Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Петрокоммерц - іпотека кредити вклади огляд банку


Банк Петрокоммерц - іпотека, кредити, внески, огляд банку

Банк Петрокоммерц - іпотека кредити вклади огляд банку

Відкрите акціонерне товариство «Петрокоммерц» внесено Банком Росії в КГР 22.04.1992, номер ліцензії - 1776. Актуальна генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій видана банку 17.05.2012; ліцензія на залучення у внески коштів фізичних осіб і розміщення дорогоцінних металів - 18.08.2008. Спочатку банк був заснований у формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ); його засновниками і перші клієнти - нафтова компанія «Лангепас-Урай-Когалимнафтогаз» (пізніше - ВАТ «Лукойл»), корпорація «Бі-Газ-Сі», а також ряд підприємств і НДІ в області електроніки і авіації.

З 1998 року Петрокоммерц став розрахунковим центром «Лукойлу», і президент цієї компанії Вагіт Алекперов очолив раду директорів банку.

У 2000 році Петрокоммерц був перетворений у ВАТ, а в 2005-му приєднався до Системи страхування вкладів. Зараз частка депозитів фізичних осіб в пасивах Петрокоммерц складає більше 30%, і ще 25% припадає на частку депозитів організацій. Досить активний на внутрішньому ринку міжбанківських кредитів (як і на валютному), Петрокомерц виступає на цьому ринку нетто-кредитором зі значними оборотами.

Філіальна мережа

Петрокоммерц сьогодні - це 164 точки продажів. Мережа підрозділів банківської групи «Петрокоммерц» охоплює більше 70 міст в 28 суб'єктах РФ і 11 містах України; до складу групи входять комерційні банки «Ставропольпромстройбанк - ВАТ», ВАТ Комірегіонбанк «Ухтабанк», а також ПАТ «Банк Петрокоммерц-Україна». Кількість приватних клієнтів - вкладників банку наближається 250 тис., близько 50 тис. чоловік (головним чином співробітники корпоративних клієнтів - партнерів Петрокоммерц) користуються кредитами цього банку.

За обсягом депозитів фізичних осіб Петрокоммерц входить в Топ-20 в Москві (20-е місце), займаючи в загальному ренкінгу банків РФ за цим показником 23-е місце.

Міжнародні агентства присвоїли цьому банку наступні рейтинги: Starnard and Poor's - «ruA», Moody's - Аа3.ru; за версією вітчизняного агентства РА Експерт, рейтинг Петрокоммерц - «А +» з прогнозом «стабільний», за національною шкалою Русрейтінга - «АА- »з таким же прогнозом. За розміром чистих активів Петрокоммерц займає 25-е місце в Росії і 19-е - серед банків Москви. Банк Петрокоммерц емітує і приймає до здійснення розрахунків пластикові картки систем VISA і MasterCard, а також випускає карти Митної Платіжної Системи та приймає карти Diners 'Club і American Express.

Станом на середині 2012 року Петрокоммерц - один з лідерів російського ринку банківських карт: на сьогоднішній день цим банком емітовано близько 1,6 млн пластикових карток систем Visa і MasterCard. Стратегія Входячи до складу в фінансового холдингу ІФД «КАПІТАЛ», одного з найбільших диверсифікованих холдингів РФ (нафтогазова галузь, енергетика, фінансовий сектор, будівництво, мас-медіа, нові технології), Петрокомерц обслуговує фінансові потоки цього холдингу, займаючись також кредитуванням підприємств і розвитком роздрібного бізнесу.

Банк займає сильні позиції в корпоративному сегменті банківського сектора РФ, а також на ринку факторингового фінансування і банківських карт; у зв'язку з розширенням роздрібного напрямку банк почав активно розвивати іпотеку (див. нижче).

Обслуговування корпоративних клієнтів Ключова спеціалізація Петрокоммерц в корпоративному секторі - обслуговування великих корпорацій, компаній холдингового типу та середніх підприємств. Кредитування юридичних осіб цей банк здійснює в формах інвестування та фінансування поточної діяльності (заявку на кредит для організації можна заповнити на сайті).

З недавніх пір банк почав розвивати напрямок кредитування малого підприємництва.

Серед послуг, що надаються Петрокоммерц своїм корпоративним клієнтам, - РКО, депозитарне, брокерське обслуговування, проектне і торгове фінансування, розміщення тимчасово вільних коштів, лізинг (через дочірню компанію Петролізінг-Менеджмент), еквайрінг, валютний контроль та інші комплексні послуги для організацій різного розміру. Обслуговування приватних клієнтів Ключова спеціалізація Петрокоммерц в роздрібному секторі - співробітників корпоративних клієнтів, бізнес-, преміум-, VIP-сегменту приватних осіб.

