Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Поволзький г Ульяновськ - кредити послуги банку


Банк Поволзький г Ульяновськ - кредити, послуги банку

Банк Поволзький г Ульяновськ - кредити послуги банку

Про банк

Історія банку «Поволзький» бере початок у 1980 році з моменту утворення Ленінського відділення Держбанку СРСР, яке потім було реорганізоване в 1988 році в Обласне управління Житлосоцбанку СРСР. У перебудовний період дане управління було перетворено в «Ульяновсксоцбанк» (1990 рік).

А в наступному році, коли в складі акціонерів з'явився «Внешторгбанк», назва знову змінюється на Поволзький регіональний акціонерний Банк зовнішторгу РРФСР в г-де Ульяновськ.

З часом до Статуту банку внесли деякі зміни, і банк став називатися ЗАТ «Ульяновсквнешторгбанк». Свою сучасну назву - «ЗАТ Банк« Поволзький »», банк отримав 14.11.03. Сьогодні «ПВ - Банк» один з провідних незалежних банків Ульяновської обл-ти, і має в регіоні помітний вага.

З 2005 року «ПВ - Банк» вступив у систему обов'язкового страхування вкладів. «ПВ - Банк» відрізняється досить розвиненою філіальною мережею - 12 філій у багатьох великих російських містах (Москва, Петербург, Воронеж, Іжевськ, Самара, Новосибірськ, Тюмень, Ростов, Махачкала, Калінінград, Грозний, Казань), 24 додаткових офісу, 4 операційних каси і 2 операційних офісу. У 2008 році «ПВ - Банк» увійшов до ТОП-985 найбільших російських банків, де зайняв 644-у сходинку (величина чистих активів 1 024.75 млн. руб.). За підсумками 2009 року величина чистих активів банку «Поволзький» досягла 3 377.97 млн. руб., У зв'язку з чим банк зайняв 370-у сходинку в ренкінгу п'ятисот найбільших вітчизняних банків. «ПВ - Банк» спеціалізується на розміщенні грошових депозитів населення в рублях і іноземній валюті, а також видачі споживчих беззаставних кредитів.

У 2008 році в ТОП-76 російських банків за обсягом виданих споживчих кредитів «ПВ - Банк» зайняв 76 місце (всього протягом року видано кредитів на суму 125 711 тис. руб.).

Крім цього банк «Поволзький» надає послуги фізичним особам по перекладу і отриманню грошей в системах грошових переказах Anelik, Western Union і Швидка пошта. Також «ПВ - Банк» надає послуги юридичним особам: - кредитування юросіб (в національній та іноземній валюті); - видача банківських гарантій; - відкриття та підтвердження акредитивів. У національному рейтингу кредитоспроможності банку «Поволзький» присвоєно рейтинг «В + +», що характеризується як задовільний ступінь надійності.

То є ризик, що банк не вчасно виконає власні зобов'язання, низький.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

30 фактів про кредитні картки які ви не повинні не знати (ч.1) Перша серія ... Більше

Іпотечні кредити Національного Резервного Банку викупив банк «Союз» 2 серпня 2012 0:00 Іпотечні кредити Національного Резервного Банку були викуплені банком «Союз».Велика кредитна організація ... Більше

Іпотеку запустив Регіональний банк розвитку 19 травня 2012 0:00 Іпотечні кредити почав надавати Регіональний банк розвитку.Кредитна організація надає іпотеку ... Більше

Військовослужбовці Балтійського флоту за три роки взяли в іпотеку майже 700 квартир 29 березня 2012 16:49 Калінінградський філія ... Більше

Банки Москви: де взяти кредит в Москві Так уже влаштований наш менталітет, що при вирішенні ... Більше

Популярне