Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Чи можливі виправлення в кредитній історії. Як виправити кредитну історію


Кредитна історія, виправлення можливі?

Як виправити кредитну історію якщо така вже є і є причиною того, що Вам не дають кредит. Шляхи вирішення є і про них читайте нижче. Кілька спобобов вирішення такого питання як виправлення кредитної історії. Не чекайте чарівного рецепта. Шлях не простий і времязатратний. Але вихід є. Отже розберемо кілька випадків і виходів з кожної ситуації на прикладах.

Прмер перший. Всі борги за попередніми кредитами погашені, але в оформленні чергової позики банк відмовляє. Причина тому подпорченная кредитна історія. Як можна дізнатися, що не так з Вашої кредитної історією, і яким чином можна ефективно усунути виниклі помилки, читайте далі.

Кожен громадянин України має право один раз на рік отримати свою кредитну історію безкоштовно. Дана можливість прописана в в законодавстві (ЗУ №2701-IV від 23 червня 2005 Про організацію формування та обігу кредитних історій ).

Крім цього, в будь-який момент позичальник може отримати доступ до кредитної історії та кредитному рейтингу, скориставшись платним онлайн-сервісом кредитного бюро, або одне з банків, що надають дану послугу (наприклад, ПриватБанку або Райффайзен Банку Аваль).

Для того щоб отримати безкоштовний доступ до кредитної історії, потрібно звернутися в один з функціонуючих в Україні кредитних бюро з копією паспорта, ідентифікаційним кодом і заявою, бланк якої можна знайти на сайті бюро. Варто також відзначити, що деякі кредитні бюро приймають письмові запити, викладені у вільній формі.

Якщо який отримав кредитну історію клієнт банку не згоден з її змістом, він може залишити до неї невеликий коментар до 100 слів, або ж звернутися в фінустанови, з яким раніше був укладений кредитний договір із заявою про те, що він не згоден з його змістом. Після надання клієнтом даної заяви кредитне бюро зупиняє розгляд кредитної історії на термін до одного тижня.

Протягом цього часу банк перевіряє інформацію та інформує бюро про те, чи дійсно кредит або заборгованість по кредиту мали місце.

Варто відзначити, що не тільки заборгованість за кредитом (дійсна або помилкова) може мати не дуже гарні наслідки для кредитної історії. Навіть наявність кредитної картки, якою клієнт не користувався, але, по закінченню терміну дії пластика, не здав її в банк і не закрив кредитний договір, може негативно відобразитися на кредитній історії. Але, тим не менше, подібні непорозуміння швидко вирішуються.

Якщо клієнт повністю розрахувався з банком, або навіть іноді затримував платежі, але повернув фінустанові все до останньої копійки, така кредитна історія вважається позитивною. Це стосується як поточних кредитних історій, так і закритих.

Коли ж мова йде про кредитну картку, а не кредиті готівкою, то, щоб уникнути проблем у майбутньому, після погашення всієї запозиченої суми, клієнту варто звернутися в банк і написати заяву про закриття карти. В іншому випадку банк може продовжувати нараховувати пеню за користування картою, про яку Ви вже давно забули.

Звичайно ж, якщо в кредитному договорі не було вказано, що кредитну карту потрібно закривати і повертати в банк, тоді клієнт може подати судовий позов, і помилки в кредитній історії будуть усунені через суд. Але, звичайно ж, краще попередити подібну ситуацію, ніж потім мати справу з усією цією бюрократичною тяганиною.

 

Як переписати кредитну історію

Як отримати кредит, якщо ви попали в список недобросовісних позичальників? Дізнавався Простобанк Консалтинг .

Найжахливіші помилки в житті це ті, які неможливо виправити. На щастя, всілякі неприємності, пов'язані з простроченням платежів або неповерненням кредитів, виправити можна.

Де виправляємо?

Ситуація з кредитними бюро в Україні поки залишає недобросовісним позичальникам широке поле для діяльності. Справа в тому, що тільки трохи більше половини банків співпрацюють з бюро кредитних історій (БКІ): далеко не всі банки України хочуть ділитися інформацією про проблемні кредити у своєму портфелі, так само як розповідати про сумлінних позичальників своїм конкурентам. А ті банки, які співпрацюють з бюро, надають інформацію не всім таким установам, а тільки тим, з якими у них укладено договір. Правда, є банки, які є партнерами відразу двох бюро, крім того, ніщо не заважає банкам запитувати інформацію у всіх діючих бюро, яких в Україні п'ять:

1. ЗАТ Перше всеукраїнське бюро кредитних історій - Не має переважного власника, так як створено Асоціацією українських банків, 33-ма банками, ісландською компанією Кредінфо , двома страховими та однієї лізингової компаніями.