Банк почав нарощувати роздрібну активність в середині 2012 року; у своїй стратегії розвитку Петрокоммерц заявляє про плани збільшення частки роздрібного кредитного портфеля вдвічі - з 10 до 20% від загального портфеля. Фізичним особам цей банк пропонує широкий перелік банківських послуг та продуктів: депозити, кредити, оренда сейфових комірок, Валютообмінні і депозитарні операції, прийом платежів, грошові перекази, брокерське обслуговування і т.д. У самостійний напрям бізнесу Петрокоммерц виділена програма преміального банківського сервісу (private banking) - «Управління добробутом».

Вона сформована за «батькових» принципом - кожен бутік («Інвестиційний», «Консультаційний», «Банківський», «Бутік привілеїв») пропонує заможному клієнту окремий напрямок обслуговування - від банківських послуг за індивідуальною схемою до програм лояльності ексклюзивних магазинів, ресторанів і т . д.

Приватним клієнтам, що не відносяться до VIP-категорії, Петрокомерц пропонує широку лінійку з 12 депозитів (в рублях, доларах і євро, а також вклад «Мультивалютний» і пара депозитів «Оптимальний Преміум» та «Класичний Преміум» - у швейцарських франках або британських фунтах стерлінгів). Ставки по внесках складають від 0,1% (у швейцарській або британській валюті) до 8,87% (внесок «Ювілей триває!» В рублях на термін 720 днів). Термін вкладу - від 91 до 720 днів.

У лінійці споживчих кредитів Петрокоммерц для приватних осіб - всього 2 кредити під 9-13% річних.

Єдиний автокредит («Формула-Авто») видається під 11,5 - 14,5% на 1-5 років (від 100 тис. до 4,5 млн руб.). Іпотека З червня 2012 Петрокомерц запустив іпотеку для «сторонніх» фізичних осіб - до цього на такі кредити могли розраховувати лише співробітники корпоративних клієнтів банку.

У лінійці іпотечних кредитів Петрокоммерц - шість продуктів, включаючи «Таунхаус», кредит на новобудову і кредит на рефінансування іпотечної позики.

Середня ставка за цими кредитами - 12% річних; отримати іпотеку можна на термін від 1 року до 30 років.

Портфель цих кредитів Петрокоммерц за даними на наприкінці червня 2012 р. становить 5300000000 руб.; До кінця року банк планує подвоїти цей показник і увійти до топ-20 лідерів ринку іпотечного кредитування. Дистанційне обслуговування Офіційний сайт Петрокоммерц розташований за адресою http://www.pkb.ru/ - мається як російська, так і англійська версія.

Зручність юзабіліті сайту можна оцінити як добрий, інформація для всіх категорій клієнтів чітко структурована, завдяки чому знайти потрібний розділ або інформацію легко.

Вхід в особистий кабінет інтернет-банку (PKB On-Line) для приватних клієнтів здійснюється за допомогою введення логіна і пароля на спеціальній сторінці в захищеному режимі (https://www.pkb24.ru/v1/cgi/bsi.dll?T = RT_2Auth.BF). Зробити це можна за допомогою віртуальної клавіатури. Корпоративні клієнти в цілях управління своїми фінансовими потоками можуть скористатися системою дистанційного банківського обслуговування «Клієнт-Банк» по різних каналах зв'язку (Інтернет, телефонні або виділені лінії).

Для зручної цілодобової комунікації Петрокоммерц відкрив для своїх клієнтів інформаційний колл-центр.

Зателефонувавши з будь-якого регіону Росії за безкоштовним номером 8-800-200-6-411, клієнт цього банку може отримати будь-яку довідкову інформацію про його послугах. Відгуки про банк Згідно «Народному рейтингу» порталу Банкі.ру, Петрокомерц займає в ньому 26-е місце.

Це означає, що банк користується популярністю, хоча, безсумнівно, є й мінуси. Так, відгуки про Петрокоммерц включають повідомлення про «накладках» при спілкуванні з співробітниками (особистому та телефонному), збої при роботі з пластиковими картками - можна сказати, що це «класичні» банківські проблеми. Позитивних відгуків теж відзначається чимало, і в першу чергу це оперативне вирішення питань по кредитах та кредитних карт.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні картки з пільговим періодом Кредитні картки з пільговим періодом Пільга ... Більше

Кредит Європа Банк почав видавати новорічний споживкредит 7 листопада 2012 0:00 Новорічний споживчий кредит «Святковий настрій» почав надавати Кредит Європа Банк.Позика ... Більше

Страхування ризику непогашення кредиту Кредитні взаємовідносини несуть у собі певні ризики для обох сторін.Одержувач кредиту не завжди може бути стовідсотково упевнений в тому, що ... Більше

Сбербанк Росії в г Самара - робота відділень, адреси філій, кредити, послуги У 1855 році, ... Більше

"Програми державного кредитування вигідні всім учасникам ринку" Останні місяці аналітики ... Більше

Популярне