Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Кредит на відпочинок в Абсолют банку


Кредит на відпочинок в Абсолют банку

Кредит на відпочинок в Абсолют банку

1 серпня 2012 0:00

Акція Абсолют Банку «Кредит з видом на відпочинок!» Дозволяє позичальникам, що взяли автокредит або іпотеку, отримати грошові сертифікати від партнера - туристичної компанії «Мегаполюс Турс». Кредитна організація Абсолют Банк стартувала акцію під назвою «Кредит з видом на відпочинок!». Акція триватиме до 30 вересня 2012 року і буде діяти в Москві, Московській області і Нижньому Новгороді.

У рамках акцій позичальник може отримати сертифікат на суму від двох до шести тисяч рублів. Сертифікат можна буде витратити на одне з подорожей від компанії «Мегаполюс Турс», партнера Абсолют Банку в рамках даної програми. Термін дії сертифікатів - до 31 грудня 2012 року.

Особливість даної акції по кредитам - в Москві і області її умови поширюються на автокредитування, в Нижньому Новгороді умови акції поширені ще й на іпотечні кредити.

На сьогоднішній день Абсолют Банк надає кредити в рамках трьох програм: автокредитування, іпотеки і рефінансування кредитів інших банків.

Розглянемо більш уважно пропозиції цієї кредитної організації. Відзначимо, що у зв'язку зі складним становищем кредитної організації під час економічної кризи менеджмент прийняв рішення надавати тільки мінімально ризикові кредити - кредитні картки та споживче кредитування як вкрай ризиковані види кредитів на сьогоднішній день Абсолют Банк не надає. Крім того, за кредитами встановлено більш суворі умови щодо страхування позичальника: застрахувати позичальник отримує автокредит або іпотеку за невисокими процентними ставками, а що відмовився від страхування буде повинен платити більш високі відсотки і отримувати позику за менш комфортним умовам.

Іпотечні кредити Абсолют Банку надаються в рамках чотирьох основних програм. Іпотечний кредит за програмою «Стандарт» призначений для покупки в кредит житла на вторинному ринку за ставками від 9,99% до 12,75% річних.

Друга програма іпотечного кредитування Абсолют Банку називається «Нові можливості». Кредит в рамках цієї програми призначений для покупки житла в новобудові (на первинному ринку нерухомості). Зараз для цієї програми встановлено мінімальний початковий внесок в 10% вартості кредиту, а процентна ставка - від 13 до 14% річних у Москві.

В рамках програми кредитування «Свій дім» позичальник може отримати кошти на створення власного житлового будинку, а за програмою «Вигідна іпотека» в кредит надається будівля, віддане Абсолют Банку в заставу. Автокредити Абсолют Банку дозволяють отримати кошти на покупку машини в кредит Серед програм автокредитування - покупка машини за програмою «Класичний автокредит» з мінімальним початковим внеском від 15% вартості машини і зниженою в деяких ситуаціях процентною ставкою. Також у кредитної організації діє програма «Два документа» і автокредит, надається за умовами експрес-кредитування.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Долар пішов на зліт.Прогноз курсу долара на 2009 рік Центробанк РФ встановив курс долара США на ... Більше

Розрахунок і нарахування неустойки за кредитом Найпоширенішою штрафною санкцією за невиконання грошового зобов'язання, в ... Більше

Кредитні картки з пільговим періодом Кредитні картки з пільговим періодом Пільга ... Більше

За купівлю в «Ессен» на 3 тис. руб.можна отримати кредитку від АК БАРСА 31 серпня 2012 22:34 Банк АК БАРС запросив ... Більше

Ставка рефінансування Центрального Банку Росії, ставка рефінансування РФ Ставка рефінансування - ... Більше

Популярне