Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Тольятті - кредит у банківських установах Тольятті


Банки Тольятті - кредит у банківських установах Тольятті

Банки Тольятті - кредит у банківських установах Тольятті

Поговоримо сьогодні про місто з красивим і незвичайним назвою Тольятті, а зокрема, про ситуацію на тутешньому ринку банківських послуг і про його учасниках. Але перш ніж перейти до цієї, безумовно, цікавої і важливої теми, необхідно трохи познайомитися з самим містом і зрозуміти, за якими законами він живе, і яким повітрям «дихає». Тольятті - щодо молоде місто (заснований в 1737г.), Що розвивається дуже динамічно і має статус одного з головних промислових міст Росії. Причина цьому - великий і могутній Волзький Автомобільний Завод, міцно облаштувався вже більше 40 років на теренах Тольятті.

АвтоВАЗ грає роль головного стрижня, як для міста в цілому, так і для його підприємств, організацій та жителів зокрема. Найменша, але теж велике значення мають численні підприємства хімічної промисловості, на тлі яких в останні роки помітно виділяється корпорація «Тольяттіазот». Так що повітря Тольятті - не такий вже і легкий, але, втім, мова зараз не про це. Природно, діяльність головних учасників промислового ринку міста робить безпосередній вплив на напрямки й перспективи роботи кредитних організацій міста. Місцеві банки Тольятті На тольяттинском ринку банківських послуг здійснюють свою діяльність як місцеві фінансово-кредитні організації, так і філії багатьох банків федерального масштабу.

На сьогоднішній день в місті функціонують 6 місцевих банків, складові один одному значну конкуренцію. Трохи зупинимося на кожному з них. 1. АвтоВАЗбанк - Найстаріший комерційний банк не тільки м. Тольятті і Самарської обл., А також країни в цілому. Заснований в 1988 році.

На сьогоднішній день має 7 філій по країні та 1 за кордоном (на Кіпрі). Спектр надаваних АвтоВАЗбанк послуг досить широкий і націлений як на юридичних, так і на фізичних осіб. Банк активно співпрацює з різними платіжними системами, а також займається емісією карток Visa. Крім кредитних карт АвтоВАЗбанк робить акцент на надання авто-та іпотечних кредитів приватним особам, а також на залучення коштів населення у вклади.

2. ПотенціалБанк має довгу історію. Розпочавши свою діяльність у вигляді відділення Держбанку СРСР, продовживши її в якості Промбудбанку, ПотенціалБанк зміцнився в своєму теперішньому статусі в 1990 р. В рамках області має розгалужену філіальну мережу, головний офіс якої знаходиться в сусідньому г.Жігулевске. Крім стандартного набору банківських послуг організаціям і населенню, ПотенціалБанк бере активну участь у різного роду благодійних програмах. 3. Тольяттіхімбанк почав свою роботу в 1993 р. Ініціаторами його створення є підприємства хімічної промисловості.

ТХБ позиціонує себе в якості універсальної фінансово-кредитної установи для юридичних та фізичних осіб, але, крім цього, відомий в якості активного посередника на фондовому ринку. 4. ФІА-БАНК, утворений в 1993р. в Саратовській обл., «переїхав» у Тольятті в 1995р. Він починав свою роботу на клієнтській базі організацій, тим чи іншим чином пов'язаних з роботою АВТОВАЗа.

Сьогодні в наборі послуг банку є все необхідне і організаціям, і населенню. Відкрита велика кількість філій по області і один в Якутії в республіці Саха. Вибір цього регіону півночі стався не випадково і пов'язаний зі зростаючими обсягами робіт по золотодобування.

5. Національний Торговий Банк був створений в 1994р. в Самарі, але згодом центральний офіс банку влаштувався в Тольятті. Крім філій на території області НТБ має резиденції в Москві і Санкт-Петербурзі. Комплекс послуг банку універсальний, що дозволяє йому мати в своєму активі широку клієнтську базу. 6. Лада-Кредит - Наймолодший серед місцевих банків. В якості засновника і 100%-ного акціонера виступає АВТОВАЗ.

