Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Москви де взяти кредит в Москві


Банки Москви: де взяти кредит в Москві

Банки Москви де взяти кредит в Москві

Так уже влаштований наш менталітет, що при вирішенні проблеми про зберігання наших грошових коштів, ми вважаємо за краще тримати їх «при собі». Наша фантазія не знає меж при виборі того місця, де ми тримаємо гроші. Це і духовка, і морозилка, і книги, і білизняні шафи. Звичайно, багато хто з нас пам'ятають гасло з радянських часів: «Зберігайте гроші в ощадній касі!» І, природно, мільярди розтанули рублів із цієї самої Ощадної каси після розпаду Союзу.

Напевно, ще довго не забудуться історії з ошуканими вкладниками, які постраждали від різних фінансових пірамід на зорі розвитку сучасної ринкової економіки з її товарно-грошовими відносинами. Між тим, час не стоїть на місці, і банківська система в нашій країні набула рис стабільності і прибутковості. А це, природно, призвело до того, що все більше і більше росіян вступають з банками у фінансові відносини.

Адже банки надають цілий перелік послуг населенню: видача різних видів кредиту, іпотека, розміщення грошових коштів у внески, обслуговування пластикових карток, розрахунково-касове обслуговування, грошові перекази, надання в користування сейфових осередків і т.д. Москва, безумовно, є банківською столицею Росії. Тут зосереджена значна частина грошових коштів.

Найвідоміші банки світу відкривають московські філії. Як результат, банки Москви, функціонують на території, не без підстави, вважаються найбільш розвиваються, стабільними і прогресивними, а москвичі є найбільш «просунутими» і професійними клієнтами. Банки в Москві - кількісні характеристики

На сьогоднішній день в Москві зареєстровано більше 50 банків. Також у Москві розташовані й успішно функціонують філії зарубіжних банків і тих банків Росії, які зареєстровані в інших містах Російської Федерації. Крім того, філії московських банків відкриваються в інших регіонах Росії.

В цілому кількість банків в Москві, разом з філіями становить близько 1200. Всі ці дані говорять про те, що, дійсно, основна грошова маса з регіонів і від іноземних бізнесменів у вигляді інвестицій зосереджується в Москві. При виникненні бажання скористатися послугами будь-якого банку, потенційному клієнту необхідно ретельно підійти до даного питання.

Так, вивчіть стан банку в банківському рейтингу, дізнайтеся, чи є та в якому обсязі державна підтримка банку, терміни перебування на банківському ринку, умови видачі різного виду кредитів, якісність обслуговування, де зареєстрований банк, наявність філій. Для москвичів немаловажне значення мають зручність місця розташування банку та його філій, а також час роботи. Звичайно, не зайвим буде поцікавитися думкою про співпрацю з банком його справжніх або колишніх клієнтів. Велике значення має мета, з якою підшукується той чи інший банк (оформлення кредитів, іпотеки, придбання пластикових карт, вкладення грошей і т.д.). Для того щоб залучити собі якомога більше клієнтів, банки проводять різні акції по довгострокових і короткострокових вкладах, розробляють і впроваджують програми кредитування.

І щоб не помилитися, зайвий раз проконсультуйтеся з менеджерами банків, зіставте умови складання договору по Вас цікавить різних банків. Тільки так можна зупинити свій вибір на якомусь одному московському банку. Банки Москви: десять перших У висновку, наведемо рейтинговий список московських банків (першу десятку) на 1 січня 2008 року: 1.Сбербанк Росії (Ощадбанк - Москва); 2. Газпромбанк (Газпромбанк - Москва); 3. Банк Москви (головний офіс, м. Москва); 4. Альфа-Банк (Альфа-Банк - Москва); 5. Россельхозбанк (Россельхозбанк - Москва); 6. Райффайзенбанк (Райффайзенбанк - Москва); 7. Росбанк (Росбанк - Москва); 8. Юникредит Банк (Юникредит Банк - Москва); 9. Банк «Уралсиб» (Банк «Уралсиб» - Москва); 10.

ВТБ 24 (ВТБ 24 - Москва). Сильні позиції в своєму сегменті займає і Русфінансбанк. Актуальний рейтинг банків Москви завжди можна дізнатися в Інтернеті. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Найбільш затребувана іпотека ФОРА-БАНКу в Пермі - «Все по кишені!» 27 серпня ... Більше

Петрокоммерц відкрив у Москві додатковий офіс нового формату Бізнес Центр 2 липня 2012 21:21 Банк Петрокоммерц (Москва) оголосив про відкриття не просто додаткового ... Більше

Лізинг в Росавтобанке: предмет лізингу, умови оформлення, документи Ганна Анохіна, Керівник Кредитного управління РОСАВТОБАНКа, розповідає ... Більше

Банк "Авангард" вводить пільги на обслуговування З 1 червня 2012 року ... Більше

Як узяти споживчий кредит в банку - де взяти, які умови Якщо вам потрібна велика сума грошей на ... Більше

Популярне