Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Поволзький г Ульяновськ - кредити послуги банку


Банк Поволзький г Ульяновськ - кредити, послуги банку

Банк Поволзький г Ульяновськ - кредити послуги банку

Про банк

Історія банку «Поволзький» бере початок у 1980 році з моменту утворення Ленінського відділення Держбанку СРСР, яке потім було реорганізоване в 1988 році в Обласне управління Житлосоцбанку СРСР. У перебудовний період дане управління було перетворено в «Ульяновсксоцбанк» (1990 рік).

А в наступному році, коли в складі акціонерів з'явився «Внешторгбанк», назва знову змінюється на Поволзький регіональний акціонерний Банк зовнішторгу РРФСР в г-де Ульяновськ.

З часом до Статуту банку внесли деякі зміни, і банк став називатися ЗАТ «Ульяновсквнешторгбанк». Свою сучасну назву - «ЗАТ Банк« Поволзький »», банк отримав 14.11.03. Сьогодні «ПВ - Банк» один з провідних незалежних банків Ульяновської обл-ти, і має в регіоні помітний вага.

З 2005 року «ПВ - Банк» вступив у систему обов'язкового страхування вкладів. «ПВ - Банк» відрізняється досить розвиненою філіальною мережею - 12 філій у багатьох великих російських містах (Москва, Петербург, Воронеж, Іжевськ, Самара, Новосибірськ, Тюмень, Ростов, Махачкала, Калінінград, Грозний, Казань), 24 додаткових офісу, 4 операційних каси і 2 операційних офісу. У 2008 році «ПВ - Банк» увійшов до ТОП-985 найбільших російських банків, де зайняв 644-у сходинку (величина чистих активів 1 024.75 млн. руб.). За підсумками 2009 року величина чистих активів банку «Поволзький» досягла 3 377.97 млн. руб., У зв'язку з чим банк зайняв 370-у сходинку в ренкінгу п'ятисот найбільших вітчизняних банків. «ПВ - Банк» спеціалізується на розміщенні грошових депозитів населення в рублях і іноземній валюті, а також видачі споживчих беззаставних кредитів.

У 2008 році в ТОП-76 російських банків за обсягом виданих споживчих кредитів «ПВ - Банк» зайняв 76 місце (всього протягом року видано кредитів на суму 125 711 тис. руб.).

Крім цього банк «Поволзький» надає послуги фізичним особам по перекладу і отриманню грошей в системах грошових переказах Anelik, Western Union і Швидка пошта. Також «ПВ - Банк» надає послуги юридичним особам: - кредитування юросіб (в національній та іноземній валюті); - видача банківських гарантій; - відкриття та підтвердження акредитивів. У національному рейтингу кредитоспроможності банку «Поволзький» присвоєно рейтинг «В + +», що характеризується як задовільний ступінь надійності.

То є ризик, що банк не вчасно виконає власні зобов'язання, низький.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Райффайзенбанк пропонує в іпотеку квартири в житловому комплексі "Мрія" в Московській області 23 травня ... Більше

Кредит малому бізнесу в Уралсиб - нова програма кредитування 9 серпня 2012 0:00 Нова програма кредитування малого бізнесу на купівлю обладнання була представлена банком Уралсиб.Позики ... Більше

Ануїтетні платежі і ануїтет по кредиту - розрахунок, у чому вигода Безсумнівно, при оформленні позики ... Більше

Банк Сибір г Омськ - кредити, послуги банку Про банк Закрите акціонерне товариство «Банк« Сибір »(Омськ) було зареєстровано Держбанком ... Більше

«Військова іпотека» від Росенергобанка - придбання квартири по військовій іпотеці Сім років тому, 1 ... Більше

Популярне