Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк АК Барс - огляд послуг банку вклади кредити філіальна мережа


Банк АК Барс - огляд послуг банку, вклади, кредити, філіальна мережа

Банк АК Барс - огляд послуг банку вклади кредити філіальна мережа

ВАТ «Акціонерний комерційний банк АК Барс» внесений Банком Росії в КГР 29.11.1993. Станом на початок 2012 року до складу акціонерів ВАТ «АКБ АК Барс» - великого універсального банку з державною участю входять 11 приватних осіб і 36 організацій, в тому числі Уряд Республіки Татарстан (йому належать 33,80% акцій), ТОВ «Інвестиції і Консалтинг »(11,52% акцій), кіпрські компанії« Osmand Holdings Limited »(11,61%) і ВАТ« Холдингова компанія «Ак Барс» (8,95%). У групу банку входить дочірній ТОВ «Наратбанк» (м.

Саратов). З 1994 року банк АК Барс є уповноваженим банком Кабінету міністрів Республіки Татарстан, а з кінця 1997 року - уповноваженим органом по зберіганню її золотого резерву, виступаючи гарантом інвестицій в економіку Татарстану. Крім цього, АК Барс виступає розрахунковим і керуючим центром однойменної фінансово-промислової групи, що об'єднує численні переробні, сільськогосподарські, торгові структури і будівельні, а також фінансовий блок.

Філіальна мережа

Філіальна мережа АК Барса входить в топ-10 банків РФ за кількістю структурних підрозділів: вона охоплює 20 філій в Татарстані і 23 філії в інших регіонах Російської Федерації.

Крім цього, філіальна мережа банку включає 162 додаткових офісів, 147 операційних кас, 9 операційних офісів і один пересувний пункт касових операцій. Станом на початок 2012 року АК Барсу присвоєні хороші кредитні рейтинги: за версією міжнародного агентства Fitch - «АА-" c прогнозом «стабільний»; за шкалою Русрейтінга - ААА c таким же прогнозом. Кредитна установа очолює рейтинг банків Республіки Татарстан за всіма ключовими показниками, а за розміром активів у загальному ренкінгу російських банків вже довгий час стабільно входить в Tоп-20 (за станом на початок квітня 2012 посідає 18-е місце).

Стратегія

Стратегічним пріоритетом АК Барса виступає фінансування корпоративних клієнтів та обслуговування проектів з державним (в особі Республіки Татарстан) участю.

На даний момент число приватних клієнтів АК Барса перевищила 2 млн, а корпоративних клієнтів, серед яких - найбільші експортери Республіки Татарстан, - 48 тисяч. Ключові напрямки діяльності банку - розрахунково-касове обслуговування корпоративних клієнтів, кредитування і депозитне обслуговування юридичних і фізичних осіб. Банк працює на підставі всіх видів банківських ліцензій, необхідних за законодавством Російської Федерації, надаючи понад 100 видів банківських послуг клієнтам - юридичним і фізичним особам, а також фінансовим організаціям.

  Обслуговування корпоративних клієнтів

Будучи досить великим банком, АК Барс сегментує клієнтів - юридичних осіб за розміром, виділяючи в самостійні напрями обслуговування різні за розміром і формою власності організації.

Корпоративним клієнтам - суб'єктам малого, середнього та великого (у тому числі з державною участю) бізнесу банк пропонує всі види сучасних банківських послуг, включаючи кредитні продукти, розроблені з урахуванням потреб клієнтів різного розміру і виду діяльності, а також послуги розрахунково-касового обслуговування, ведення зарплатних проектів, участь в девелоперських проектах, фінансування інвестиційних проектів і т.д. Юридичним особам - представникам великого бізнесу АК Барс також надає комплексні послуги в області кредитування, ведення зарплатних проектів та довірчого управління активами. Крім цього, кредитна установа надає послуги по документарних операціях, а також прямі і непрямі банківські гарантії.