Утворений банк в 1997р. на базі московського комбанку «Хвиля». Основний напрямок діяльності, на розвиток якого спрямовані всі зусилля банку - звичайно автокредитування. Всі зазначені кредитні організації включені в систему страхування внесків.

Потрібно відзначити, що кожна з банків займає свою нішу на ринку, хоча вони і є один для одного сильними конкурентами. Але за віком і досвідом жоден з них не зрівняється з Ощадним Банком РФ, які мають в Тольятті цілих три відділення - Автозаводське № 8213, Центральне № 4257 та Комсомольське № 8212 (за назвами районів міста - Автозаводського, Центрального і Комсомольського відповідно). Між тольяттинской відділеннями Ощадбанку вже давно йдуть переговори про об'єднання в одне тольяттінському відділення. Остаточне рішення поки так і не прийнято по ряду причин, однією з яких, можливо, є лідируючі позиції Автозаводського та Комсомольського відділень не тільки в масштабі самарського регіону, але і Поволзького Банку (7 областей) в цілому.

Центральне ж відділення має більш скромні показники діяльності. Такий стан справ багато в чому обумовлено територіальним розташуванням районів міста, але і політика керівництва стоїть тут не на останньому місці. Таким чином, ми визначили найбільш сильних гравців ринку банківських послуг м. Тольятті. Крім них, безумовно, існує безліч філій іногородніх і федеральних банків.

Вклади і кредити у філіях федеральних банків Тольятті В останні роки у всіх на слуху банки «Російський стандарт», «Русфинанс Банк», «Хоум Кредит & Фінанс Банк», що завоювали лідируючі позиції у сфері споживчого кредитування в торгових мережах. Їх відділення представлені і в Тольятті. Крім них у місті мають свої філії банки «ВТБ 24», «Газбанку», «Тусар Банк», «Перший Об'єднаний Банк», «АК БАРС» і деякі інші менш відомі. У числі зазначених комерційних банків гідну конкуренцію і місцевим, і федеральним становить Газбанку.

Т.к. всі кредитні організації надають приблизно однаковий набір послуг, а процентні ставки по внесках і кредитах не значно відрізняються один від одного, то конкуренція між банками заснована більше на якості сервісу і рівень обслуговування клієнтів. Не останню роль при цьому відіграє реклама основних продуктів, таких як споживче кредитування, кредитування малого бізнесу, іпотечне кредитування, автокредит і кредитні картки банків, які приходять на зміну споживчих кредитах. Насущні проблеми банків Тольятті, як і всіх російських банків, пов'язані з мінімізацією різного роду ризиків, в першу чергу, в сфері кредитування. Скорочення відсотка простроченої заборгованості, збільшення клієнтської бази та філіальної мережі, підвищення конкурентоспроможності не тільки в рамках міста, але регіону і країни в цілому - ось пріоритетні напрямки діяльності тольяттінськіх банків. Але, говорячи про проблеми та перспективи місцевих фінансово-кредитних організацій, необхідно знову повернутися до автогігантові міста.

Якщо з якихось причин справи автоваза підуть не кращим чином, це миттєво позначиться на організаціях-партнерах заводу (яких в області величезна кількість), а крім того - на населенні і його доходах (тому ВАЗ і пов'язані з ним організації - основні роботодавці). Банки також виявляться в цьому ланцюжку.

Втім, це стосується не тільки Тольятті, але й інших великих міст, у кожному з яких є свій промисловий або інший стрижень. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Принципи банківського кредитування - зворотність, платність, терміновість та інші Якщо спробувати дати коротке визначення принципів банківського кредитування, то їх можна ... Більше

В рамках іпотечної програми «АК БАРС - Комфорт» можна взяти кредит на покупку дачного будинку або земельної ділянки під ІЖС 8 серпня 2012 15:57 ... Більше

Антикризовий план - план антикризових заходів, управління Життя підприємства, як і ринку в цілому, циклична: за підйомом слід спад.Глобальна криза неминуче позначається на підприємстві, але ... Більше

Оформлення кредитної картки через Інтернет - як замовити картку на ... Більше

Як отримати кредитну карту без довідок та поручителів Пластикові карти вже давно стали буденністю і звичною необхідністю.Однак зараз кредитні організації все частіше ... Більше

Популярне