Главная » Перелік банків Россії. Реквізити, адреси » Абсолют Банк - ЗАТ АКБ Абсолют Банк


Абсолют Банк - ЗАТ АКБ Абсолют Банк

Абсолют Банк - ЗАТ АКБ Абсолют Банк

Абсолют Банк - універсальний банк, заснований в 1993 році. Акціонери - міжнародна фінансова група Кей-Бі-Сі (KBC Group, штаб-квартира в Брюсселі, 99% акцій) та Міжнародна Фінансова Корпорація (IFC, 1% акцій).

Абсолют Банк входить до числа банків з високим ступенем надійності, згідно з дослідженнями журналу Forbes. Результати роботи за сім місяці 2012 року дозволили Абсолют Банку увійти до ТОП-10 кредитних організацій за розміром прибутку (журнал «Профіль»).

Пріоритетними напрямками діяльності банку є роздрібний бізнес, обслуговування корпоративних клієнтів та підприємств малого і середнього бізнесу. Клієнтами банку є понад 17 тисяч компаній різних секторів економіки, в числі яких металургія, машинобудування, легка і нафтова промисловість та інші галузі.

Юридичним особам банк пропонує повний спектр фінансових послуг, включаючи кредитні продукти, які можуть задовольнити всі потреби підприємців, а також розрахунково-касове обслуговування, додаткові інвестиційні можливості і багато іншого.

В обслуговуванні приватних осіб основним пріоритетом є побудова довгострокових відносин з клієнтом, який може на протязі всього життя отримувати висококласний фінансовий сервіс, що задовольняє всім потребам. Банк надає іпотечне та автокредитування, розрахунково-касове обслуговування, розміщення коштів у внески і ОФБУ, обслуговування пластикових карт, пам'ятні та інвестиційні монети,

Абсолют Банк розвиває систему VIP-обслуговування. Особливим клієнтам Абсолют Банк пропонує обслуговування класу «преміум» в VIP-зонах відділень банку. Крім стандартних продуктів, таких, як відкриття поточних рахунків, проведення безготівкових і валютних переказів, можливість переказів без відкриття рахунку, відкриття кредитних пластикових карт і т.д., банк реалізує і індивідуальні фінансові послуги.

У числі таких послуг - можливість оформляти банківський сейф в особисте користування і здійснювати угоди через нього, управління рахунком по Інтернету і телефону, конвертація за індивідуальним курсом, розгляд нестандартних ситуацій покупки дорогоцінних металів / монет, а також ОФБУ і довірче управління.

Фінансова стійкість Абсолют Банку підтверджується також рейтингами провідних рейтингових агентств світу - Fitch Ratings і Moody's. На сьогоднішній день банку присвоєні рейтинги Moody's по довгострокових депозитах - Ba3, національний довгостроковий рейтинг - Aa3.ru. Агентство Fitch присвоїло Абсолют Банку довгостроковий РДЕ - BB +, національний довгостроковий рейтинг - AA (rus).

Результати діяльності Абсолют Банку, його стійкість і стабільність також високо оцінюються провідними виданнями.

Банк входить у ТОР-15 банків за обсягами виданих іпотечних кредитів в 2010 році («Русіпотека», лютий 2012), посідає 29-е місце в рейтингу «Top500 банків по ліквідних активів на 1 січня 2012 року» (РБК Рейтинг). Абсолют Банк став 11-м у списку лідерів за розміром прибутку за 9 місяців 2012 року, увійшов до ТОП-35 найбільших банків Росії за розміром капіталу на 1 жовтня 2012 року і зайняв 40 місце в списку 100 найбільших кредитних організацій Росії за сумою чистих активів на 1 жовтня 2012 («Коммерсант-Деньги»).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Росгосстрах БАНК розширив платіжні можливості своїх клієнтів 27 серпня 2012 16:05 Росгосстрах БАНК запропонував своїм клієнтам поповнювати рахунки через пункти Об'єднаної ... Більше

Погашення кредиту - який спосіб більш вигідний Ви вже вибрали банк, підписали договір і взяли кредит?Саме час замислитися про ... Більше

Банківські карти Агропромкредит: види, переваги використання, супутні послуги Мультивалютна міжнародна банківська карта як флагман напрямки дебетових карток Банку «Агропромкредит».Заступник Голови Правління ... Більше

Ощадбанк оновив додаток для смартфонів Ощадбанк представив нову версію безкоштовного додатку Ощадбанк ... Більше

Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити, послуги банку Про банк Історія банку «Лада-Кредит» ... Більше

Популярне