Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Ренесанс Капітал - кредити банку Ренесанс


Банк Ренесанс Капітал - кредити банку Ренесанс

Банк Ренесанс Капітал - кредити банку Ренесанс

Про банк

Банк «Ренесанс Капітал» веде свою історію від 24 листопада 2000 року, коли він ще називався «АльянсІнвест» і був офіційно зареєстрований Центробанком Росії. Спеціалізація банку-споживчі кредити.

У тому числі кредити на автомобілі, цільові кредити, іпотека, кредити на невідкладні потреби і кредитні карти.

Банк має 31 представництво в регіонах, більш ніж в 300 містах на території Російської Федерації представлені його кредитні продукти. З банком ведуть співпрацю більше 50 провідних компаній роздрібної торгівлі. Банк «Ренесанс Капітал», входить до групи «Ренесанс Груп», куди входять також інтернет-брокер "Ренесанс Онлайн», фонд Renaissance Partners, а також компанія «Ренесанс Управління інвестиціями».

Перший кредит банк «Ренесанс Кредит» видав в 2004 році в Росії. В Україні банк почав кредитну діяльність в 2006 році.

З самого початку діяльності намітився стійкий ріст ринку кредитування в даних країнах. На даний момент банк «Ренесанс Кредит» визнаний третім за величиною суб'єктом споживчого кредитування в Україні та Росії. За ренкінгу банків Росії банк «Ренесанс Капітал» займає 51-е місце за активами-нетто за даними на середину 2007 року.

Поруч з ним стоять Дойче Банк і Русфинанс Банк. Тим не менш прострочені позички займають приблизно 9% кредитного портфеля. Чверть усіх випадків завершилося розглядами в суді.

Чистий прибуток банку в 2007 році склала 245 мільйонів рублів. Кредитний портфель зріс більш, ніж на 200%, при цьому банк займає 14 місце в ренкінгу банків Росії. Чистий прибуток банку в 2007 році склала 245 мільйонів рублів.

Кредитний портфель зріс більш, ніж на 200%, при цьому банк займає 14 місце в ренкінгу банків Росії.

За 2007 рік активи банку склали 5,4 млрд. доларів, власні кошти склали 799 млн. доларів. Банком розроблені та впроваджені такі кредитні програми: Кредит «Переплата нижче плінтуса» Сума кредиту в межах 12 000 - 300 000 руб. видається на термін від 6 до 36 місяців, при цьому не потрібно початковий внесок. Кредит видається під 12% річних.

Отримання кредиту-готівкові або на банківський рахунок. При прийомі документів не вимагається трудова книжка.

Кредит «без довідок з роботи» Сума кредиту від 12000 до 500 000 рублів. Кредит дається на термін від 6 до 36 місяців. Не вимагає першого внеску.

Видається під 12% річних. Можливе отримання готівки та перерахування на банківський рахунок. Щомісячна комісія за обслуговування кредиту банку становить 0,4-1,9 відсотків.

При отриманні кредиту трудова книжка не вимагається. Відсоткова ставка становить 12%. Кредит «Роздільна» Сума кредиту в максимальному значенні-750 тис. рублів.

Кредит розділений на 5 частин. Одна частина кредиту може складати від 12 до 150 тис. рублів.

Кредит видається на термін від 6 до 48 місяців. Не потрібне внесення первинного внеску. Відсоткова ставка становить 12% річних.

Одноразова комісія за видачу кредиту-0%. Отримати гроші в кредит можна як готівкою, так і банківським переказом (за умови, що у клієнта є рахунок в іншому банку).

Комісія за обслуговування кредиту в місяць-1, 3%. При оформленні кредиту не потрібно трудова книжка. Банк «Ренесанс Кредит» налічує 2 млн. своїх клієнтів.

Також банк співробітничає з роздрібними мережами, які займають на ринку провідне положення: «Ельдорадо», «М. Відео», «Евросеть», «Техносила», «Зв'язковий» і т.д.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Овердрафт - банківський кредит овердрафт, форми і розрахунок овердрафту Юридичні особи та індивідуальні підприємці, що мають у банку розрахунковий рахунок, можуть скористатися ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: банк "Російський Стандарт" Фахівці CreditCardsOnline.ru продовжують серію опитувань користувачів з метою отримати ... Більше

АКІБАНК спільно з МСП Банком реалізує кредит для малого та середнього бізнесу - ФІМ «Цільовий» 30 липня 2012 21:31 АКІБАНК приступив ... Більше

Промсвязьбанк запустив "сердитих пташок" У Промсвязьбанк з'явилася карта моментального випуску Angry Card, випущена за мотивами популярної гри Angry Birds ("сердиті пташки").Гра є однією з ... Більше

Де взяти кредит готівкою, кращий кредит, в якому банку Дуже часто до мене по старій пам'яті звертаються знайомі з питанням ... Більше

Популярне