Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Робота Ощадбанку Росії - робота з фізичними юридичними особами


Робота Ощадбанку Росії - робота з фізичними, юридичними особами

Росбанк видає пластикові карти при відкритті дитячих вкладів

Про якому би напрямку банківської діяльності не заходила мова, Ощадбанк Росії завжди виступає в ролі серйозного конкурента по відношенню до іншим комерційним банкам. Вклади, кредити, пластикові картки, ринок цінних паперів ... - жодна область фінансово-кредитної сфери країни не обходиться без участі цієї організації. Мало того, в деяких питаннях Ощадбанк є орієнтиром для інших учасників ринку, а в списку надаваних їм послуг значаться навіть такі, які інші банки і зовсім не уповноважені здійснювати (наприклад, виплата грантів, оформлення компенсацій в'язням таборів та інше).

Ощадбанк входить в багато банківські рейтинги (у т.ч. і світові) і визнається найбільшим банком країни. Для того щоб зрозуміти, що є джерелом сили Ощадбанку, і на чому грунтуються його конкурентні переваги, потрібно подивитися всередину питання і, в першу чергу, звернутися до історії створення банку. Сучасний Ощадний банк РФ - наступник створених державою ще в 1841 році ощадних кас, перетворених в кінці 80-х років минулого століття в Ощадбанк СРСР. Тобто протягом майже півтора століть він був безпосереднім інструментом Уряду у вирішенні фінансових питань населення та проведенні економічних реформ.

Тільки в 1991 році Ощадбанк СРСР отримав статус акціонерного товариства і став комерційним банком. Але, незважаючи на це, Уряд не відпускає його далеко від себе. Контрольний пакет акцій Ощадбанку з самого початку належав державі і продовжує залишатися у нього в руках по сей день (більше 60% голосуючих акцій перебувають у власності Центрального банку РФ, що є також одним із засновників Ощадбанку). Таким чином, перше і найголовніше відмінність Ощадного банку від інших комерційних банків, що є одночасно його перевагою - це потужна державна підтримка, яка дозволяє банку розвиватися і рухатися вперед. Цим у великій мірі обумовлюється і багаторічна стабільна робота СБ РФ, що пройшов крізь низку економічних і політичних криз в країні.

Завдяки успішно пройденої перевірці часом Ощадбанк утримує лідируючі позиції за популярністю у населення, незважаючи на те, що пропозиції інших банків деколи більш вигідні. Державною підтримкою, стабільністю і прибутковістю діяльності обумовлена і висока інвестиційна привабливість акцій Ощадбанку, досі є першою «блакитною фішкою» (тобто володіють найбільш високою ліквідністю) серед російських фінансово-кредитних організацій (а до недавнього часу не тільки першої, але і єдиною). Наступною перевагою Ощадбанку по відношенню до своїх конкурентів є розвинена філіальна мережа, що охоплює всю країну цілком. Філії банку розташовані практично в кожному населеному пункті - будь то місто або невелике село.

У недоступних і віддалених районах обслуговування населення здійснюється за допомогою пересувних кас. В цілому, Ощадбанк має у своїй структурі 17 територіальних банків, близько 850 відділень і понад 19 тисяч філій по країні. Таким чином, він по праву вважається найбільш наближеним до населення банком, а в деяких місцях є єдиним фінансово-кредитною установою. Говорячи про значущість Ощадбанку для країни, не можна не зупинитися на тому, як він сам оцінює власні позиції, і в чому бачить мету своєї діяльності.

Безумовно, гучний статус зобов'язує Ощадбанк до обслуговування клієнтів на високому рівні й обумовлює корпоративну культуру. Згідно власним Кодексу корпоративного управління, місію банк бачить в задоволенні потреб кожного окремо взятого клієнта (як приватної особи, так і корпоративного або державного). Наголос робиться і на кількість, і на якість обслуговування. Пріоритетом своєї роботи Ощадбанк визначає повагу законних інтересів і прав клієнтів і акціонерів, забезпечення відкритості інформації та підтримання стабільності та прибутковості діяльності.

Крім того, банк усвідомлює свою роль в стійкому функціонуванні та розвитку всієї банківської системи країни і зобов'язується докладати до цього всі зусилля. Ощадбанк позиціонує себе як організацію, яка прагне об'єднати внутрішню і зовнішню корпоративну культуру і забезпечити якісне та грамотне обслуговування клієнтів за рахунок встановлення відповідних відносин серед співробітників. Банк пред'являє високі вимоги до рівня підготовки та кваліфікації свого персоналу і піклується про постійне її підвищення. Частиною корпоративної культури Ощадбанку є проведення всеукраїнських спортивних Сбербанкіад 2 рази на рік, а також різна суспільна діяльність.

На жаль, на ділі у Ощадбанку не все так налагоджено, як хотілося б: наближеність до народу і прагнення охопити більшу частину населення часом обертається неприємними моментами, наприклад, скупченням клієнтів у філіях (особливо невеликих), інакше кажучи, чергами. А ретельність оформлення деяких видів операцій і велику кількість необхідних для цього документів відображається іноді на збільшенні часу обслуговування одного клієнта. Можливо, у деяких з'являться ще якісь побажання по роботі банку.

Але, мабуть, в цьому також проявляється всім відома суперечливість нашої країни, яку «розумом не зрозуміти». Тому, говорячи про існуючі недоліки, не варто забувати про значущість Ощадбанку для нашої економіки і всієї країни в цілому. Олена Рассказова, спеціально для Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Споживчий кредит Хоум Кредит - порівняння пропозицій по кредитах банку ХКФ У цій статті мова піде про банк «Хоум Кредит», а точніше про споживчий ... Більше

Суть іпотеки - які є види іпотеки, види майна можуть бути предметом ... Більше

Актуальні питання рефінансування кредитів 1. Наскільки актуальна сьогодні проблема рефінансування кредитів?Які переваги і недоліки? Рефінансування дозволяє вирішити одне з ... Більше

Де вигідніше взяти іпотеку - порівнюємо умови кредитів Іпотека, з одного боку, непоганий спосіб вирішення житлового питання, з іншого, відповідальний крок.Незважаючи на наявність труднощів, ... Більше

Кредитна карта, через інтернет При очній оформленні кредитної карти в ... Більше

Популярне