Банки Сочі - кредит у банках Сочі

ВАТ Банк Зеніт г Сочі - кредити послуги банку

На сьогоднішній день Сочі - це стрімко зростаючий місто з економікою, що розвивається інфраструктурою. Поряд з розширенням ринку нерухомості спостерігається помітний розвиток і зростання банківської сфери. Слідуючи сучасним тенденціям та змінам ринку фінансових послуг, банки міста Сочі надають своїм клієнтам усі можливі види послуг, постійно працюючи над розширенням їх спектру. Мережа банківських установ Сочі сьогодні представлена як філіями банків Краснодарського краю, так і великих московських банків.

Найбільш відомими серед них є: Банк Сочі, Югбанк, Банк Зеніт (колишній Сочігазпромбанк), Внешторгбанк (Банк зовнішньої торгівлі РФ), Банк Москви, Банк Менатеп, Ощадбанк, Межпромбанк, Банк Московський капітал і Москомприватбанк. Всі філії банків намагаються забезпечити максимальну зручність для мешканців Сочі, тому більшість відділень знаходяться в центральній частині міста та в жвавих районах. Комерційний ипотечно-інвестиційний банк «Сочі» на сьогоднішній день є провідним лідируючим самостійним банком Краснодарського краю.

Роль банку «Сочі» в розвитку міста неможливо переоцінити: він став уповноваженим банком міської адміністрації, бере активну участь в економічному розвитку міста. Ім'я банку «Сочі» нерозривно пов'язане з життям і долею міста, і, хоча економічні показники діяльності банку досить різняться, в цілому він займає лідируючі позиції і входить до числа провідних банків Краснодарського краю. Багаторічний досвід роботи і розмаїтість наданих послуг роблять банк «Сочі» фаворитом цієї сфери послуг. Також за популярністю серед населення та рівнем надійності до трійки лідерів входять «Югбанк» і Банк «Зеніт» (колишній Сочігазпромбанк).

Поряд з банком «Сочі» ці установи успішно конкурують за кількістю обслуговуваних клієнтів і спектру надаваних послуг. Банк «Зеніт» (колишній Сочігазпромбанк), не дивлячись на вузьку галузеву спеціалізацію, надає велику кількість різноманітних послуг, як фізичним, так і юридичним особам. Особливий акцент Банк «Зеніт» робить на роботі з пластиковими картками всіх видів і розвитку системи безготівкового розрахунку. У свою чергу «Югбанк» є одним з найбільших банків у Краснодарському регіоні.

Філія «Югбанка» в Сочі працює з 1990 року і є одним з найбільших регіональних філій. Сочинський філія «Югбанка» обслуговує підприємства всіх сфер діяльності і постійно збільшує кількість клієнтів. Крім того, банк успішно впроваджує нові технології, систему «Клієнт-Банк» та розширює спектр послуг.

Хочеться також відзначити постійну участь сочинського філії «Югбанка» в благодійності. В основному, банки Сочі - це регіональні філії великих банків Москви і Краснодару, за винятком, мабуть, лише банку «Менатеп», який є єдиним представництвом санкт-петербурзького банку в місті Сочі. Треба відзначити, що завдяки високій надійності, якості обслуговування та прекрасною технічною оснащеністю банк «Менатеп» зайняв гідне місце на ринку фінансових послуг регіону. В останні роки ця філія успішно впроваджував новітні комп'ютерні та інформаційні технології, в тому числі систему «Фінансовий моніторинг», і, крім стандарних банківських операцій, «Менатеп» єдиний з банків Сочі надає клієнтам можливість виходу на міжнародний ринок Forex.

Також добре зарекомендували себе банки «Москомприватбанк», «Московський капітал», і відділення Ощадбанку Росії, який є найбільшим державним банківською установою. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит без КАСКО, чи обов'язково КАСКО за автокредитом На ринку автокредитування з початку осені спостерігається деяке пожвавлення.Багато банків стали "розморожувати" свої програми автокредитування, ... Більше

Альфа-Банк скасував автокредит через Інтернет 19 травня 2012 0:00 Альфа-Банк перестав приймати заявки на ... Більше

З картами Visa на тижневий шопінг в Мілан! Щороку журнал Glamour дарує своїм читачкам прекрасну можливість випробувати на практиці уроки стилю, отримані в весняних номерах.У ... Більше

Рейтинг банків по якості обслуговування Починаючи з березня 2012 року, фахівці CreditCardsOnline.ru ... Більше

Економічна криза в Білорусі - причини, наслідки кризи в республіці Говорячи про те, ... Більше

Популярне