Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Абсолют Банк - ЗАТ АКБ Абсолют Банк


Абсолют Банк - ЗАТ АКБ Абсолют Банк

Абсолют Банк - ЗАТ АКБ Абсолют Банк

Абсолют Банк - універсальний банк, заснований в 1993 році. Акціонери - міжнародна фінансова група Кей-Бі-Сі (KBC Group, штаб-квартира в Брюсселі, 99% акцій) та Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC, 1% акцій).

Абсолют Банк входить до числа банків з високим ступенем надійності, згідно з дослідженнями журналу Forbes. Результати роботи за сім місяці 2012 року дозволили Абсолют Банку увійти до ТОП-10 кредитних організацій за розміром прибутку (журнал «Профіль»).

Пріоритетними напрямками діяльності банку є роздрібний бізнес, обслуговування корпоративних клієнтів та підприємств малого і середнього бізнесу. Клієнтами банку є понад 17 тисяч компаній різних секторів економіки, в числі яких металургія, машинобудування, легка і нафтова промисловість та інші галузі.

Юридичним особам банк пропонує повний спектр фінансових послуг, включаючи кредитні продукти, які можуть задовольнити всі потреби підприємців, а також розрахунково-касове обслуговування, додаткові інвестиційні можливості і багато іншого.

В обслуговуванні приватних осіб основним пріоритетом є побудова довгострокових відносин з клієнтом, який може на протязі всього життя отримувати висококласний фінансовий сервіс, що задовольняє всім потребам. Банк надає іпотечне та автокредитування, розрахунково-касове обслуговування, розміщення коштів у внески і ОФБУ, обслуговування пластикових карт, пам'ятні та інвестиційні монети,

Абсолют Банк розвиває систему VIP-обслуговування. Особливим клієнтам Абсолют Банк пропонує обслуговування класу «преміум» в VIP-зонах відділень банку. Крім стандартних продуктів, таких, як відкриття поточних рахунків, проведення безготівкових і валютних переказів, можливість переказів без відкриття рахунку, відкриття кредитних пластикових карт і т.д., банк реалізує і індивідуальні фінансові послуги.

У числі таких послуг - можливість оформляти банківський сейф в особисте користування і здійснювати угоди через нього, управління рахунком по Інтернету і телефону, конвертація за індивідуальним курсом, розгляд нестандартних ситуацій покупки дорогоцінних металів / монет, а також ОФБУ і довірче управління.

Фінансова стійкість Абсолют Банку підтверджується також рейтингами провідних рейтингових агентств світу - Fitch Ratings і Moody's. На сьогоднішній день банку присвоєні рейтинги Moody's по довгострокових депозитах - Ba3, національний довгостроковий рейтинг - Aa3.ru. Агентство Fitch присвоїло Абсолют Банку довгостроковий РДЕ - BB +, національний довгостроковий рейтинг - AA (rus).

Результати діяльності Абсолют Банку, його стійкість і стабільність також високо оцінюються провідними виданнями.

Банк входить у ТОР-15 банків за обсягами виданих іпотечних кредитів в 2010 році («Русіпотека», лютий 2012), посідає 29-е місце в рейтингу «Top500 банків по ліквідних активів на 1 січня 2012 року» (РБК Рейтинг). Абсолют Банк став 11-м у списку лідерів за розміром прибутку за 9 місяців 2012 року, увійшов до ТОП-35 найбільших банків Росії за розміром капіталу на 1 жовтня 2012 року і зайняв 40 місце в списку 100 найбільших кредитних організацій Росії за сумою чистих активів на 1 жовтня 2012 («Коммерсант-Деньги»).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Смоленський банк: «Ми універсальні» У листопаді Смоленський Банк представив кілька нових програм кредитування фізичних та юридичних осіб.Про цих програмах, ... Більше

Заявка на кредит готівкою - як її правильно оформити Незважаючи на ... Більше

У всіх відділеннях Татфондбанка в Татарстані власники ЛПХ можуть взяти кредит без забезпечення до 700 тис. рублів 14 серпня 2012 21:13 ... Більше

Банківська гарантія - міф чи реальний спосіб забезпечення зобов'язань? Від змісту угоди, складеного фірмою, залежить, ... Більше

Споживчий кредит в Ощадбанку Росії: умови, документи Споживчий кредит - сьогодні найпопулярніший ... Більше

Популярне