запропонував своїм клієнтам новий зручний спосіб переказу грошових коштів "SMS-Переказ з картки ... Більше

Популярне