Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Пермі - кредити в пермських банках


Банки Пермі - кредити в пермських банках

Банки Пермі - кредити в пермських банках

Фінансова та банківська системи Росії на даному етапі свого розвитку, нарешті, є стабільною та прибутковою. Незважаючи на світову фінансову кризу, головні гравці на банківському ринку продовжують займати міцні позиції. І основна маса банківських установ міста Пермі не є виключенням з правил. Банки Пермі завойовують все більшу довіру у своїх жителів і надають повноцінний перелік банківських послуг: розміщення грошових коштів за вкладами, кредитування юридичних і приватних осіб, обслуговування пластикових карт, різні види переказів і т.д. У місті функціонують як філії загальновідомих російських банків, так і місцеві регіональні банки.

Постійно зростає число іноземних банків. Користуються довірою у перм'яків філії таких банків, як ВТБ 24, Альфа-Банк, Транскапіталбанк, Росбанк, Промсвязьбанк, Агропромкредит, Райффайзенбанк Австрія. Серед регіональних банків це: Урал ФД, Камабанк, Пермінвестбанк, КБ "Перм".

Всього в місті Перм зареєстровано близько 60 банків і філій. Познайомимося з деякими з них. Одним з великих універсальних банківських установ Пермі є самостійний банк ВАТ КБ «Уральський фінансовий будинок», він же "Урал ФД". На загальному регіональному ринку його частка становить 7%.

Клієнтами банку є 4000 юридичних осіб та 125 000 фізичних. Такі великі підприємства як ВАТ «Уралкалий», пермські підприємства компанії «ЛУКОЙЛ», ВАТ «Перменерго» є клієнтами цього банку. У 2005 році банк «Урал ФД» впровадив власний процесинговий центр з обслуговування карток платіжної системи VISA, а в 2007 році - MasterCard. Інфраструктура даної банківської установи складається з 3 філій, 15 офісів, 4 операційних кас, а також 92 банкоматів, розташованих не тільки в Пермі, але і в Москві, Солікамську, Добрянці, Березниках, Чайковського, Полазне і губах.

За величиною активів КБ «Урал ФД» входить до ТОР-15 банків Уралу. До регіональним банкам Пермі і краю відноситься і ВАТ КБ «Камабанк». Основна діяльність банку спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу, розробку різних видів іпотечних програм в Пермі і Пермському краї, зарплатні проекти, роботу і розвиток банківських карт, у тому числі і кредитних.

Велика мережа банкоматів дає можливість здійснювати комунальні та інші платежі. За допомогою ВАТ КБ «Камабанк» проводяться грошові перекази по міжнародній системі «Western Union» або російської «Contact». У Приволзькому федеральному окрузі цей банк визнано кращим в регіоні. Одним з найстаріших банків в Пермському краї є ВАТ КБ «Перм», який успішно функціонує на фінансовому ринку вже з 1990 року.

Своїм клієнтам гарантує весь спектр банківських послуг, якісний сервіс, незважаючи на фінансову ситуацію як усередині країни, так і в усьому світі в цілому. Серед банків Пермі також варто виділити Екопромбанк, який здебільшого спеціалізується на банківському обслуговуванні середнього та малого бізнесу Пермі. Таким чином, широка мережа банківських установ надає жителям Пермі, які є їх потенційними клієнтами, вибрати саме той банк, який буде задовольняти не тільки своїм місцем розташування і графіком роботи, але і наданими послугами, стабільністю і надійністю. Іван Вєтров, спеціально для Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Москви роздає кредитні картки клієнтам - програма Карта Плюс 25 ... Більше

Іпотека в Банку «Санкт-Петербург» Ганна Бархатова, директор дирекції зовнішніх комунікацій Банку «Санкт-Петербург», розповідає порталу «Занімаем.Ру» про іпотечне ... Більше

Хороші борги за кредитними картками ростуть швидше поганих Найбільше БКІ країни - Національне ... Більше

Сбербанк Росії в Ульяновську - телефони, послуги банку - кредити, депозити Найперша ощадно-ощадна каса ... Більше

Інтерв'ю Кредитні карти ОТП Банку - умови оформлення карт ОТП Банк пропонує оформлення кредитних карт з ... Більше

Популярне