Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Газнефтьбанк г Саратов - кредити послуги банку


Банк Газнефтьбанк г Саратов - кредити, послуги банку

Банк Газнефтьбанк г Саратов - кредити послуги банку

Про банк

Банк «Газнефтьбанк» розпочав свою діяльність з кінця лютого 1995 року. Головними акціонерами банку були в основному нафтогазовидобувні підприємства.

На сьогоднішній день Банк займає одну з лідируючих позицій серед банківських структур міста Саратов і Саратовської області, особливо якщо мова йде про сферу кредитування та залучення коштів у внески від приватних осіб. Це і є основний напрямок у діяльності банку «Газнефтьбанка». На сьогоднішній день «Газнефтьбанк» являє собою унікальну банківську структуру, що працює зі всіма категоріями клієнтів.

Серед важливих клієнтів Банку можна виділити ЗАТ «Газпріборавтоматіка», ВАТ «Тантал», ТОВ «Оптіма-Газ», ЗАТ «Станкошліф», ТОВ «Саратовгазприборавтоматика» та ін Банк може запропонувати своїм клієнтам великий асортимент вкладів з різними умовами, до числа яких можна віднести наступні: «Барель», «Барель +», «Золотий червонець», «Лідер», «Магнат», «Пенсійний +», «Прем'єр», «Строковий пенсійний», «Суперуніверсальний», «Універсальний», «Фаворит »,« Економ ». Серед останніх новинок від банку «Газнефтьбанк», що відносяться до 2010 року, можна виділити надання довгострокових кредитів на викуп техніки, взятої в лізинг, а також оформлення кредиту на покупку катера, квадроцикла та іншої водної техніки.

Співробітники банку особливу увагу приділяють і потенційним автомобілів та інших транспортних засобів, знижуючи ставки з автокредитування.

У рейтинговій таблиці банків Саратова «Газнефтьбанк» займає шосту позицію.

Якщо брати до уваги дані всеросійського рейтингу банків за депозитами фізичних осіб, то даний банк займає 344 місце (близько 900 тисяч рублів), а за активами-нетто «Газнефтьбанк» знаходиться на 576 місці (приблизно 1.350 тисяч рублів).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Зв'язок-Банк готовий провести першу операцію з рефінансування іпотечного кредиту, вибраного стороннім банком 9 серпня 2012 14:41 Зв'язок-Банк планує найближчим часом ... Більше

За півроку 2012 моряки Балтійського флоту придбали в іпотеку близько 300 ... Більше

Нордеа Банк: автокредити без комісій За 2010 рік Нордеа Банк збільшив обсяг видаваних автокредитів більш ніж на 350%.Які процентні ставки по автокредитах Нордеа ... Більше

Банк Єнісей - кредити в банку Єнісей Про банк АКБ «Єнісей» був ... Більше

Як вивести кошти з WebMoney на банківську карту З появою різних ... Більше

Популярне