Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Російський Стандарт - кредити банку РС


Банк Російський Стандарт - кредити банку РС

Банк Російський Стандарт - кредити банку РС

Про банк

Банк «Русский Стандарт» був утворений в 1993 році, коли він був ще відомий під ім'ям «Агрооптторг». Не витримавши фінансової кризи 1998 року, банк був перекуплений фінансовими структурами під керівництвом Рустама Таріко, творця горілки «Російський стандарт», за приблизну суму в 100 тис. доларів США.

Після цього він був перейменований і отримав існуючу назву. Керівництво банку з самого початку прийняв за основу бізнес-напрямок і команду банку «Межкомбанк», який не зміг пережити кризу 98-го року. З цього моменту «Російський стандарт» орієнтується на видачу роздрібних кредитів по скорингові моделі.

Над концепцією банку чимало потрудилися і вклали чималі фінансові кошти фахівці з McKinsey.

Також у банку недовго, але плідно працювали Олександр Зурабов з банку «Менатеп» і покійний нині Андрій Козлов. Багато фахівців банку «Межкомбанк» не змогли знайти спільну мову з керівництвом «Російського Стандарту» в особі пана Таріко і покинули банк. На російському ринку банк з'явився своєрідним першопрохідцем у сфері споживчого кредитування.

Незважаючи на скептичні прогнози традиційно налаштованих банкірів, він швидко опинився в числі лідируючих банків за темпами зростання і за кількістю кредитів, виданих фізичним особам.

Чистий прибуток «Російського Стандарту» у 2005 році склала майже 6 мільярдів рублів, а в 2006-вже 14 з половиною мільярдів доларів.

Ефективна ставка банку в 2006 році склало 44% річних. Це свідчить про високі темпи зростання коштів банку за рахунок капіталізації свого прибутку. Активи-нетто банку склали 166 776 919 тис. рублів, що дозволило банку зайняти 22 місце за цим показником серед російських банків і увійти до трійки лідерів за обсягом кредитування фізичних осіб.

На сьогоднішній день банк «Російський Стандарт» є великим приватним комерційним банком, який орієнтований на ринок роздрібних послуг.

Завдяки вміло розробленій стратегії, використанню передових технологій і якісному банківському продукту він досяг високої планки і є одним з лідерів на ринку роздрібного кредитування.

Дії банківського менеджменту та акціонерна політика знаходять широку підтримку у великих міжнародних кредиторів та інвесторів. Це теж сприяє розвитку банку «Російський Стандарт». Банк визнаний унікальним зразком дуже успішною і агресивної моделі роздрібного бізнесу.

Не зупиняючись на досягнутому «Російський Стандарт» переходить до передової моделі.

Він більше не розглядає в якості пріоритету кредитування без застави в точках продажів, а також робить акцент на залучення роздрібних депозитів і на кредитні карти.

Банком розроблені та реалізуються наступні кредитні програми: Нецільові кредити-«Кредит готівкою» Видається в рублях, мінімальна сума-50 тис. руб., Максимальна-300 тис. оформляється під 23-29% річних. Банк працює з кредитними картами «American Express Credit Card», «American Express Gold Credit Card», «American Express Gold Card», «American Express Card», «Арбат Престиж», «Аерофлот», «Світ», «Світовий клуб» , «Російський Стандарт Голд», «Російський Стандарт Класік», «Російський Стандарт Спринт». Кредити видаються від 5 до 550 тис. руб. в залежності від карти від 9,9% до 49% річних.

Також банк здійснює видачу автокредитів. «Авто один до одного» Видається в рублях на суму від 150 000 до 600 000, строком 1-5 років, під 23,5% річних, хв. внесок: 5%. «Лайт» Кредит в рублях, на суму 50 000-450 000, термін 1-5 років, под29%, мін. внесок: 10%. «Лайт +» В рублях, на суму 150 000-600 000, на термін 1-5 років, 29% річних, хв. внесок: 10%. «Спорт і Екстрим» Видається в рублях, сума кредиту 10 000-300 000, на термін 1-2роки, під 36%, мін. внесок: 10%.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У Ростовській області клієнти ЮніКредит Банку можуть обзавестися в кредит Hond'ой CR-V 16 ... Більше

Анкор Банк Заощаджень - інформація про банк, філіальна мережа і послуги Відкрите акціонерне товариство «Анкор Банк Заощаджень» ... Більше

ЮніКредит Банк пропонує саратовців кредит на Hyundai, Ощадбанк приморці - на Nissan 16 ... Більше

Банк Кедр г Красноярськ - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство комерційний Банк «Кедр» створено 30 вересня 1991 року в ... Більше

Банк Агропромкредит запустив експрес-програму кредитування автовласників 3 квітня 2012 16:55 Агропромкредит запустив «Автоекспрес» - нову кредитну програму, яка діє тепер у всіх філіях ... Більше

Популярне