Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк ВУЗ-банк г Єкатеринбург - кредити послуги банку


Банк ВУЗ-банк г Єкатеринбург - кредити, послуги банку

Банк ВУЗ-банк г Єкатеринбург - кредити послуги банку

У вересні 1991 року в Єкатеринбурзі було відкрито новий банк, який отримав ліцензію на здійснення банківських операцій. За рік до цього два доцента кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Свердловського інституту народного господарства запропонували ректору і проректору вищого навчального закладу ідею створення банку. Керівництво схвалило пропозицію, так і був заснований ВУЗ-банк.

До складу банку увійшли інститути міста і кілька промислових підприємств.

Розширюючи штат і спрямованість діяльності, засновники приступили до будівництва будівлі для ВНЗ-банку. Так, в 1994 році в банку з'явився власний окремий офіс. В цей же час ВУЗ-банку була видана ліцензія, роздільна проведення операцій в іноземній валюті.

З 1995 року ВУЗ-банк почав обслуговування імпортерів.

У 1996 році у ВУЗ-банку з'явилися банки-кореспонденти за кордоном, такі як: "Moscow Narodny Bank" (Лондон) та Ost-West Handels Bank (Франкфурт-на-Майні). У цей період банк уже працює з пластиковими картами Union Card. У 1997 році ВУЗ-банк був прийнятий в члени Єкатеринбурзькій фондової біржі, а вже через рік - і в члени Уральської валютної біржі.

На початку 1999 року банк набуває статусу акціонерного товариства.

До десятирічного ювілею ВУЗ-банк збільшив у 3 рази свій капітал і почав працювати з картами системи VISA International.

ВУЗ-банк став переможцем 2001 року в номінації «Нові технології» конкурсу «Лідер в бізнесі», а карта цього банку виграла в конкурсі "Золота карта Уралу". У 2002 році банку вдалося провести операцію з кредитування компанії "Уралелектромедь" на суму в 35 мільйонів доларів США. У 2005 році ВУЗ-банк забезпечив небувалий ріст обсягів виданих кредитів.

Сума склала 765 548 000 рублів, що майже на 300% перевищило результат попереднього року. Завдяки регулярному впровадженню нових методик, проектів технологій, до кінця 2008 року ВУЗ-банк був оголошений переможцем конкурсу «Краще інноваційне підприємство».

Однією з новаторських ідей було введення дитячих зон в спеціалізованих банківських офісах. Ця зона являє собою барвисту дитячу площадку з яскравими меблями, гірками, розвиваючими іграшками, книжками та розмальовками, фломастерами і олівцями. Потреба у введенні дитячої зони з'явилася давно, тому основними клієнтами ВУЗ-банку є молодь, в тому числі і молоді сім'ї.

Надана можливість зайняти дитину під час підписання документів батьками залучає до банку підвищену увагу з боку потенційних клієнтів. Спеціалізується ВУЗ-банк на видачі кредитів на навчання, малий і середній бізнес, а також на проведенні операцій по прийому вкладів від юридичних та фізичних осіб. ВУЗ-банк займає 7 місце в рейтингу банків Єкатеринбурга і входить до списку двохсот найбільших і прибуткових банків Російської Федерації.

На сьогоднішній день активи банку складають 9514882000 рублів, а депозити фізичних осіб - 3629699000 рублів, що свідчить про його успішної діяльності.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банкомат не видав гроші?Без паніки! Технічні збої в роботі банкоматів відбуваються нерідко.Тому якщо ви запросили в ... Більше

Банк Челіндбанк г Челябінськ - кредити, послуги Про банк Акціонерний комерційний банк Челіндбанк був утворено 10 вересня ... Більше

ФК Політекс: особливості послуг факторингу Володимир Ємельянов, Генеральний директор фінансової ... Більше

Ханти-Мансійський банк за півроку збільшив активи на 22% 12 серпня 2012 0:00 ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Хоум Кредит Банк З метою дізнатися думки росіян про якість банківського ... Більше

Популярне