2. ЗАТ Міжнародне Бюро Кредитних Історій - Ініціаторами створення є численні кредитні союзи, група ТАС і Кредінфо .

3. ТОВ Українське бюро кредитних історій - Створено Приватбанком , зараз значно розширилося.

4. БКІ Російський стандарт - Належить однойменній українській дочці російського банку.

5. ТОВ Дата Майнінг Гроуп - Належить Альфа-банку .

Хоча така неоднозначність в існуючих бюро і може допомогти якомусь нещасливому позичальникові ненадовго сховатися і піти від своїх зобов'язань, не варто на це покладатися. Адже через зростання неповернень сьогодні все частіше говорять про те, що кредитні бюро скоро почнуть обмінюватися інформацією, тому зіпсував свою репутацію варто почати виправляти її у зворотному напрямку.

Що виправляємо?

Кожен, хто хоч раз в житті брав кредит, має право безкоштовно ознайомитися зі своєю кредитною історією в усіх п'яти бюро, причому не тільки з тим, що про нього написано, але і з тим, хто запитував цю інформацію про нього протягом трьох останніх років . Безкоштовно це можна зробити один раз протягом календарного року або у разі письмової відмови банку у видачі кредиту.

Порядок звернення до бюро визначає саме бюро, відповідно правила у них можуть істотно відрізнятися. Наприклад, Міжнародне бюро кредитних історій вимагає особистого звернення в бюро або нотаріально завіреної заяви на отримання безкоштовного кредитного звіту. У кожному разі, в цілях захисту інформації такому підходу можна тільки порадіти адже у вашій кредитній історії за законом є інформація навіть про наявність заборгованості з податкових та інших обов'язкових платежах, наприклад, по комунальним послугам.

Все це впливає на думку банку про вас. БКІ зобов'язане дати вам можливість ознайомиться з кредитною історією протягом двох днів з дня отримання вашого запиту. Коли пляма на вашій кредитній репутації, перешкодивши отримати кредит, для вас вже не секрет, то можете переходити до наступного етапу виправлення кредитної історії.

Поправка перша, довжиною в 10 років

Перш ніж кидатися виправляти кредитну історію, варто звернути увагу, як давно сталася прострочення по кредиту. Справа в тому, що за законом Про організацію формування та обігу кредитних історій , інформація про кредити позичальника зберігається протягом 10 років з дня закінчення дії договору, і по закінченні цього терміну, бюро зобов'язане вилучити інформацію з історії. Враховуючи те, що закон дуже жорстко регулює будь-які порушення бюро кредитних історій, аж до відкликання ліцензії та порушення питання про ліквідацію бюро в разі системних порушень прав позичальників, можна просто почекати 10 років, перш ніж звернутися за новим кредитом.

Поправка друга, від руки

Неможливо виправити кредитну історію тільки в одному випадку: якщо погашення кредиту вироблялося в примусовому порядку через суд. В інших випадках можна додати у власну кредитну історію пояснень, що пояснюють причину, з якої ви не змогли своєчасно заплатити. Процедура наступна. Після ознайомлення з кредитною історією, якщо ви не згодні з будь-якою інформацією, опублікованою в ній, ви можете подати письмову заяву з коментарем, де про спростовує інформацію не більше 100 слів. Бюро протягом п'яти днів звертається в банк, який дав йому цю інформацію і чекає згоди або спростування ваших даних. Якщо банк спростовує заяву, то в такому випадку за вами залишається право додати до своєї кредитної історії коментар до 100 слів. БКІ взагалі вилучає інформацію, якщо банк, у якого він її уточнював, не відповідає в 15-ти денний термін. Найголовніше це те, що БКІ протягом двох днів зобов'язана повідомити вам, банку, а також усім, хто за останній рік запитував про вас інформацію, про те, що дані про вас помінялися або вилучалися. Тобто теоретично, якщо місяць тому який-небудь банк відмовив вам у кредиті, грунтуючись на невдалої кредитної історії, а потім ви поміняли темна пляма репутації, то установа автоматично про це дізнається.

