Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Кредит на відпочинок в Абсолют банку


Кредит на відпочинок в Абсолют банку

Кредит на відпочинок в Абсолют банку

1 серпня 2012 0:00

Акція Абсолют Банку «Кредит з видом на відпочинок!» Дозволяє позичальникам, що взяли автокредит або іпотеку, отримати грошові сертифікати від партнера - туристичної компанії «Мегаполюс Турс». Кредитна організація Абсолют Банк стартувала акцію під назвою «Кредит з видом на відпочинок!». Акція триватиме до 30 вересня 2012 року і буде діяти в Москві, Московській області і Нижньому Новгороді.

У рамках акцій позичальник може отримати сертифікат на суму від двох до шести тисяч рублів. Сертифікат можна буде витратити на одне з подорожей від компанії «Мегаполюс Турс», партнера Абсолют Банку в рамках даної програми. Термін дії сертифікатів - до 31 грудня 2012 року.

Особливість даної акції по кредитам - в Москві і області її умови поширюються на автокредитування, в Нижньому Новгороді умови акції поширені ще й на іпотечні кредити.

На сьогоднішній день Абсолют Банк надає кредити в рамках трьох програм: автокредитування, іпотеки і рефінансування кредитів інших банків.

Розглянемо більш уважно пропозиції цієї кредитної організації. Відзначимо, що у зв'язку зі складним становищем кредитної організації під час економічної кризи менеджмент прийняв рішення надавати тільки мінімально ризикові кредити - кредитні картки та споживче кредитування як вкрай ризиковані види кредитів на сьогоднішній день Абсолют Банк не надає. Крім того, за кредитами встановлено більш суворі умови щодо страхування позичальника: застрахувати позичальник отримує автокредит або іпотеку за невисокими процентними ставками, а що відмовився від страхування буде повинен платити більш високі відсотки і отримувати позику за менш комфортним умовам.

Іпотечні кредити Абсолют Банку надаються в рамках чотирьох основних програм. Іпотечний кредит за програмою «Стандарт» призначений для покупки в кредит житла на вторинному ринку за ставками від 9,99% до 12,75% річних.

Друга програма іпотечного кредитування Абсолют Банку називається «Нові можливості». Кредит в рамках цієї програми призначений для покупки житла в новобудові (на первинному ринку нерухомості). Зараз для цієї програми встановлено мінімальний початковий внесок в 10% вартості кредиту, а процентна ставка - від 13 до 14% річних у Москві.

В рамках програми кредитування «Свій дім» позичальник може отримати кошти на створення власного житлового будинку, а за програмою «Вигідна іпотека» в кредит надається будівля, віддане Абсолют Банку в заставу. Автокредити Абсолют Банку дозволяють отримати кошти на покупку машини в кредит Серед програм автокредитування - покупка машини за програмою «Класичний автокредит» з мінімальним початковим внеском від 15% вартості машини і зниженою в деяких ситуаціях процентною ставкою. Також у кредитної організації діє програма «Два документа» і автокредит, надається за умовами експрес-кредитування.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банки Омська - кредит у банківських установах омського регіону Серед багатьох міст Росії Омськ виділяється розвиненою фінансовою інфраструктурою, основна мета якої ... Більше

Банк Хоум Кредит оновив пропозиції по дебетових картках Банк Хоум Кредит представив нову, оновлену лінійку дебетових карт.Тепер ... Більше

Іпотечні кредити БАНКУ УРАЛСИБ БАНК УРАЛСИБ, один з найбільших банків країни, пропонує оформлення різноманітних іпотечних кредитів: в таунхаусі або багатоквартирному будинку, ... Більше

Банки почали видавати іпотеку за паспортом Російські банки не втомлюються повідомляти про свої успіхи в розвитку іпотечного кредитування.Намагаючись привернути все більше ... Більше

Банк Хоум Кредит оформляє кредитні карти миттєвої видачі для клієнтів і не клієнтів 10 липня 2012 23:39 ... Більше

Популярне