Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк мережі відділень послугах


Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк, мережі відділень, послуги

Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк мережі відділень послугах

Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк" Агропромкредит "» було внесено Центральним банком РФ в КГР 09.06.1994; нині діюча генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій Агропромбанку має номер 2880. Спочатку банк був заснований в організаційно-правовій формі товариства з обмеженою відповідальністю (ТОВ), після чого, змінивши ОПФ в 2001 році, до 10.09.2009 носив назву ТОВ «Комерційний банк" Кредитний агропромбанк "». Одночасно зі зміною власників у тому ж 2001 році банк розпочав активне проникнення в регіони, а в серпні 2009 року був перетворений у ВАТ з метою залучити додатковий капітал.

Сьогодні мажоритарними акціонерами Агропромбанку є товариства з обмеженою відповідальністю «Автотрансбюро», «Блаусент», «Денсіборг», «Кінлаут», а також ЗАТ «Підприємство проектного фінансування» (всім цим юрособам належить по 20% акцій).

За розміром чистих активів Агропромкредит займає 104-е місце в регіоні (Москва) і 149-е в загальному ренкінгу російських банків. За підсумками 2010 року банк отримав чистий прибуток у розмірі 189 500 000 рублів, що майже в півтора рази менше аналогічного показника за 2009 рік. Актуальні кредитні рейтинги Агропромбанку не присвоєно (останні за часом рейтинги датовані 2008-2009 роками).

Мережа відділень та територіальне присутність Агропромкредит представлений в п'яти федеральних округах Російської Федерації (територіально банк працює до Уралу включно), а мережа філій цього банку охоплює 11 філій (у містах Барнаул, Єкатеринбург, Кемерово, Коломна, Курган, Нижній Новгород, Оренбург, Пермь, Санкт-Петербург, Сургут , Тюмень, Челябінськ) і 35 офісів. Головний офіс Агропромкредіта розташований в Москві, де розташовуються ще три додаткових офісу (цікаво, що всі вони працюють за графіком скороченого робочого дня, а саме до 16:30 або 17:30).

Чисельність персоналу кредитної організації становить близько 1000 осіб, а мережа власних банкоматів налічує близько 178 пристроїв.

Банк до здійснення розрахунків та емітує власні пластикові картки систем Visa International та MasterCard.

Стратегія Незважаючи на назву, робота з сільськогосподарським сектором не входить в список пріоритетних напрямків Агропромкредіта - такими для цієї кредитної організації є в першу чергу енергетичні компанії, включаючи ряд ВАТ, утворених після реорганізації РАО ЄЕС («ФСК ЄЕС», «Тюменьенерго», «МРСК Уралу »,« МРСК Центру та Приволжжя »,« Курганенерго »і т.д.). Сьогодні Агропромкредит - середній за розміром активів фінансовий інститут, ключовими напрямами якого виступають розрахунково-касове обслуговування та кредитування енергетичних компаній (у першу чергу Приволжья і Уралу) і роздрібного бізнесу, а також операції з цінними паперами російських емітентів.

За даними на початок 2012 року Агропромкредит обслуговував понад 12 тисяч корпоративних клієнтів і близько 150 тисяч приватних. Слід зазначити, що банк приймає дуже активну участь у соціальних програмах в регіонах своєї присутності і навіть отримав кілька нагород у відповідних номінаціях, а більшість корпоративних клієнтів Агропромкредит - представники малого та середнього бізнесу. Послуги

Клієнтам - юридичним особам Агропромкредит надає різноманітні банківські послуги - від традиційного кредитування, послуги ведення зарплатних проектів та розрахунково-касового обслуговування до послуг кредитного агентства. Примітно, що серед клієнтів-організацій банк виділив окремий сегмент «малий і середній бізнес»: це категорії клієнтів доступні спеціальні продукти, розроблені з урахуванням потреб таких юридичних осіб. Важливе місце в обслуговуванні корпоративних клієнтів Агропромбанку займає інвестиційна діяльність (у тому числі інвестиційне та синдиковане кредитування, факторингові та лізингові операції тощо).

Вельми інтенсивно Агропромкредит працює і в роздрібному напрямку.

Так, приватним клієнтам ця кредитна організація пропонує дуже широку лінійку вкладів - 12 (!) Депозитів (в рублях, доларах і євро) різного призначення для різних соціальних груп (у тому числі пенсіонерів). Крім цього, приватні клієнти Агропромкредіта можуть взяти в банку споживчий кредит - таких банк пропонує 7 (автокредит, три іпотечних кредиту і три споживчих - два видаються без забезпечення і один, «Сім'я», на умовах наявності созаемщика). У відділеннях банку його клієнти також можуть оформити карту Visa або MasterCard, здійснити грошовий переказ, орендувати індивідуальні сейфові ячейки, здійснювати операції через інтернет-банк і т.д.

Орієнтуючись в першу чергу на роботу з масовим клієнтом (в рамках цього напрямку реалізуються різні соціальні програми банку), Агропромкредит НЕ сегментує клієнтів - фізичних осіб за рівнем доходу.

Як результат, програму преміального сервісу типу Private Banking для приватних клієнтів з високими доходами цей банк поки не розробив. Дистанційне обслуговування Офіційний сайт банку Агропромкредит розташований за адресою www.apkbank.ru/ (маються російська і англомовна версії сайту).

Юзабіліті сайту можна оцінити як добрий; вхід в особистий кабінет інтернет-банку здійснюється в безпечному режимі за адресою https://ib.apkbank.ru/v1/cgi/bsi.dll?T=RT_2Auth.BF за допомогою введення логіна і постійного пароля . Послуга мобільного банкінгу в її «класичному» об'ємі у Агропромкредіта на даний момент відсутня. Колл-центр Агропромкредіта доступний по телефону, з якого можна безкоштовно зателефонувати з будь-якої точки Російської Федерації: +7 (495) 755-80-08.

Крім цього, з фахівцями банку можна зв'язатися через форму «Зворотній зв'язок» на сайті.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Чи можлива оплата таксі кредитною карткою Сучасне життя насичена нововведеннями самих просунутих ... Більше

Дострокове погашення кредиту фізичною особою, комісія за дострокове погашення Нерідко трапляється, що, отримавши кредит, ви через ... Більше

Кредит готівкою від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Портал «Занімаем.Ру» і Юлія Алексєєва, ... Більше

БистроБанк: «Швидко» - наш базовий принцип » ВАТ «БистроБанк» - це перший самостійний банк Удмуртії, тому його можна сміливо назвати одним з ... Більше

Державна підтримка бізнесу - пільгові кредити, програми Є в економіці школа, яка стверджує, що держава не повинна ніколи ... Більше

Популярне