Поправка третя, складна

Останнім часом в ЗМІ почала розповсюджуватися точка зору, що після погашення заборгованості по проблемному кредиту можна поправити свою репутацію взявши кілька дрібних кредитів, кожен раз на більшу суму, в тих установах, які згодні їх дати, і акуратно і всрок їх погасивши. Для цього буде потрібно час, однак кредитна історія вже не буде негативною. Насправді це не завжди так, адже деякі кредитні бюро передають інформацію у вигляді скорингових балів позичальника, а не деталей про кредит, і тут вже все залежить від методу, за яким БКІ цей бал розраховує. Наприклад, може трапитися так, що негативну історію по одному кредиту не перекриють і чотири позитивних подальших позики.

Зміна ж скорингового бала за законом заборонено. Правда, не все так сумно, адже рішення про видачу кредиту залежить від кредитної політики банку. У разі споживчого кредитування на забування негативної кредитної історії можуть знадобитися роки, так як банк в цьому випадку віддасть перевагу новому клієнту без кредитної історії, ніж клієнту, у якого були проблеми в минулому, - пояснює Олег Пахомов, начальник управління ризиків ТОВ ??quot; КБ Дельта . Але для деяких банків глибина дослідження кредитної історії обмежується двома-трьома роками, то є шанси отримати кредітзаново з'являються у поганого позичальника вже через два роки .

На закінчення слід зазначити, що єдиний дійсно поганий варіант боротьби з поганою кредитною історією сподіватися, що якщо при подачі заявки на кредит просто не поставиш підпис у відповідній графі і тим самим не дозволиш банку ознайомитися зі своєю кредитною історією то він і не дізнається про гріхи минулого. Справа в тому, що заборона банку в можливості ознайомиться з вашою кредитною історією це закріплений законодавчо привід відмови вам у кредиті. До речі, ваша відмова від передачі інформації по кредиту в бюро теж законний привід відмовити вам у кредиті.

 

Як виправити кредитну історію

Дозвольте запитати: А навіщо? Для того щоб взяти кредит відповісте Ви. Тобто Ви вже влізли в кредити, розплатитися не вийшло, а гроші знову потрібні. Згоден, знайома ситуація.

Тоді слухайте. Виправити кредитну історію не можна, але можна зробити нову. Шлях не швидкий, але себе виправдовує. У мене, принаймні, вийшло.

По-перше, забудьте про банки, з якими у Вас вже були проблеми. Навіть якщо зараз все нормально. Якщо були прострочення платежів, грошей не дадуть. Одна прострочення на один, два дні не в рахунок. Якщо щось серйозніше, то не дадуть. Довго пояснювати чому, просто повірте. Тому, якщо у Вас в планах погасити проблемний кредит у банку повністю, а потім взяти у них же другий викиньте з голови, інакше викинете гроші. Навіть якщо у банку Вам зараз все це обіцяють. Брешуть! Не дадуть! Усе, забули про них.

По-друге, виберіть для себе коло дружніх Вам банків. Наприклад, це можуть бути банки:

Mdash; в яких у Вас мається вклад;

Mdash; в яких у Вас відкритий рахунок, наприклад в рамках зарплатного проекту;

Mdash; в яких Ви брали кредит і повернули без прострочень.

Я навмисне не став писати пункт про банки, в яких у Вас є якісь контакти (знайомі, знайомі знайомих, рідня друзів і т.п.). З досвіду знаю, що ця схема не працює. Якщо Вам дано відмовити, то повірте, відмовлять і ніхто не допоможе. А якщо дадуть добро, то Ви даремно будете комусь зобов'язані.

Кредитних брокерів, що розповідають Вам як виправити кредитну історію, просто женіть в шию лохотрон.

По-третє, якщо дружніх банків немає, вибирайте нейтральні. Це ті, в яких у Вас не було кредитів з простроченнями, виключаючи ті в які Ви вже зверталися і Вам відмовили. Вибирайте невеликі та маловідомі банки, у яких немає власної великої клієнтської бази, і вони ведуть конкурентну боротьбу за потенційного клієнта.

Тепер, коли Ви вибрали мету, звертайтеся до менеджера банку за кредитом. Краще всього вибрати час, коли йде якась акція чи запуск нового продукту. Тоді їм потрібно виконувати план продажів, і вимоги до клієнтів знижуються. Замовляйте невеликий кредит: чи мінімальний; або стандартний в рамках акції. Наприклад: тільки у нас, тільки для вас. Новорічна акція. 50 тис. Руб. на 50 років під 50% . Ну, або якось так. Беріть п'ятдесят. Коли сума невелика, а клієнти прибувають, Вашу кредитну історію можуть взагалі не перевіряти.

