Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Експрес-Волга г Саратов кредити послуги банку


Банк Експрес-Волга г Саратов: кредити, послуги банку

Волга-Кредит Банк г Самара - кредити послуги банку

Про банк

Саратовському ринку банк ЗАТ АКБ «Експрес-Волга» відомий з 1994 року. На тринадцятому році своєї успішної діяльності (у 2007 році) банк Експрес-Волга розширив географічні межі своєї діяльності і разом з цим - обсяги бізнесу, зайнявши позиції одного з провідних банків області.

Клієнтами банку на сьогоднішній день є не тільки приватні особи (кількість яких налічується більше 300 тисяч чоловік), але і більше 20 тис. найбільших організацій (таких як найвідоміший холдинг «Шелдом», ТОВ «Волгаторг», ВАТ «Знак хліба»).

Це свідчить про довірче ставлення населення до банку на протязі ось вже більше 15 років. Сьогодні банк Експрес-Волга представлений в 16 регіональних областях, в його веденні є 4 філії, а також 20 допоміжних офісів (в таких великих містах, як Астрахань, Воронеж, Волгоград, Ставрополь). Що стосується валютного балансу банку, то до початку 2008 року він досяг більше 12,5 млрд.рублей, а протягом 2009 року збільшився ще на 3,5 млрд.рублей (тобто більш ніж на 38% від загального обсягу).

До січня 2010 року активи банку перевищили 17 млрд.рублей (незважаючи на кризу!).

За даними рейтингу РБК на 01 січня 2010 року банк Експрес-Волга займає 124 місце серед російських банків. Однією з найбільш пріоритетних послуг банку можна з упевненістю назвати внесок для населення. Обсяг вироблених вкладів за 2007 рік збільшився на 1,4 млрд.рублей і вже до січня 2008 року становив понад 6,5 млрд.рублей, а до початку 2010 досяг рекордної позначки в більш ніж 11 млрд. рублів.

В якості особливо показового можна виділити довірче відношення до банку пенсіонерів (найбільш обережних вкладників).

Колосальними успіхами банк також зобов'язаний ще однією важливою послугу - кредитування населення.

Як відомо, споживчий кредит завжди мав значення для будь-якої людини, а можливість практично безперешкодного його оформлення (зокрема, на невідкладні потреби - будівництво, ремонт, лікування, відпочинок) викликає беззаперечне довіри до банку. Крім того, лояльні умови кредитування населення банку дуже привабливі і взаємовигідні. Слід зазначити, що за 2007 р. банк видав понад 30 тис. споживчих кредитів, обсяг яких був збільшений на 1,2 млрд.рублей.

Початок 2008 року ознаменувався сумою в 4,6 млрд.рублей, що дозволило банку з упевненістю зайняти гідне 62 місце серед 100 найбільш великих кредитних організацій Росії. На сьогоднішній день банк Експрес-Волга надає населенню різні кредитні послуги, найбільш популярними з яких є автокредити і швидкі кредити працюючим громадянам. Для довідки: за перше півріччя 2007 року банком було видано більше 1000 автокредитів, загальна сума яких становить 420 млн.рублей.

У 2009 році активне роздрібне кредитування банку дозволило йому зайняти 77 місце в рейтингу найбільш успішних російських банків, що надають послуги споживчого кредитування.

Викликаючи довіру до населення, будь-який банк рекомендує себе як найбільш якісний і платоспроможний. Так, банк Експрес-Волга (Саратов) можна з упевненістю назвати саме якісним, адже його багаторічна історія, впевнене обслуговування споживачів, різноманітні і вигідні програми по вкладах і кредитуванню населення в комплексі служать для максимального зміцнення довіри громадян. Крім того, банк був і залишається надійною опорою не тільки для фізичних та юридичних осіб, але і для підтримки і розвитку малого підприємництва (що також необхідно для формування міцної банківської системи).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Номер кредитної картки. Кредитну карту, або кредитку, зовні дуже просто можна сплутати з банківською карткою.Зовні вони майже ідентичні.Лицьова сторона, де номер кредитної картки та ... Більше

Росгосстрах БАНК готовий надати найкращі умови для кредитування під заставу нерухомості 16 квітня 2012 14:07 Росгосстрах БАНК змінив основні умови ... Більше

Банк Москви запустив систему дистанційного доступу до системи WEB-banking для клієнтів - фізичних осіб 9 липня 2012 20:17 Банк Москви оголосив ... Більше

Іпотечне співпраця Банку Москви і ВТБ24 перемагає формальності 2 травня 2012 14:26 Банк Москви повідомив про нововведення в лінійці ... Більше

Інтернет банк - безпека понад усе! Клієнту банку, охочому користуватися послугами інтернет-банкінгу, важливо знати про безпеку такого виду управління грошовими коштами на банківських ... Більше

Популярне