Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Зеніт - кредити філії банку Zenit


Банк Зеніт - кредити, філії банку Zenit

Банк Зеніт - кредити філії банку Zenit

Про банк

Банк «Зеніт» був заснований нафтовою компанією «Татнефть» в кінці 1994 року. У числі засновників виступала також Академія народного господарства при уряді Російської Федерації, інші юридичні особи.

До недавнього часу «Татнефть» була головним акціонером Зеніта. На сьогоднішній день 41,81% акцій банку належать офшорного фонду International Petro-Chemical Growth Fund Limited, який відіграє важливу роль у залученні інвестицій в Татарстан, 24,56% акцій володіє ВАТ «Татнефть».

Власника НЛМК Володимира Лісіна представляє компанія Silener Management Ltd (14,42%). Інтереси Марата Сафіна представлені компанією Rodilla Investments Ltd (6,8%), решта 10,32% акцій розподілені між топ-менеджерами банку. У 2002 році банком «Зеніт» була отримана генеральна ліцензія Банку Росії, а також ліцензія на роботу з дорогоцінними металами.

У наступні роки «Зеніт» придбав акції декількох банків: у 2005 році у компанії «Татнефть» були викуплені 90% акцій банку «Девон-Кредит», в 2007 році - 85,3% акцій філії Газпромбанка - Сочігазпромбанка, отримав незабаром назва «Зеніт Сочі ». Придбання останнього пов'язано з обслуговуванням прийдешніх у 2014 році Зимових Олімпійських Ігор у Сочі. У 2007 році до банківської групи «Зеніт» приєднався також Ліпецккомбанк.

На сьогоднішній день мережа «Зеніт» має в своєму розпорядженні 15 філіями, має 83 офісу з продажу та близько 100 банкоматів в багатьох регіонах Росії.

Основними клієнтами банку є крупні компанії, серед яких компанії нафтовидобувної галузі, машинобудівного та енергетичного комплексу, владні структури регіонального і муніципального рівня, торгові фірми, машинобудівні підприємства, золотодобувні підприємства, фінансові установи.

У загальній складності клієнтами банку Зеніт є близько 14 тисяч юридичних осіб. Банк обслуговує також заможних приватних клієнтів. Банк здійснює велику кількість операцій з пов'язаними сторонами, основними з яких є «Татнефть» і НЛМК. «Зеніт» займається активною діяльністю на міжнародних ринках деривативів і цінних паперів.

Сильні позиції банку у сферах боргового фінансування, private banking, довірчого управління активами.

Відбувається розвиток таких роздрібних послуг, як автокредитування, іпотечне кредитування, емісія пластикових карт (близько 200 тис. карт) різних платіжних систем, карт «Система цінностей». 15 млрд. руб. становить частка вкладів у пасивах (11,4%). В даний час в мережі «Зеніт» працює майже 2000 тис. чоловік.

На внутрішньому ринку МБК «Зеніт» найчастіше є донором.

У 2007 групи капітал його дорівнював 738 млн.доларів, при цьому активи склали 6,645 млрд.

За даними на 01.07.08 банк «Зеніт» зайняв 25 місце в рейтингу банків Росії з активами-нетто 152 млрд.руб.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Карти "ВТБ24-Ютейр" розходяться на ура Банк ВТБ24 визнав запуск спільного з авіакомпанією ... Більше

Оригінальність кредитних карт: візуальний ефект За якими критеріями ви вибираєте кредитку?За умовами кредитування, але ніяк не по дизайну, адже так?А як хочеться, щоб кредитна карта ... Більше

Кредит Європа Банк почав видавати новорічний споживкредит 7 листопада 2012 0:00 Новорічний споживчий кредит «Святковий настрій» почав надавати Кредит Європа Банк.Позика ... Більше

Банки активніше продають погані борги колекторам Колекторське агентство "Секвоя Кредит ... Більше

Абсолют Банк запустив в обіг кредитні карти, пільговий період кредитування яких становить до 56 днів 11 липня 2012 23:13 ... Більше

Популярне