Фінансовим організаціям АК Барс також надає стандартний для цієї категорії клієнтів перелік банківських послуг. Обслуговування фізичних осіб Напрямок роботи з приватними клієнтами АК Барс розвиває досить активно, роблячи упор на іпотеку, вклади і кредити фізичним особам.

Банк надає клієнтам - фізичним особам широкий спектр послуг; працюючи в масовому сегменті, банк поки не розвиває преміум-напрямок. Як результат, спеціальний підхід до високообспеченним клієнтам і послуга Private Banking в лінійці послуг цієї кредитної установи відсутня. Приватні клієнти банку можуть скористатися всіма видами сучасних банківських послуг, включаючи дистанційне управління своїми коштами, операції з дорогоцінними металами та цінними паперами, пенсійні програми, угоди в рамках реалізації заставного майна, поповнення власних рахунків та зняття з них коштів у відділеннях «Пошта-банк» та багато іншого.

На даний момент банком АК Барс емітовано понад 750 тисяч пластикових карт, їх власники мають можливість користуватися майже 600 власними банкоматами АК Барса.

Слід зазначити, що за обсягом залучених вкладів фізичних осіб банк посідає 26-е місце в Росії (і, зрозуміло, перше в Республіці Татарстан).

Інтернет-сайт Офіційний сайт банку АК Барс розташований за адресою http://www.akbars.ru/ (маються російська і англійська версії сайту, а також мобільна версія). Юзабіліті сайту гарне, знайти на його сторінках всю потрібну інформацію (включаючи кнопку входу інтернет-банк) досить легко.

  Вхід клієнта в особистий кабінет інтернет-банку («АК БАРС Online») проводиться в захищеному режимі за адресою https://retail.akbars.ru/v1/cgi/bsi.dll?T=RT_2Auth.BF. Для входу необхідно ввести свій логін і пароль. Клієнт може вибрати один з тарифних планів - «Інформаційне обслуговування» і «Управління рахунками» (другий надає більш широкі можливості).

Сервісами цього банку можна користуватися безкоштовно - виняток становлять повторна видача ключів для авторизації (при втраті) і комісії за здійснення операцій переказу коштів на користь інших банків та безготівкової оплати послуг ряду організацій.

Мобільний банкінг і колл-центр Послуга «SMS-Банкінг» (SMS-Баланс, SMS-Інформатор) нічим не відрізняється від аналогів, пропонованих іншими банками Росії. Підключити SMS-Банкінг можна традиційним способом - через банкомат АК Барса або у відділенні цього банку, через операціоніста.

Комісія за користування послугою стягується щомісячно з дати підключення сервісу і становить 28 рублів. Утримувачам преміальних карток типу Gold послуга надається безкоштовно, не справляється плата і за користування опцією «SMS-Платіж». Колл-центр банку «АК Барс» доступний цілодобово за телефоном 8 (800) 200-53-03 (для жителів усіх російських регіонів територіальної присутності банку).

Звернувшись до кол-центр, клієнт має можливість отримати будь-яку інформацію по своїх рахунках, провести низку банківських операцій з своїми коштами, з'ясувати подробиці умов по кредитах, депозитах і іншу корисну інформацію.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Євро і долар - прогноз, курс валют, співвідношення Новини про зміну курсу ... Більше

Банк Москви і Ощадбанк ввели «особливий сервіс» для своїх клієнтів 10 квітня 2012 7:07 Банк Москви і нижегородський офіс Ощадбанку Росії кожен по-своєму ... Більше

Кредитні карти Крайінвестбанка - VISA Classic і Gold 18 жовтня 2012 0:00 Крайінвестбанк випустив кредитну ... Більше

Іпотека Райффайзенбанку - переваги іпотечного кредиту Райффайзен У цій статті ми познайомимося з іпотечними продуктами Райффайзенбанку.Вашій увазі ми представимо декілька пропозицій від банку, з ... Більше

Москоммерцбанк Комерційний банк «Москоммерцбанк» (Відкрите акціонерне товариство) внесений Банком Росії в КГР 11.04.2001, ліцензія 3365; нині діюча генеральна ... Більше

Популярне