Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Шахрайство із пластиковими картами Як захистити свої гроші


Шахрайство із пластиковими картами. Як захистити свої гроші?

Найбільше банківських карт у росіян до 25 років

Пластикові картки, як платіжний інструмент, постійно вдосконалюються, розширюється сфера їх застосування, зростає кількість надаваних послуг з їх використання. Шахраї також "не дрімають", розробляючи все нові хитрощі, щоб незаконно заволодіти чужими грошима. Крім банального пограбування та крадіжки кредиток, з'явилися і нові, більш витончені способи відбирання грошей у громадян.

Як же захистити себе від злочинців? Для початку, давайте розберемося, які нові способи шахрайства з банківськими картами з'явилися.

 • Шахрайство з допомогою SMS-повідомлень та «підставних» дзвінків з банку. Останнім часом власники пластикових карт все частіше стали отримувати SMS-повідомлення та дзвінки нібито з банку про те, що карта заблокована, і для активації кредитки власнику необхідно ввести з телефону ПІН-код до карти, картковий номер та особисті дані. Таким чином, шахраї отримують всю необхідну інформацію для здійснення угод по карті через Інтернет і покупок по телефону.
 • Фішинг (від англ. Phishing) - недавно з'явився спосіб обману власників карток за допомогою розсилки листів через Інтернет. Жертви отримують на e-mail листи від імені банку з проханням підтвердити ПІН-код та іншу конфіденційну інформацію на сайті банку. Користувач переходить за посиланням, зазначеної в листі, на спеціально створений злочинцями сайт, вводить всі свої дані, після чого шахраї можуть використовувати отриману інформацію для здійснення операцій по карті.
 • Щоб захистити себе від шахраїв, дотримуйтесь наступних правил:

 • Банки ніколи не розсилають клієнтам листи, в яких вимагається підтвердити персональні дані онлайн, тому не відповідайте на подібні повідомлення.
 • Ніколи не передзвонює на номер телефону, вказаний в SMS-повідомленні. У разі необхідності, дзвоніть на телефон гарячої лінії банку, який вказаний на зворотній стороні картки.
 • Якщо Вам зателефонував «співробітник банку» і просить Вас назвати секретну інформацію, у тому числі і ПІН-код до карти, не називайте ніяких кодів. Просто перервіть розмова, швидше за все Ви маєте справу з шахраями.
 • Отже, тепер ви знаєте більше про способи "вивудження" інформації у власників кредитних карт. А попереджений - значить озброєний. Будьте обережні, тримайте всі дані по карті в недоступному для сторонніх місці, і пластикова карта стане для вас зручним і надійним фінансовим інструментом. Джерело: CreditCardsOnline.ru

  Теги: кредитні карти шахрайство
  Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
  Ваше имя *
  Ваш Email *

  Сумма цифр справа: код подтверждения


  Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

  Зміст

  Може бути корисним

  Альфа-Банк - огляд банку: кредити, іпотека, кредитні картки Про банк Альфа-Банк-найбільший приватний банк Росії.Був створений на початку 1991 року відомим бізнесменом Михайлом Фрідманом співтовариші. ... Більше

  Кредит на автомобіль в Ощадбанку - умови, процентні ставки, документи Ми продовжуємо знайомити вас із кредитними ... Більше

  Страхування кредитів банку - споживчий кредит, іпотека, страхування життя ... Більше

  Абсолют Банк готується до запуску кредитних карт 25 квітня 2012 18:33 ... Більше

  Росгосстрах БАНК розширив платіжні можливості своїх клієнтів 27 серпня 2012 16:05 Росгосстрах БАНК запропонував своїм клієнтам поповнювати рахунки через пункти Об'єднаної ... Більше

  Популярне