Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Анкор Банк Заощаджень - інформація про банк мережа філій і послуги


Анкор Банк Заощаджень - інформація про банк, філіальна мережа і послуги

Анкор Банк Заощаджень - інформація про банк мережа філій і послуги

Відкрите акціонерне товариство «Анкор Банк Заощаджень» внесено Центробанком РФ в КГР 22.11.1990, ліцензія 889; нині діюча генеральна ліцензія на здійснення банківських операцій видана 28.09.2009. Спочатку банк був заснований під назвою в Казані під ім'ям «Татарський Комерційний Екологічний Банк» (Татекобанк). Засновниками його стали факультет екології Казанського державного університету, НТЦ Екології та Держкомприроди Республіки Татарстан.

Первісна назва кредитна установа носило до 21.08.2009, після чого, змінивши власника, отримало сучасне найменування. Сьогодні фактичним власником цього банку є відомий підприємець Андрій Коркунов (засновник Одинцовському кондитерської фабрики, що випускає продукцію під брендом «А. Коркунов»), а основним власником - Галина Коркунова.

У структурі активів-нетто Анкор Банку Заощаджень на кредитний портфель припадає 50% (з них 15% - споживчі кредити).

За розміром чистих активів банк посідає 13-е місце в регіоні (Татарстан) і 376-е в загальному ренкінгу російських банків. Коефіцієнт достатності капіталу Анкор Банку становить 13% (при мінімально допустимому рівні 10%); в 2010 році банк отримав чистий прибуток у розмірі 7,3 млн рублів (згідно звітності по РСБУ). Філіальна мережа і рейтинги

Банк Анкор представлений в декількох регіонах Росії. Його головний офіс розташований в Казані, де працюють ще чотири додаткових офісу; з 2003 року діє операційний офіс в м. Чебоксари, а з 2009 року - філії в Москві і ККО у Володимирі. Чисельність персоналу кредитної організації становить близько 150 осіб, а мережа власних банкоматів налічує близько 50 пристроїв.

Рейтинг Анкора за національною шкалою (Експерт РА) - У + + з прогнозом «позитивний»; в міжнародних рейтингах банк не бере участь і в зв'язку з цим рейтингів від глобальних агентств не має.

Стратегія

Анкор Банк Заощаджень - регіональний фінансовий інститут з більш ніж 20-річним стажем роботи на банківському ринку. На даний момент банк обслуговує понад 2 тисяч корпоративних клієнтів і близько 50 тис. фізичних осіб. Банк емітує власні пластикові карти системи MasterCard.

Діяльність банку сконцентрована на комплексне банківське обслуговування підприємств малого і середнього бізнесу (включаючи кредитування, розрахунково-касове та депозитне обслуговування), а також на залучення коштів приватних осіб на депозити. Починаючи з другої половини 2010 року банк активно проводить валютні операції.

  Обслуговування клієнтів, послуги та продукти Клієнтам - юридичним особам Анкор надає різноманітні інвестиційно-банківські послуги - від традиційного кредитування, ведення зарплатних проектів та розрахунково-касового обслуговування до факторингу та лізингу (у партнерстві зі страховою компанією «АСКО» і лізинговою компанією «Акі-Лізинг»). Корпоративні клієнти можуть скористатися послугами інтернет-банкінгу; серед великих позичальників Анкор Банку - торгові, будівельні та транспортні компанії.

Клієнтам, ведуть зовнішньоекономічну діяльність, банк надає банківські гарантії, сприяє по лінії валютного контролю та послуги фінансового консультування (останні доступні і для фізичних осіб). Тимчасово вільні грошові кошти клієнт Анкор Банку може використовувати, інвестуючи в депозити або векселі. Слід зазначити, що більшість корпоративних клієнтів банку - представники малого та середнього бізнесу.

Банк Анкор веде активну діяльність на ринку банківських послуг, надаючи і залучаючи кошти на ринку міжбанківських кредитів (на ринку цих послуг банк виступає нетто-позичальником).

З їх допомогою партнери банку можуть управляти миттєвої ліквідністю своєї кредитної установи, оперативно розміщуючи тимчасово вільні кошти або залучаючи додаткові ресурси. Досить енергійно банк діє і в роздрібному напрямку. Клієнти цієї кредитної організації - фізичні особи можуть відкрити вклад у банку, оформити споживчий кредит або карту MasterCard, здійснити грошовий переказ, орендувати індивідуальні сейфові ячейки, скористатися брокерськими послугами на ринку цінних паперів (банк здійснює операції через дочірню компанію ТОВ «Анкор Інвест») і т.д.

Депозитна лінійка банку охоплює 7 вкладів (з них два рублевих для пенсіонерів), лінійка кредитних продуктів - три кредити (Індивідуальний, Освітній і Туристичний).

Крім цього, банк пропонує іпотечні кредити «Стандартний» та «Новобудова». Для приватних клієнтів з високими доходами Анкор Банк розробив програму преміального банківського сервісу під стандартним назвою Private Banking. На даний момент перелік послуг для таких клієнтів стандартний і, судячи по сайту банку, до кінця ще не сформувався.

Дистанційне обслуговування

Офіційний сайт Банку Анкор розташований за адресою http://www.ankorbank.ru/ (маються російська і англомовна версії сайту). Юзабіліті сайту можна оцінити як середнє; вхід в особистий кабінет інтернет-банку (він так і називається - Особистий кабінет) здійснюється за допомогою введення логіна і постійного пароля. Мобільний банкінг у Анкор Банку на даний момент відсутня.

Банк пропонує клієнтам оформити віртуальну карту.

Передплачені віртуальні картки банку (MasterCard Virtual) призначені для оплати товарів і послуг, що купуються виключно на ринку електронної комерції (через Інтернет). Карта емітується в електронному вигляді, її реквізити карти (номер, термін дії, CVC2) повідомляються держателю по SMS відразу після оплати випуску картки. Придбати цю карту можна за Яндекс.Деньги; вартість випуску - 3% від номіналу карти, але не менше 50 руб.

Термін дії картки - один рік.

Колл-центр Банку Анкор доступний по телефону, з якого можна безкоштовно зателефонувати з будь-якої точки Російської Федерації: 8 (800) 555 0570.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Лихвар - приватні лихварі, послуги лихварства Сьогодні вже мало хто згадає, що таке лихварство і хто такий лихвар. ... Більше

Фінансування стартапів - кредити, інвестиції, венчурні фонди та конкурси стартапів На Занімаем.ру ми вже ... Більше

Кредитування малого та середнього бізнесу від Росбанка: умови, процентні ставки, програми Спеціальні програми, ... Більше

Штрафи за кредитами фізосіб: штраф за прострочення кредиту, інші пені і штрафи Отримуючи кредит, люди, ... Більше

Банк Казані і Російський Трастовий Банк підтримує малий бізнес, а Ощадбанк і Абсолют Банк - бізнес ... Більше

Популярне