Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Кредит у банку г Челябінська - банки Челябінського регіону


Кредит у банку г Челябінська - банки Челябінського регіону

Експерти відзначають, що ще 10 років тому розвиток банківського сектора в Челябінському регіоні сильно відставало від потреб нефінансової сфери. Наявні на той час банки задовольняли потребу ринку Челябінська всього на 30-40%. З цього часу ситуація сильно змінилася: зараз в Челябінську діє 78 банків, причому не тільки філіали московських організацій, але і місцеві, челябінські банки. Спектр послуг, що надається Челябінськ банками досить широкий, наприклад, число іпотечних програм, пропонованих городянам, становить 97 варіантів.

Спробуємо розібратися, які банки діють в місті Челябінську, і які послуги вони пропонують. Почнемо з найбільших російських банків, які відкрили свої філії в Челябінську. Це: • Ощадбанк; ВТБ; Газпромбанк; Альфа-банк; ВТБ-24; Райффайзенбанк; Росбанк; Уралсиб. Всі вищеперелічені банки входять в першу десятку рейтингу за активами та якості обслуговування.

Вони пропонують повний спектр кредитних послуг, працюють з фізичними та юридичними особами, зацікавлені в роботі з корпоративними клієнтами. Крім класичних кредитних, депозитних, розрахунково-касових послуг та інвестиційних операцій, ці банки займаються трансформацією позичкових капіталів (факторинг, лізинг, траст) і надають послугу еквайрінгу (оплата товарів в магазині по пластиковій карті). До основних переваг вищеперелічених лідерів ринку банківських послуг можна віднести їх надійність: всі банки вже досить довго діють на території РФ і встигли зарекомендувати себе (Ощадбанку Росії, наприклад, довіряє 97% росіян), і найширший спектр послуг для фізичних та юридичних осіб. В останні роки ці банки активно працюють над своєю маркетинговою політикою, намагаючись бути ближче до клієнтів.

Вже з'явилася послуга інтернет-банкінгу (можливість управління своїм банківським рахунком через інтернет), замовлення дебетових і кредитних карт через інтернет, експрес-кредит за допомогою всесвітньої павутини. Спектр послуг, що надається регіональними банками міста, кілька вже, ніж у лідерів всеросійського рейтингу. Найпопулярніші регіональні банки Челябінська: Челябінвестбанк; Челіндбанк; Челябкомзембанк; Уралпромбанк; Уральський банк реконструкції та розвитку; Уралліга. Надані ними послуги поступово удосконалюються: регіональні банки тепер здійснюють операції з цінними паперами та дорогоцінними металами, займаються трансформацією позикових капіталів і обслуговують пластикові картки. Чіліндбанк увійшов в рейтинг найбільш автокредитних російських банків, а Уральський банк реконструкції і розвитку лідирує в рейтингах операторів фондового ринку країни.

Тепер хотілося б розповісти про основні банківських послугах в місті. Почнемо з іпотечних програм міста. Таку послугу пропонує 41 челябінський банк. Загальні вимоги до позичальників в банках міста Челябінська: вік позичальників на дату закінчення виплат становить 55 (для жінок) і 60 (для чоловіків) років; загальний стаж роботи не менше 1-2 років і стаж роботи на останньому місці не менше 6 місяців; наявність постійної реєстрації в Росії і місце роботи: Челябінськ і Челябінська область; первісний грошовий внесок від 5-50% вартості житла; щомісячні витрати на платежі не повинні перевищувати 50%. Забезпеченням в будь-якому іпотечний кредит служить купується квартира.

