Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити послуги банку


Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити, послуги банку

Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити послуги банку

Про банк

Історія банку «Лада-Кредит» почалася в 1994 році, коли в Москві був створений банк «Хвиля», засновниками якого виступили концерни «Хвиля» та «Хвиля М», товариство «Пірс» і три фізособи. У 1997 році банк «Хвиля» був викуплений концерном «АвтоВАЗу», після чого став іменуватися ТОВ «Автомобільний Банкірський дім» (АБД), а діяльність банку була перенесена в м. Тольятті.

АБД був орієнтований на обслуговування концерну АвтоВАЗу, в тому числі його дочірніх підприємств і партнерів по бізнесу, також банк став головним розрахунковим банком ВАТ «АВТОВАЗ».

Взаємодія банку «АВТОВАЗ» і Автомобільного Банкірського будинку вилилося у здійснення декількох масштабних проектів, серед яких: - реалізація програми автокредитування фізосіб для покупки автомашин LADA; - випуск зарплатних пластикових карток для низки підприємств концерну «АвтоВАЗ», а також надання комплексних послуг власникам карток. У 2005 році акціонером банку став сам автомобільний завод і пов'язані з ним фінансові установи (ВАТ «АВВА», ЗАТ «ЦО АФК»), а фізособи вийшли зі складу акціонерів. 3 червня 2008 ВАТ «АВТОВАЗ» став єдиним власником АБД, викупивши 100 відсотків акцій банку.

А 10 серпня 2009 року банк «Автомобільний Банкірський дім» змінив назву на банк «Лада-Кредит». З його перейменуванням завершилася інтеграція банку «Лада-Кредит» в якості фінансового інституту з діяльністю його власника - банку «АВТОВАЗ».

Сьогодні ЗАТ КБ «Лада-Кредит» є дочірнім банком ВАТ «АВТОВАЗ». Банк є абонентом міжнаціональної розрахункової системи Reuters Dealing і членом: - SWIFT; - Асоціації російських банків; - міжбанківської валютної біржі (Самара); - секції цінних паперів та держпаперів, валютній секції ММВБ; - Національної валютної асоціації; - міжнаціональних платіжних систем VISA International та Europay International. Пріоритетні напрями діяльності банку «Лада-Кредит»: - надання банківських продуктів для виробництва і продажу автомобілів; - реалізація регіональної програми автокредитування фізосіб на купівлю автомашин; - робота з юрособами; - залучення грошових коштів у фізосіб і юросіб.

У 2009 році (перші три квартали) банк «Лада-Кредит» зайняв сто дев'яносто третьому рядок у ТОП-500 найбільших банків РФ, його чисті активи склали 8519.56 млн. руб.

Для порівняння: за підсумками 2008 року Лада-Кредит (ще іменувався як «Автомобільний кредитний дім») зайняв 208-ий рядок ренкінгу тисячі найбільших вітчизняних банків - чисті активи становили 7499.37 млн. руб. Згідно з рейтингом банків м. Самара станом на 10.01.10, банк «Лада-Кредит» знаходиться на 9-й позиції у ТОП-19. За 2008 рік банком було видано 12 451 автокредитів на загальну суму 3224712 тис. крб.

За цими показниками банк вийшов на 19-у сходинку ТОП-81 російських банків.

За перше півріччя 2009 року було видано всього 108 автокредитів загальною сумою 21114 тис. руб., Тому банк зайняв лише 27-й рядок у ренкінгу п'ятдесяти банків Росії.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Балтінвестбанк видає іпотеку без початкового внеску 19 травня 2012 0:00 Іпотечні кредити без первісного внеску почав видавати Балтінвестбанк.Нова пропозиція банку поширюється на всі видавані їм ... Більше

Споживчі кредити в Банку «Агропромкредит» Банк «Агропромкредит» веде свою історію ... Більше

Кредит під заставу нерухомості - поліпшені умови в Далекосхідному банку і банку АК Барс 24 серпня 2012 0:00 Умови кредитів під заставу нерухомості Далекосхідного банку ... Більше

Банк АК Барс - огляд послуг банку, вклади, кредити, філіальна мережа ВАТ «Акціонерний комерційний банк АК Барс» внесений Банком Росії ... Більше

«Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С. Книгу «Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С.можна, не без підстави, назвати першим непереказні виданням, присвяченим ... Більше

Популярне