Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк мережі відділень послугах


Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк, мережі відділень, послуги

Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк мережі відділень послугах

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк" Агропромкредит "» було внесено Центральним банком РФ в КГР 09.06.1994; нині діюча генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій Агропромбанку має номер 2880. Спочатку банк був заснований в організаційно-правовій формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), після чого, змінивши ОПФ в 2001 році, до 10.09.2009 носив назву ТОВ «Комерційний банк" Кредитний агропромбанк "». Одночасно зі зміною власників у тому ж 2001 році банк розпочав активне проникнення в регіони, а в серпні 2009 року був перетворений у ВАТ з метою залучити додатковий капітал.

Сьогодні мажоритарними акціонерами Агропромбанку є товариства з обмеженою відповідальністю «Автотрансбюро», «Блаусент», «Денсіборг», «Кінлаут», а також ЗАТ «Підприємство проектного фінансування» (всім цим юрособам належить по 20% акцій).

За розміром чистих активів Агропромкредит займає 104-е місце в регіоні (Москва) і 149-е в загальному ренкінгу російських банків. За підсумками 2010 року банк отримав чистий прибуток у розмірі 189 500 000 рублів, що майже в півтора рази менше аналогічного показника за 2009 рік. Актуальні кредитні рейтинги Агропромбанку не присвоєно (останні за часом рейтинги датовані 2008-2009 роками).

Мережа відділень та територіальне присутність Агропромкредит представлений в п'яти федеральних округах Російської Федерації (територіально банк працює до Уралу включно), а мережа філій цього банку охоплює 11 філій (у містах Барнаул, Єкатеринбург, Кемерово, Коломна, Курган, Нижній Новгород, Оренбург, Пермь, Санкт-Петербург, Сургут , Тюмень, Челябінськ) і 35 офісів. Головний офіс Агропромкредіта розташований в Москві, де розташовуються ще три додаткових офісу (цікаво, що всі вони працюють за графіком скороченого робочого дня, а саме до 16:30 або 17:30).

Чисельність персоналу кредитної організації становить близько 1000 осіб, а мережа власних банкоматів налічує близько 178 пристроїв.

Банк до здійснення розрахунків та емітує власні пластикові картки систем Visa International та MasterCard.

Стратегія Незважаючи на назву, робота з сільськогосподарським сектором не входить в список пріоритетних напрямків Агропромкредіта - такими для цієї кредитної організації є в першу чергу енергетичні компанії, включаючи ряд ВАТ, утворених після реорганізації РАО ЄЕС («ФСК ЄЕС», «Тюменьенерго», «МРСК Уралу »,« МРСК Центру та Приволжжя »,« Курганенерго »і т.д.). Сьогодні Агропромкредит - середній за розміром активів фінансовий інститут, ключовими напрямами якого виступають розрахунково-касове обслуговування та кредитування енергетичних компаній (у першу чергу Приволжья і Уралу) і роздрібного бізнесу, а також операції з цінними паперами російських емітентів.

За даними на початок 2012 року Агропромкредит обслуговував понад 12 тисяч корпоративних клієнтів і близько 150 тисяч приватних. Слід зазначити, що банк приймає дуже активну участь у соціальних програмах в регіонах своєї присутності і навіть отримав кілька нагород у відповідних номінаціях, а більшість корпоративних клієнтів Агропромкредит - представники малого та середнього бізнесу. Послуги

Клієнтам - юридичним особам Агропромкредит надає різноманітні банківські послуги - від традиційного кредитування, послуги ведення зарплатних проектів та розрахунково-касового обслуговування до послуг кредитного агентства. Примітно, що серед клієнтів-організацій банк виділив окремий сегмент «малий і середній бізнес»: це категорії клієнтів доступні спеціальні продукти, розроблені з урахуванням потреб таких юридичних осіб. Важливе місце в обслуговуванні корпоративних клієнтів Агропромбанку займає інвестиційна діяльність (у тому числі інвестиційне та синдиковане кредитування, факторингові та лізингові операції тощо).

Вельми інтенсивно Агропромкредит працює і в роздрібному напрямку.

Так, приватним клієнтам ця кредитна організація пропонує дуже широку лінійку вкладів - 12 (!) Депозитів (в рублях, доларах і євро) різного призначення для різних соціальних груп (у тому числі пенсіонерів). Крім цього, приватні клієнти Агропромкредіта можуть взяти в банку споживчий кредит - таких банк пропонує 7 (автокредит, три іпотечних кредиту і три споживчих - два видаються без забезпечення і один, «Сім'я», на умовах наявності созаемщика). У відділеннях банку його клієнти також можуть оформити карту Visa або MasterCard, здійснити грошовий переказ, орендувати індивідуальні сейфові ячейки, здійснювати операції через інтернет-банк і т.д.

Орієнтуючись в першу чергу на роботу з масовим клієнтом (в рамках цього напрямку реалізуються різні соціальні програми банку), Агропромкредит НЕ сегментує клієнтів - фізичних осіб за рівнем доходу.

Як результат, програму преміального сервісу типу Private Banking для приватних клієнтів з високими доходами цей банк поки не розробив. Дистанційне обслуговування Офіційний сайт банку Агропромкредит розташований за адресою www.apkbank.ru/ (маються російська і англомовна версії сайту).

Юзабіліті сайту можна оцінити як добрий; вхід в особистий кабінет інтернет-банку здійснюється в безпечному режимі за адресою https://ib.apkbank.ru/v1/cgi/bsi.dll?T=RT_2Auth.BF за допомогою введення логіна і постійного пароля . Послуга мобільного банкінгу в її «класичному» об'ємі у Агропромкредіта на даний момент відсутня. Колл-центр Агропромкредіта доступний по телефону, з якого можна безкоштовно зателефонувати з будь-якої точки Російської Федерації: +7 (495) 755-80-08.

Крім цього, з фахівцями банку можна зв'язатися через форму «Зворотній зв'язок» на сайті.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

За півроку 2012 моряки Балтійського флоту придбали в іпотеку близько 300 ... Більше

Банк Омськ-Банк - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне товариство «Омський акціонерний комерційний іпотечний банк« Омськ-Банк »(Омськ) внесено Центробанком в КГР 14 грудня 1990 Ліцензії ... Більше

Поручителі в Ощадбанку - вимоги до поручителя, документи Всім відомо, що в кредитній угоді приймають участь два головних суб'єкти - кредитор і позичальник.У ряді ... Більше

АКІБАНК готовий кредитувати МСБ під 8% річних 29 серпня 2012 21:26 АКІБАНК (філія в Уфі) ... Більше

У Ростові Банк Москви позначив основні етапи розвитку в регіонах 23 травня 2012 21:32 Банк Москви (Ростовська область) офіційно позначив свою ... Більше

Популярне