Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Самозайнятість населення - організація своєї справи план


Самозайнятість населення - організація своєї справи, план

Самозайнятість населення - організація своєї справи план

Опинившись раптово без роботи і фінансової опори, не варто зневірятися і опускати руки. Бути може, настав самий час здійснити мрію про власний бізнес? Розпочати свою справу навіть за відсутності фінансових коштів і шансів на отримання банківського кредиту цілком реально. Допомога в даному питанні може прийти і з боку держави: урядові програми самозайнятості населення реалізуються вже не перший рік і стали особливо актуальними при фінансовій кризі.

Отримати державну підтримку при організації власної справи можуть саме безробітні або незайняті громадяни. Програми сприяння самозайнятості громадян розробляються окремо по кожному регіону (краю, області). В їх рамках передбачаються як матеріальні види допомоги, право на отримання яких, на жаль, мають не всі (про це трохи нижче), так і нематеріальні, розраховувати на які може кожен.

До нематеріальної допомоги відноситься: - надання інформації про пріоритетні напрямки підприємницької діяльності; - консультації фахівців в області створення власної справи; - тестування на наявність здібностей до організації та ведення бізнесу; - навчання основам підприємництва; - консультації по складанню бізнес-планів і т.д . Для того щоб отримати зазначені види допомоги, що бажають одержати підтримку в рамках програми підтримки самозайнятості населення, необхідно лише звернутися із заявою в одну з місцевих служб зайнятості, для яких подібні програми на сьогоднішній день відносяться до розряду найбільш пріоритетних напрямків. Розраховувати на фінансову допомогу, як було зазначено вище, можуть не всі, а тільки ті особи, які вже зареєструвалися в якості індивідуального підприємця або оформили юридична особа. До свідоцтва про реєстрацію підприємницької діяльності в обов'язковому порядку повинен додаватись бізнес-план і заява на отримання субсидії. Звертатися знову ж необхідно в центр зайнятості, який і відправляє всі бізнес-плани на експертизу.

Фінансові кошти на самозайнятість виділяються тільки після схвалення бізнес-плану експертами та надання витягу про реєстрацію юридичної особи / індивідуального підприємця з Єдиного державного реєстру юридичних осіб / індивідуальних підприємців. Розмір субсидії дорівнює річному розміру належної конкретній особі допомоги по безробіттю (мінімум - 6120 руб., Максимум - 70560 руб.). Після закінчення трьох місяців з моменту надання субсидії необхідно відзвітуватися про використання фінансових коштів і відповідно зроблених витрат передбаченим у бізнес-плані. Однак фінансова допомога в рамках програми сприяння самозайнятості населення не обмежується субсидіями.

Можливо також отримання грантів, механізм надання яких різний. Максимальний розмір гранту - 100 тисяч рублів. Природно, в першу чергу державними органами будуть схвалені ті проекти, які спрямовані на розвиток пріоритетних і найбільш важливих для економіки регіону напрямів.

Визначитися з родом діяльності також допоможе головний в цьому питанні друг і порадник - служба зайнятості. Це може бути: - виробнича діяльність (товари народного споживання, сільськогосподарська продукція та її переробка і т.д.); - різного роду послуги (житлово-комунальні, транспортні, освітні і т.д.) - торгово-комерційна діяльність та ін Держава зацікавлена в самозайнятості населення не менше самих безробітних громадян, оскільки боротьба з безробіттям - одне з пріоритетних завдань будь-якого регіону, особливо в умовах кризи. Адже організувавши свою справу, людина працевлаштовується сам і можливо навіть організовує ще певну кількість робочих місць, тим самим сприяючи вирішенню такої серйозної й актуальної проблеми. Розпочати свою справу безробітним громадянам можна за допомогою програми самозайнятості населення.

Можливо, комусь судилося стати великим підприємцем завдяки такій підтримці ... Антошенкова Олена, спеціально для "Занімаем.ру" Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

У регіонах Росії відкриваються нові банківські відділення 15 березня 2012 16:53 Тенденцію ... Більше

Стягнення боргів - судове стягнення, порядок, позови Проблема стягнення боргів та недопущення безнадійної заборгованості в даний час стоїть досить гостро.Чітко обумовлені в договорах ... Більше

Іпотеку за одну годину видає Ханти-Мансійський Банк 4 липня 2012 0:00 Ханти-Манскійскій Банк почав надавати іпотечний кредит за одну годину.Однойменна програма іпотечного ... Більше

Банк СКБ-Банк г Єкатеринбург - кредити, послуги Про банк «Комерційний Банк Сприяння Комерції ... Більше

Колекторське агентство - робота колекторських агентств, права колекторів Повернення боргів - досить цікава тема.Відразу на думку спадають лихі хлопці ... Більше

Популярне