Якщо Вам дали невелику суму це дуже добре. Значить, Ви потрапили в гарну базу клієнтів банку і скоро дізнаєтеся про це. Наприклад, Вам на телефон можуть приходити sms з інформацією про нові послуги або кредитних пропозиціях банку. Щоб стати дуже хорошим клієнтом, Вам, звичайно, доведеться виплатити весь кредит без прострочень. Зате в подальшому Ви можете розраховувати на більш значні суми під більш низький відсоток.

До речі, багато хто думає, що дострокове погашення кредиту дає Вам додатковий плюс. Чи не помиляйтеся це мінус для банку і, відповідно, для Вашої кредитної історії. Адже банк збирався на Вас заробити і вже в своєму активі порахував грошики, які Ви йому повернете з відсотками. А, повертаючи їх раніше, Ви позбавляєте банк відсотків за невикористане час розпорядження грошима. Ви вже не такий класний клієнт, Вас не вийшло розкрутити на повну.

Є ще один варіант отримання кредиту. Деякі банки не користуються базою БКІ. Це або занадто малі кредитні організації, у яких просто немає на це грошей. Адже конкурентна боротьба змушує економити на всьому. Або, навпаки, занадто потужні фінансові структури, у яких своя серйозна база даних. Вони вже виділили для себе позитивних клієнтів, з якими працюють, неблагонадійних, з якими ніколи працювати не будуть і потенційних клієнтів, якими можете опинитися Ви. Наприклад, Ощадбанк або Русский Стандарт працюють зі своїми базами, і якщо Ви там не встигли накосячіть, можете спробувати звернутися.

Тільки, я ще раз повторюся, постарайтеся для початку взяти мінімальний кредит і не приносити в банк лівих документів, навіть якщо у Вас маленький стаж або низька зарплата. Дайте їм шанс внести Вас в список своїх хороших клієнтів. Після цього банк істотно знижує ризики по Вашим кредитам і відповідно може дати Вам велику суму і під менший відсоток. При цьому звичайно, краще промовчати про Ваших подвигах з простроченнями в інших банках. Вашу чесність оцінять, але грошей не дадуть. Говоріть тільки про ті кредити, за якими у Вас не було прострочень. Навіть якщо кредит не виплачений до кінця, але прострочень платежів не було, це теж грає на Вашу користь. Адже вам видали там кредит, значить перевірили і порахували благонадійність. А Ви можете зробити комплімент банку, сказавши, що прийшли до них, тому що у них кращі умови.

Ну і наостанок ще один спосіб виправити кредитну історію, а точніше отримати кредит. Якщо є вільний час, можете тупо обходити по черзі всі банки. Де-небудь Вас або забудуть перевірити, чи зроблять запит в іншу базу, де про Вас немає інформації, чи просто порахують, що всі Ваші попередні гріхи не варті того, щоб відмовитися поиметь нового клієнта. Але при цьому необхідно знати, що кожне Ваше звернення в банк, навіть якщо кредит не був наданий, фіксується у Вашій кредитній історії. Тобто, якщо Ви в 30-й раз за місяць подаєте заявку на кредит, то банк, швидше за все, побачить, що Вам вже 29 раз відмовили. Ну і висновок, відповідно, зробить. Але та інформація в БКІ про Вас потрапляє не відразу. Все залежить від моторності банку, але в кращому випадку не раніше, ніж через 10 днів.

Пробуйте. Але я Вас переконливо прошу: Не беріть нові кредити для того, щоб розплатитися зі старими. Це навіть не замкнуте коло, це падіння в безодню. Алкоголік п'є чергову порцію, думаючи, що йому стане краще, але через деякий час все стає ще гірше. Беріть гроші тільки на власні потреби. А зі старими боргами ми разом як-небудь розберемося.

 

Погана кредитна історія, чи можливо виправити кредитну історію?

Вам відмовляють у новому кредиті? Надаваний ліміт по кредиту значно нижче очікуваного?

Це може бути пов'язано з тим, що банк веде жорстку політику з видачі кредитів. Але, також, можливо, що у Вас погана кредитна історія.

Бувають різні ситуації, коли кредитна історія може не влаштовувати суб'єкта кредитної історії.

Перевірте свою кредитну історію!

З нашим Бюро оформити отримання довідки про кредитну історію просто і це можливо зробити в найкоротші терміни!

