Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк ВТБ24 - кредити іпотека банку ВТБ 24


Банк ВТБ24 - кредити, іпотека банку ВТБ 24

Банку ВТБ24 збільшили частку в держпрограмі з підтримки кредитування житла

Про банк

У 2004 році банк ВТБ придбав Гута-банк, наслідком цього поглинання стало створення Банку ВТБ-24. Після перейменування і репозиціонування покупки фахівці з ВТБ стали розвивати на її базі роздрібний бізнес.

До кінця цього десятиліття банк має намір зайняти до 10% банківської роздробу.

На даний момент банк твердо стоїть на ногах. Обсяг кредитів, виданих населенню, зріс більш ніж у 4,5 рази. Серед банків це один з найкращих показників.

Він є беззаперечним лідером за відносним приростом вкладів-майже 773% за підсумками 2006 року.

У 2007 році кредити, видані населенню, збільшилися до 57% в порівнянні з попереднім роком. Активи банку постійно збільшуються і складають за останніми даними 1,7 трлн. рублів. Банк займає 14 місце за активами в загальноукраїнському рейтингу банків.

За розміром статутного капіталу, який становить 19 млрд. рублів, банк займає 18 місце серед російських банків.

Серед державних банків ВТБ визнаний другим за банком Росії за кількістю філій та обсягом залучених коштів.

Власні кошти банку складають 268,45 млрд. рублів. За розміром капіталу ВТБ-24 займає 60-е місце серед банків Росії. Банк розвиває такі сфери кредитування як споживчі кредити, автокредитування та іпотека, а так само операції на ринку пайових інвестиційних фондів.

Розроблена розвинена мережа банківських карт міжнародного зразка - MasterCard і Visa, здійснюється продаж і купівля акцій ВТБ.

Банк ВТБ 24 готовий запропонувати своїм клієнтам такі іпотечні програми:

Іпотечний кредит

Надається на купівлю житла, як на первинному, так і на вторинному ринку нерухомості. Валюта кредиту - долари США. До плюсів даного виду кредиту можна віднести те, що при отриманні іпотечного кредиту в банку ВТБ 24 не потрібно обов'язкової реєстрації в м. Москва, і не обов'язково мати громадянство Російської Федерації.

Для надання своїм клієнтам максимально можливої суми позики для отримання кредиту, банк враховує не тільки заробітну плату, але також додаткові джерела доходу. До них відносяться премії, доходи членів сім'ї, найближчих родичів. У цьому випадку шанс отримати кредит на суму, яка вам необхідна виходячи із загальної суми доходів.

Термін, на який може бути виданий кредит, становить максимум 25 років.

Можливий початковий внесок. Витрати на оформлення кредитного договору мінімальні. Є можливість погасити кредит без штрафів і комісій навіть через 3 місяці після його отримання.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Ринок іпотеки в Росії - зростання у жовтні на 77%, дані DeltaCredit 10 жовтня 2012 0:00 Аналітики банку DeltaCredit зробили прогноз: ринок іпотеки ... Більше

Хоум Кредит збільшив портфель кредитів на 37% 28 грудня 2012 0:00 ... Більше

АКІБАНК спільно з МСП Банком реалізує кредит для малого та середнього бізнесу - ФІМ «Цільовий» 30 липня 2012 21:31 АКІБАНК приступив ... Більше

Абсолют Банк запустив в обіг кредитні карти, пільговий період кредитування яких становить до 56 днів 11 липня 2012 23:13 ... Більше

Платити по кредиту менше - реально! Ви поквапилися оформити кредит на покупку товару в магазині і тільки вдома порахували, скільки доведеться переплатити?Ваш автомобіль куплений ... Більше

Популярне