Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Кредит на відпочинок в Абсолют банку


Кредит на відпочинок в Абсолют банку

Кредит на відпочинок в Абсолют банку

1 серпня 2012 0:00

Акція Абсолют Банку «Кредит з видом на відпочинок!» Дозволяє позичальникам, що взяли автокредит або іпотеку, отримати грошові сертифікати від партнера - туристичної компанії «Мегаполюс Турс». Кредитна організація Абсолют Банк стартувала акцію під назвою «Кредит з видом на відпочинок!». Акція триватиме до 30 вересня 2012 року і буде діяти в Москві, Московській області і Нижньому Новгороді.

У рамках акцій позичальник може отримати сертифікат на суму від двох до шести тисяч рублів. Сертифікат можна буде витратити на одне з подорожей від компанії «Мегаполюс Турс», партнера Абсолют Банку в рамках даної програми. Термін дії сертифікатів - до 31 грудня 2012 року.

Особливість даної акції по кредитам - в Москві і області її умови поширюються на автокредитування, в Нижньому Новгороді умови акції поширені ще й на іпотечні кредити.

На сьогоднішній день Абсолют Банк надає кредити в рамках трьох програм: автокредитування, іпотеки і рефінансування кредитів інших банків.

Розглянемо більш уважно пропозиції цієї кредитної організації. Відзначимо, що у зв'язку зі складним становищем кредитної організації під час економічної кризи менеджмент прийняв рішення надавати тільки мінімально ризикові кредити - кредитні картки та споживче кредитування як вкрай ризиковані види кредитів на сьогоднішній день Абсолют Банк не надає. Крім того, за кредитами встановлено більш суворі умови щодо страхування позичальника: застрахувати позичальник отримує автокредит або іпотеку за невисокими процентними ставками, а що відмовився від страхування буде повинен платити більш високі відсотки і отримувати позику за менш комфортним умовам.

Іпотечні кредити Абсолют Банку надаються в рамках чотирьох основних програм. Іпотечний кредит за програмою «Стандарт» призначений для покупки в кредит житла на вторинному ринку за ставками від 9,99% до 12,75% річних.

Друга програма іпотечного кредитування Абсолют Банку називається «Нові можливості». Кредит в рамках цієї програми призначений для покупки житла в новобудові (на первинному ринку нерухомості). Зараз для цієї програми встановлено мінімальний початковий внесок в 10% вартості кредиту, а процентна ставка - від 13 до 14% річних у Москві.

В рамках програми кредитування «Свій дім» позичальник може отримати кошти на створення власного житлового будинку, а за програмою «Вигідна іпотека» в кредит надається будівля, віддане Абсолют Банку в заставу. Автокредити Абсолют Банку дозволяють отримати кошти на покупку машини в кредит Серед програм автокредитування - покупка машини за програмою «Класичний автокредит» з мінімальним початковим внеском від 15% вартості машини і зниженою в деяких ситуаціях процентною ставкою. Також у кредитної організації діє програма «Два документа» і автокредит, надається за умовами експрес-кредитування.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

«Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С. Книгу «Аналіз кредитних ризиків» Костюченко Н.С.можна, не без підстави, назвати першим непереказні виданням, присвяченим ... Більше

Споживчий кредит без довідок і без поручителів - як отримати Коли ... Більше

«Ренесанс Кредит»: мінімум документів для кредиту готівкою «Ренесанс Кредит» входить до ТОП-100 найбільших російських банків, будучи одним з лідерів споживчого кредитування.Олег ... Більше

Річна ставка по кредиту в 2012 році - процентні ставки по ... Більше

У банку "ТРАСТ" запроваджено новий підхід до оцінки кредитних заявок У ... Більше

Популярне