Як перевірити кредитну історію:

Кожен суб'єкт має право отримати інформацію по своїй кредитній історії. Відповідно до Федерального закону №218-ФЗ Про кредитні історії звіт по кредитній історії безкоштовно можна отримати раз на рік. Якщо Вам необхідно отримати кредитну історію знову ми надамо Вам інформацію по Вашій кредитній історії необмежену кількість разів за плату відповідно до тарифів Бюро.

Ми надаємо можливість подати заявку як особисто, так і дистанційно, за допомогою Пошти Росії або через Партнерів Бюро (способи отримання Кредитного звіту).

Після отримання інформації по кредитній історії (Кредитного звіту - виписки з Бюро) і в разі незгоди з нею, Ви можете звернутися до нас і дізнатися, чи можливо прибрати кредитну історію.

Як змінити (оспорити) кредитну історію

Кожен суб'єкт кредитної історії має право повністю або частково виправити (оспорити) інформацію, що міститься у його кредитній історії. Для цього Вам потрібно заповнити та нотаріально завірити заяву про внесення змін або доповнень, в якому будуть перераховані всі недостовірні, на Ваш погляд, дані. Заяву необхідно вислати за допомогою Пошти Росії на адресу Бюро. Ви також можете подати заяву в Бюро особисто.

Наше Бюро, обов'язково, протягом 30 днів з дня отримання заяви проведе перевірку інформації, що входить до складу кредитної історії, виконавши запит в джерело формування кредитної історії.

Бюро оновить кредитну історію в оспорюваної частини, в разі підтвердження Вашої заяви банком, або залишить без змін кредитну історію. Вам повідомлять про результати розгляду заяви не пізніше 30 днів з дня його отримання (у формі листа чи електронного документа).

Якщо в процесі заперечування зміна кредитної історії не було вироблено, Ви можете звернутися безпосередньо в банк. Також Ви можете зажадати внесення змін через суд.

 

Як виправити кредитну історію

Гроші в житті людей часом значать лишком багато. В силу різних причин престижу, бажання пустити пил в очі - багато людей беруть гроші в борг у банків. У цих людей є таке право, тим більше діє закон ринку: попит народжує пропозицію. Якби всі були свідомими і контролювали власні скороминущі вчинки і бажання, ринок споживчих кредитних продуктів попросту б зник. Проте залишається фактом: люди отримують кредити і користуються позиковими грошима. Причому в ряді випадків далеко не всім вдається вчасно вносити обумовлені платежі. В результаті кредитна історія стає поганий . Проте існує кілька способів, як виправити кредитну історію.

Як взяти кредит, якщо погана кредитна історія

Як відомо, ламати - не будувати. І тому послужний список виданих та погашених кредитів зіпсувати набагато простіше, ніж підтримувати його в білому і пухнастому стані. Приміром, досить перестати вносити по кредиту обов'язкові щомісячні платежі. Або зовсім перестати платити. Зрозуміло, життєві обставини можуть бути самими різними - іноді платити дійсно немає ніякої можливості.

Що ж робити, якщо кредитна історія зіпсована? Чи можна відновити репутацію акуратного платника, якому все-таки можна видати кредит з поганою кредитною історією? Багато хто переконаний, що досьє позичальника має бути бездоганним. Оскільки нібито виправити даний документ не можна і тому розраховувати в майбутньому на лояльне ставлення кредитних організацій не доводиться.

Найочевидніша причина, по якій досьє позичальника стає поганим неакуратні платежі. Оскільки відомості про це негайно фіксуються і надалі шкодять репутації добросовісного платника за отриманим позиці.

Що робити при поганою кредитною історії сумлінному позичальникові

У рідкісних отримати кредит не може добросовісний позичальник. У чому причина? В елементарній неакуратності співробітника бюро кредитних історій або банківського працівника, що відправляє туди відомості. Тобто в даному випадку чиїсь огріхи помилково опиняються в вашої кредитної історії. Напевно, повністю виключити таку ситуацію складно, оскільки розміри кредитування давно прийнятті характер епідемії.

Зрозуміло, кредит з поганою кредитною історією отримати вкрай важко. Тим більше коли причина помилка рядового виконавця. Тому недаремного періодіческізапрашівать свою кредитну історію. Просто так чи перед тим, як отримати кредит. Щоб принаймні була впевненість у відсутності різних підводних каменів .

