Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити послуги банку


Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити, послуги банку

Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити послуги банку

Про банк

Історія банку «Лада-Кредит» почалася в 1994 році, коли в Москві був створений банк «Хвиля», засновниками якого виступили концерни «Хвиля» та «Хвиля М», товариство «Пірс» і три фізособи. У 1997 році банк «Хвиля» був викуплений концерном «АвтоВАЗу», після чого став іменуватися ТОВ «Автомобільний Банкірський дім» (АБД), а діяльність банку була перенесена в м. Тольятті.

АБД був орієнтований на обслуговування концерну АвтоВАЗу, в тому числі його дочірніх підприємств і партнерів по бізнесу, також банк став головним розрахунковим банком ВАТ «АВТОВАЗ».

Взаємодія банку «АВТОВАЗ» і Автомобільного Банкірського будинку вилилося у здійснення декількох масштабних проектів, серед яких: - реалізація програми автокредитування фізосіб для покупки автомашин LADA; - випуск зарплатних пластикових карток для низки підприємств концерну «АвтоВАЗ», а також надання комплексних послуг власникам карток. У 2005 році акціонером банку став сам автомобільний завод і пов'язані з ним фінансові установи (ВАТ «АВВА», ЗАТ «ЦО АФК»), а фізособи вийшли зі складу акціонерів. 3 червня 2008 ВАТ «АВТОВАЗ» став єдиним власником АБД, викупивши 100 відсотків акцій банку.

А 10 серпня 2009 року банк «Автомобільний Банкірський дім» змінив назву на банк «Лада-Кредит». З його перейменуванням завершилася інтеграція банку «Лада-Кредит» в якості фінансового інституту з діяльністю його власника - банку «АВТОВАЗ».

Сьогодні ЗАТ КБ «Лада-Кредит» є дочірнім банком ВАТ «АВТОВАЗ». Банк є абонентом міжнаціональної розрахункової системи Reuters Dealing і членом: - SWIFT; - Асоціації російських банків; - міжбанківської валютної біржі (Самара); - секції цінних паперів та держпаперів, валютній секції ММВБ; - Національної валютної асоціації; - міжнаціональних платіжних систем VISA International та Europay International. Пріоритетні напрями діяльності банку «Лада-Кредит»: - надання банківських продуктів для виробництва і продажу автомобілів; - реалізація регіональної програми автокредитування фізосіб на купівлю автомашин; - робота з юрособами; - залучення грошових коштів у фізосіб і юросіб.

У 2009 році (перші три квартали) банк «Лада-Кредит» зайняв сто дев'яносто третьому рядок у ТОП-500 найбільших банків РФ, його чисті активи склали 8519.56 млн. руб.

Для порівняння: за підсумками 2008 року Лада-Кредит (ще іменувався як «Автомобільний кредитний дім») зайняв 208-ий рядок ренкінгу тисячі найбільших вітчизняних банків - чисті активи становили 7499.37 млн. руб. Згідно з рейтингом банків м. Самара станом на 10.01.10, банк «Лада-Кредит» знаходиться на 9-й позиції у ТОП-19. За 2008 рік банком було видано 12 451 автокредитів на загальну суму 3224712 тис. крб.

За цими показниками банк вийшов на 19-у сходинку ТОП-81 російських банків.

За перше півріччя 2009 року було видано всього 108 автокредитів загальною сумою 21114 тис. руб., Тому банк зайняв лише 27-й рядок у ренкінгу п'ятдесяти банків Росії.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Колекторське агентство - робота колекторських агентств, права колекторів Повернення боргів - досить цікава тема.Відразу на думку спадають лихі хлопці ... Більше

Зобов'язання поручителя - виконання зобов'язань по кредиту Хто такий поручитель?Які ... Більше

Іпотечні кредити Національного Резервного Банку викупив банк «Союз» 2 серпня 2012 0:00 Іпотечні кредити Національного Резервного Банку були викуплені банком «Союз».Велика кредитна організація ... Більше

Шахрайство з кредитами - як не стати жертвою шахраїв На жаль, занадто велике поширення кредитів призвело і ... Більше

Східний Експрес запропонував кредитки для пенсіонерів Банк Східний Експрес запропонував спеціальну кредитну карту для пенсіонерів.Відкрити ... Більше

Популярне