Саме тому вибране вами житло оцінює банком: до нього теж пред'являється ряд вимог, таких як кам'яний фундамент, час перебування у власності не менше 3 років і т.д. Челябінські банки пропонують як стандартні іпотеки на кілька видів житла або тільки вторинне («Класичний від Урса Банку,« Вторинний »від Абсолют-Банку,« Вторинна в рублях »від ВТБ-24,« Іпотечний в рублях »від Ощадбанку і т.д. ), так і спеціальні: На споруджувані об'єкти («Новострой» і «Новострой +» від Урса Банку, «На новобудову» від Райффайзенбанку, «Кредит Новобудова» від Мосстройекономбанка, «Пайова будівництво» від Північної скарбниці, «Пайова будівництво» від банку Агроімпульс і «Новобудова плюс» від Юніаструм); На таунхауси і котеджі («На квартиру або котедж» від Райффайзенбанку, «Ділянка + будинок» і «Земельна ділянка» від Зеніта, «Придбання земельної ділянки і будівництво будинку» від банку Агроімпульс і « Заміська нерухомість (котедж / земля) в рублях »від банку Сосьєте Женераль Схід); На нежитлові об'єкти (« Спеціальний »від Урса банку); Як видно з наведених вище даних, досить багато іпотечних програм на вторинне або житло, що будується. А ось гараж або інше нежиле приміщення в Челябінську по іпотеці купити буде складніше: більшість банків такої послуги не надають. Ставка іпотечних кредитів в залежності від вихідних умов становить 9-18% річних.

Деякі банки пропонують кредит не тільки в рублях, але і у валюті. У цьому випадку річна ставка менше. Валютні іпотечні кредити пропонують такі банки, як ВТБ24 («Первинна у валюті» і «Вторинна у валюті»), КІТ Фінанс («Валютний стандарт»), Міжнародний Московський Банк («У валюті»), Ощадбанк («Іпотечний у валюті») від і т.д.

З цього можна зробити висновок, що у городян досить великий вибір іпотечних програм: як правило, один банк пропонує кілька варіантів кредитів. Тому завжди можна підібрати максимально зручний для себе варіант. Крім іпотеки, челябінські банки надають досить широкий спектр та інших кредитних послуг, як для юридичних, так і для приватних осіб. Це: автокредит; кредитування малого та середнього бізнесу; кредити на навчання; споживчі кредити. Найбільшим попитом у городян користуються наступні кредити: споживчий кредит (16% річних) від Райффайзенбанку; кредит на купівлю автомобіля від Челябінсквестбанка; малий кредит (13%) і бізнес-ріст (22%) від КМБ-банку; персональний кредит від Альфа- банку (16%).

Процентні ставки за кредитами за останні п'ять років знизилися, розроблені нові програми, такі як спеціальні автокредити на придбання підтриманої машини (під 12% від Райффайзенбанку) та мікрокредитування від Челіндбанка (від 3000 до 150000, немає вимог до стажу роботи і постійній прописці). Крім кредитних послуг банки Челябінська здійснюють грошові перекази, валютні операції, інвестиційні операції з цінними паперами та дорогоцінними металами, пропонують розміщення вкладів, проводять консультації і надають аудиторські послуги. Розміщувати свої кошти в банках можна як в рублях, так і у валюті. Ефективна процентна ставка від 8 до 12,5% за рік.

Банками Челябінська пропонуються пенсійні, сімейні та класичні накопичувальні вклади на тривалий або короткий період. Досить популярні у населення міста наступні види вкладів: пенсійний депозит Ощадбанку Росії (9,5%); внесок Чемпіон від Імпексбанку (під 10%); внесок максимальний в рублях від банку Уралліга (12,5%); Вклад «Газпромбанк - строковий плюс »(9,5%). Таким чином, можна резюмувати, що в даний момент ринок банківських послуг в Челябінську насичений пропозиціями від різних банків.

Причому, досить великий сектор в ньому займають регіональні банки: попит на їх послуги поступово зростає. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Investor Relations, відносини з інвесторами - що потрібно від фахівця із зв'язків з інвесторами У даній статті ми спробуємо дати короткий, але ... Більше

Банки продовжують видавати готівку спільно За останній час відразу кілька великих банків об'єднали свої ... Більше

Абсолют Банк готується до запуску кредитних карт 25 квітня 2012 18:33 ... Більше

Ханти-Мансійський банк знизив відсоток річних за програмами іпотечного кредитування на вторинному ринку 26 липня 2012 12:16 Ханти-Мансійський банк знизив відсоток річних за тими ... Більше

Автокредити Газпромбанку - огляд умов і вимог банку до позичальника На думку багатьох експертів, ринок автокредитування очікує ... Більше

Популярне