Спосіб, як виправити кредитну історію, якщо ви з різних причин не згодні з містяться в ній відомостями - написати заяву в конкретне бюро кредитних історій з вимогою виконати повторну перевірку відомостей. На це, згідно з чинним законодавством, бюро відводиться 30 днів. Протягом місяця кредитна історія позичальника отримує статус оспариваемая . Вирішення даної ситуації може бути два:

Кредитна установа, яка надала щодо вас невірні відомості в бюро кредитних історій, визнає свою помилку. В цьому випадку зіпсована кредитна історія буде виправлена.

Вам відмовлять виправити кредитну історію.

Що робити, якщо ви впевнені у своїй правоті і погана кредитна історія всього лише непорозуміння? Потрібно писати претензію в Центробанк або Федеральну службу фінансових ринків (ФСФР). Саме ФСФР здійснює ліцензування діяльності бюро кредитних історій і є контролюючим їх роботу органом.

Про мікропозики з поганою кредитною історією

Як виправити кредитну історію в тому випадку, якщо ніякого непорозуміння немає і у вашому фінансовому досьє дійсно маються шкодять вашій репутації добросовісного платника записи?

Для цього доведеться взяти кредит незважаючи на погану кредитну історію! Зрозуміло, розраховувати отримати кредит на велику суму не доводиться. Тому годиться щось недороге, якась побутова річ. Це може бути, наприклад, фен. Виявляється, позики з поганою кредитною історією на подібного роду речі реальність. Адже позичальник отримує річ, а не живі гроші. Річ, зрозуміло, можна продати і тим самим отримати гроші Але сьогодні це складніше.

Для отримання позики з поганою кредитною історією доведеться походити, зайшовши не в один банк. Але в кінцевому підсумку отримати позикові гроші на річ вартістю близько 1000 рублів в тому чи іншому банку цілком можливо. Набагато складніше отримати в кредит готівкові гроші, житло в іпотеку, автокредити суми тут серйозні і виплачуватися повинні багато років, так що ризики у банка істотно вище, ніж мікропозик навіть з поганою кредитною історією. У кожному разі, розраховувати на кредитну лінію для солідного придбання не доводиться.

Так як виправити кредитну історію можна, показавши себе сумлінним платником, доведеться регулярно підтверджувати це, акуратно виплачуючи вартість фена протягом декількох місяців. Відомості про ці виплати в кінцевому підсумку виявляться у вашому фінансовому досьє.

Повністю викупивши у банку фен, можна подумати про позику навіть при поганій кредитної історії на що-небудь істотне. Приміром, на електром'ясорубку. Якщо успішно розрахуватися за електром'ясорубку, в майбутньому можна розраховувати на більш істотну кредитну лінію банків. Головна задача - переконати банк у тому, що ви виправляєтеся, що тепер вашої фінансової спроможності можна довіряти.

Так як взяти значний кредит з поганою історією все одно не реально, доведеться діяти не тільки в цьому напрямку. А саме, варто підшукати постійну роботу з гідною зарплатою, попрацювати там тривалий час. Акуратні платежі по невеликим позиками плюс стабільний заробіток на одному місці протягом ряду років є суттєвим аргументом видати вам в майбутньому більш солідний кредит.

Банк при укладенні договору на оформлення кредиту обов'язково вказує пункт, згідно з яким він буде передавати відомості для занесення в вашу кредитну історію того кредитним бюро, з яким він працює. Без цього пункту банки кредити не видають. Таким чином, не можна взяти кредит і одночасно заборонити банку поповнювати кредитну історію позичальника.

Видалити з поганою кредитною історії можна тільки помилкові відомості, написавши відповідну заяву в конкретному кредитному бюро. У разі відмови внести виправлення потрібно звертатися далі - в Центробанк або Федеральну службу фінансових ринків (ФСФР).

Хороша і погана кредитна історія видаляються, якщо кредити не беруться протягом п'ятнадцяти років.

 


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк ЗЕНІТ отримав підтвердження рейтингів від агенції Moody's, а також відкрив новий офіс в Іжевську 2 ... Більше

Кредит у декретній відпустці - як і де взяти жінці кредит в ... Більше

З 1 серпня в Уралпріватбанке можна оформити автокредит на будь ТЗ без початкового внеску 14 серпня 2012 21:01 Уралпріватбанк створив черговий ... Більше

Асоціація російських банків хоче внести банкрутів по роздрібних кредитах в "чорний список" 16 квітня 2012 11:32 Асоціація російських ... Більше

Оплата ЖКГ: який спосіб вибирають росіяни? Здавалося б, популяризація електронної оплати комунальних послуг може позбавити відділення банків від черг, надавши ... Більше

Популярне