Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Самари - який банк вибрати де взяти кредит


Банки Самари - який банк вибрати, де взяти кредит

Банк Вінець г Ульяновськ - кредити послуги банку

Самара - одне з найстаріших міст нашої країни - є не тільки обласним центром, але й неофіційним центром всього середнього Поволжя. Таке положення зобов'язує місто розвивати і підтримувати на високому рівні різні сфери, в тому числі і фінансово-кредитну. Ринок банківських послуг Самари сьогодні налічує більше п'ятдесяти кредитних організацій, в числі яких і місцеві банки, і філії іногородніх банків (в переважній більшості столичних).

У даній статті ми постаралися дати коротку характеристику провідних банків Самари, розповісти про їхні відмінні риси і сильні сторони.

Місцеві банки Самари

Ветераном серед існуючих сьогодні в Самарі місцевих банків є ВАТ «Волга-Кредит» Банк, який почав свою діяльність в 1990 році. Перетворений з КБ «Безенчукагробанк», ВКБ заснувався в Самарі в 1993 році.

Дана організація має кілька філій і додаткових офісів по області. ВКБ позиціонує себе, в першу чергу, як «кредитний банк». При цьому банк кредитує тільки юридичних осіб і ПБОЮЛ (підприємців без утворення юридичної особи). Пріоритетним напрямком діяльності є короткострокове кредитування.

Банк також працює з фізичними особами. За винятком позичкових операцій населенню пропонується розміщувати кошти у вклади, здійснювати операції з цінними паперами, орендувати сейфові ячейки. Крім цього в спектрі послуг банку також значаться валютно-обмінні операції, розрахунково-касове обслуговування, грошові перекази, операції із пластиковими картами.

Крім того, ВКБ займається випуском власних векселів та організацією зарплатних проектів. Ще одним «дідком» на ринку банківських послуг Самари є ВАТ КБ «Солідарність»;. Він був також заснований в 1990 році.

Метою створення було обслуговування сільськогосподарських підприємств Самарської області. Сьогодні ця організація надає повний спектр послуг як фізичним, так і юридичним особам. Але варто відзначити, що в числі кредитних програм для населення відсутня автокредитування. Банк видає тільки споживчі та іпотечні кредити.

КБ «Солідарність» є активним учасником ринку цінних паперів. За підсумками 2007 року (за рейтингом операторів ММВБ) банк увійшов до числа 50 провідних організацій фондового ринку, а також був відзначений НАУФОР. З кінця 2008 року у зв'язку з виниклим фінансовою кризою КБ «Солідарність» займається ще одним важливим проектом - попередженням банкрутства іншого обласного банку - КБ «Потенціал», що опинився на межі краху. Зараз обидві організації об'єдналися в банківську групу, підтримку якій надає Агентство по страхуванню внесків.

Список місцевих комерційних банків Самари продовжує ЗАТ КБ «Газбанку»;. Свою історію він веде з 1993 року. Газбанку входить в лідери не тільки області, а й країни. За загальфедеральним рейтингам йому належить 15 місце по ефективності використання капіталу. Крім того, в 2008 році він був відзначений в ТОП-500 РБК, зайнявши 44-е місце за величиною виданих автокредитів.

В цілому, банк створює враження динамічної організації з оптимістичним і позитивним настроєм. В активі Газбанку повний спектр послуг населенню та корпоративним клієнтам. З 1993 року в Самарі почав свою роботу ТОВ «Комерційний Волзький соціальний банк»;. ВСБ позиціонує себе серед інших банків Самари як соціально орієнтовану організацію. Сенс цього полягає в кількох аспектах.

По-перше, банк здійснює масштабну діяльність по роботі з малим та середнім бізнесом. По-друге, багато бере участь в благодійних програмах. А по-третє, згідно з офіційними заявами, надає всіляку підтримку населенню, розробляючи свої продукти, наприклад, у банку відсутні будь комісії при оформленні іпотеки або штрафи при достроковому погашенні. Наступний «корінний житель» Самари - ВАТ Банк «Пріоритет»;, чия історія почалася в 1994 році.

Дана організація хоч і не є провідною в місті і області, але цілком може бути об'єктом заздрості з боку конкурентів на увазі стабільності своєї роботи. Банк володіє широким спектром послуг для клієнтів різного юридичного статусу. У числі ж кредитних програм для приватних осіб значиться тільки іпотечне кредитування. Можливо, цим частково і пояснюється стійке фінансове становище банку, яка не займається ризиковими операціями споживчого кредитування.

З 1994 року здійснює свою діяльність на самарської ниві ВАТ Промислово-комерційний банк «ЕЛКАБАНК»;. Приставка «промисловий» в назві пояснюється тим, що банк прагне налагоджувати тісні відносини з промисловими підприємствами різних масштабів, об'єднуючи їх у фінансові цикли всередині себе. У нього досить вузька обласна філіальна мережа, але при цьому мається філія в столиці. Серед набору банківських послуг в числі кредитних програм населенню фігурує тільки іпотека. Проте радує число іпотечних програм.

Замикає список місцевих банків Самари ВАТ «Волзький Універсальний банк»;, утворений в 1994 році. Як і випливає з назви, спектр банківських послуг широкий. У його числі різні операції, як для приватних, так і для корпоративних клієнтів.

Філії федеральних банків в Самарі

Філій та представництв федеральних банків в Самарі налічується близько 50. Але серед них варто відзначити, перш за все, Ощадбанк РФ. У Самарі знаходяться не тільки місцеві міські відділення, але і Поволзький територіальний банк СБ РФ, який об'єднує відразу 7 областей Поволжя - Астраханську, Волгоградську, Оренбурзької, Пензенської, Самарської, Саратовської і Ульянівську області.

Така картина ринку банківських послуг міста Самара. У виду наявності великого числа його учасників, у населення міста та прилеглих районів є можливість вибору і конкретного банку, і оптимальних умов кредитування або яких-небудь інших банківських операцій. Олена Антошенкова, спеціально для "Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оцінка якості обслуговування клієнтів: ОТП Банк Фахівці Creditcardsonline.ru регулярно проводять опитування користувачів порталу з метою отримати максимально об'єктивну інформацію про оперативність та якість обслуговування у ... Більше

Іпотечний кредит Альфа Банку під заставу квартири - іпотека в Альфа Банку 10 вересня 2012 0:00 Альфа-Банк ввів іпотечний кредит під заставу ... Більше

Навколо кредитів Пошти Росії розгорівся скандал - Аркадій Дворкович ... Більше

Агентство S & P вважає Газпромбанк стабільним і значущим 31 серпня 2012 ... Більше

Іпотечні кредити Національного Резервного Банку викупив банк «Союз» 2 серпня 2012 0:00 Іпотечні кредити Національного Резервного Банку були викуплені банком «Союз».Велика кредитна організація ... Більше

Популярне