Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Пермі - кредити в пермських банках


Банки Пермі - кредити в пермських банках

Банки Пермі - кредити в пермських банках

Фінансова та банківська системи Росії на даному етапі свого розвитку, нарешті, є стабільною та прибутковою. Незважаючи на світову фінансову кризу, головні гравці на банківському ринку продовжують займати міцні позиції. І основна маса банківських установ міста Пермі не є виключенням з правил. Банки Пермі завойовують все більшу довіру у своїх жителів і надають повноцінний перелік банківських послуг: розміщення грошових коштів за вкладами, кредитування юридичних і приватних осіб, обслуговування пластикових карт, різні види переказів і т.д. У місті функціонують як філії загальновідомих російських банків, так і місцеві регіональні банки.

Постійно зростає число іноземних банків. Користуються довірою у перм'яків філії таких банків, як ВТБ 24, Альфа-Банк, Транскапіталбанк, Росбанк, Промсвязьбанк, Агропромкредит, Райффайзенбанк Австрія. Серед регіональних банків це: Урал ФД, Камабанк, Пермінвестбанк, КБ "Перм".

Всього в місті Перм зареєстровано близько 60 банків і філій. Познайомимося з деякими з них. Одним з великих універсальних банківських установ Пермі є самостійний банк ВАТ КБ «Уральський фінансовий будинок», він же "Урал ФД". На загальному регіональному ринку його частка становить 7%.

Клієнтами банку є 4000 юридичних осіб та 125 000 фізичних. Такі великі підприємства як ВАТ «Уралкалий», пермські підприємства компанії «ЛУКОЙЛ», ВАТ «Перменерго» є клієнтами цього банку. У 2005 році банк «Урал ФД» впровадив власний процесинговий центр з обслуговування карток платіжної системи VISA, а в 2007 році - MasterCard. Інфраструктура даної банківської установи складається з 3 філій, 15 офісів, 4 операційних кас, а також 92 банкоматів, розташованих не тільки в Пермі, але і в Москві, Солікамську, Добрянці, Березниках, Чайковського, Полазне і губах.

За величиною активів КБ «Урал ФД» входить до ТОР-15 банків Уралу. До регіональним банкам Пермі і краю відноситься і ВАТ КБ «Камабанк». Основна діяльність банку спрямована на підтримку малого та середнього бізнесу, розробку різних видів іпотечних програм в Пермі і Пермському краї, зарплатні проекти, роботу і розвиток банківських карт, у тому числі і кредитних.

Велика мережа банкоматів дає можливість здійснювати комунальні та інші платежі. За допомогою ВАТ КБ «Камабанк» проводяться грошові перекази по міжнародній системі «Western Union» або російської «Contact». У Приволзькому федеральному окрузі цей банк визнано кращим в регіоні. Одним з найстаріших банків в Пермському краї є ВАТ КБ «Перм», який успішно функціонує на фінансовому ринку вже з 1990 року.

Своїм клієнтам гарантує весь спектр банківських послуг, якісний сервіс, незважаючи на фінансову ситуацію як усередині країни, так і в усьому світі в цілому. Серед банків Пермі також варто виділити Екопромбанк, який здебільшого спеціалізується на банківському обслуговуванні середнього та малого бізнесу Пермі. Таким чином, широка мережа банківських установ надає жителям Пермі, які є їх потенційними клієнтами, вибрати саме той банк, який буде задовольняти не тільки своїм місцем розташування і графіком роботи, але і наданими послугами, стабільністю і надійністю. Іван Вєтров, спеціально для Занімаем.Ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредит готівкою в день звернення - умови, вимоги та процентні ставки Якщо людині просто не ... Більше

Уралсиб знизив ставки по іпотеці - умови іпотечних програм банку 7 ... Більше

Банки Єкатеринбурга - кредити в банках свердловського регіону Місто Єкатеринбург відомий як великий ... Більше

Популярність кредитних карт по регіонах РФ Російський ринок кредитних карт поступово зростає і, за прогнозами, очікує подальшого розвитку.Згідно ... Більше

Дизайн кредитки від Промсвязьбанка можна намалювати самому 19 вересня 2012 19:09 Інтернет-магазин «індивідуальних» банківських ... Більше

Популярне