Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Кредити населенню в Ощадбанку Росії


Кредити населенню в Ощадбанку Росії

Експрес-кредити в Техносиле видаватиме Ренесанс кредит

Ощадбанк є беззаперечним лідером серед банків на території Російської Федерації, а адже це не просто так. Основні відмінності і маркетингові переваги кредитів Ощад - це низькі (у порівнянні з іншими банками) процентні ставки, постійно підвищувати якість обслуговування клієнтів, юридично грамотно складені кредитні договори, обширний вибір кредитних продуктів, спеціальні програми для фізичних осіб, безліч пільг. Все це ставить Ощадбанк на перші позиції серед інших банків. За останні 5 років Ощадбанк поновив свої кредитні послуги мало не на 90% відсотків.

Кількість пропонованих кредитів помітно збільшилося, а що стосується якості обслуговування, то воно значно підвищилося, якщо порівнювати з 2005-2006 роком. Наприклад, візьмемо іпотечні кредити Ощадбанку. Перш ніж оформляти іпотечний кредит, вам пропонується на вибір цілих 7 кредитних програм, що досить багато. Кожна фізична особа може вибрати для себе більш підходящі умови кредитування.

З'явилися навіть такі кредитні програми, як «Іпотечний кредит на гараж», «Кредит на заміську нерухомість». Кредитну програму «Іпотечний стандарт» замінили на «Іпотека з державною підтримкою», яка стала набагато вигідніше для позичальників. Ну, а як по-іншому, час іде, банків стає все більше і більше, отже, якість кредитування теж буде рости, треба ж якось залучати клієнтів, коли навколо така кількість різних банківських мереж. Що ж стосується процентних ставок за кредитом в Ощадбанку, то вони одні з найнижчих на ринку, і до того ж у фізичної особи є реальна можливість зменшити їх мало не в 2 рази. Візьмемо максимальну ставку на автокредит - вона становить 16,50% річних.

Отже, як можна істотно знизити процентну ставку? Почнемо з головного - гарна кредитна історія, саме вона більшою мірою впливає на зниження відсоткової ставки. Має значення також валюта, в якій ви берете кредит, якщо це буде ЄВРО або Долари США, то відсотки зменшаться.

Початковий внесок теж вплине на розмір ставки, чим більше перший внесок, тим відповідно менше розмір процентної ставки. Зменшення ставки поширюється ще й на тих фізичних осіб, які працюють у фірмі, яка є учасником зарплатного проекту Ощадбанку. Фізичні особи, працівники акредитованих підприємств, теж отримують можливість на зниження процентної ставки. І, звичайно ж, на відсотки вплине, який транспорт ви будите купувати зі коштів кредиту - підтриманий або новий. Якщо ви будете купувати новий автомобіль, то ставка буде значно менше, підтриманий, відповідно, збільшиться.

Отже, в підсумку якщо ми використовуємо всі шанси знизити процентну ставку, то вона з 16,5% знизиться до 9,25%. Банків, здатних надати такі умови по кредитах, в Росії сьогодні практично немає. Є і недоліки. Ощадбанк суворо ставляться до своїх потенційних позичальників - взяти кредит в Ощадбанку не так вже й просто, це буде важче, ніж в якому-небудь іншому банку.

Клієнтів у Ощадбанку купа і у них є прекрасна можливість вибирати кращих клієнтів, чим вони і займаються. Розглянемо причини, по яких банк може вам відмовити в оформлення кредиту: 1) Позичальник не має хорошої кредитної історії, більш того, має погану кредитну історію по минулим кредитами, в тому числі і в інших банках Російської Федерації, так як, по-видимому, Ощадбанк має доступ до баз інших банків. 2) Позичальник невдало виступив в якості поручителя. 3) Вимоги до фінансового стану майбутнього позичальника у Ощадбанку більш жорсткі, ніж в інших банків.

4) Клієнт прибував у витверезники і був помічений в різних правопорушеннях. 5) Позичальник з поганою характеристикою з роботи. 6) У позичальника не закінчився термін призову в армію.

7) Не має систематичного доходу для погашення кредиту, і занадто часто змінює місце роботи. 8) Замечен в пред'явленні підроблених документів, або дані про доходи в документах, що надаються банку значно завищені проти реально одержуваних доходів. 9) Фізична особа у розшуку, під слідством або має судимість. 10) Позичальник числиться або числився на обліку у наркологічному або психіатричному диспансері. Також по деяким, зокрема, спеціальним кредитним програмам передбачені високі штрафи за прострочення кредиту, аж до двократної процентної ставки за кредитним договором від суми простроченого платежу за період прострочення, у тому числі дата погашення простроченої заборгованості.

В Ощадбанку при обслуговуванні кредиту надається можливість використовувати безліч додаткових пільг і послуг банку. Наприклад, при оформленні іпотечних кредитів вам надається можливість використовувати індивідуальні сейфи банку. Надається право використовувати материнський капітал як погашення кредиту або його частини.

Також позичальник отримує право на податкові відрахування. Існує відмінна пільга «Молода сім'я», яка суттєво полегшить обслуговування кредиту. Молода сім'я - сім'я в який хоча б один з подружжя не досяг віку 35 років.

На закінчення хочеться додати, що в Ощадбанку самі юридично грамотні кредитні договори, так що максимально уважно їх слід вивчати, не залишати без уваги незрозумілі вам пункти, оскільки швидше за все в судовому порядку вам не вдасться вирішити питання, яке стосується кредитного договору. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 28 жовтня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк УРАЛСИБ (Уфа) Перекладено: zanimaem.ruПохожие статьи:Банк Лівобережний оновив умови кредиту на ... Більше

Автокредити "Ощадбанку": умови, ставки, спрощення процедури отримання ... Нагадує Ощадбанк і підтверджує ... Більше

Зобов'язання поручителя - виконання зобов'язань по кредиту Хто такий поручитель?Які ... Більше

Автокредит Райффайзенбанку - умови, спеціальні програми банку і вимоги до позичальника Чергова стаття Занімаем.ру присвячена кредитами на ... Більше

Арешт майна боржника - накладення арешту при неповерненні кредиту З чого все починається? Проблемна заборгованість є предметом постійної уваги ... Більше

Популярне