Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Красноярська - кредити в банківських установах Красноярська


Банки Красноярська - кредити в банківських установах Красноярська

Банк ПромСервісБанк г Санкт-Петербург - кредити послуги

Бурхливий розвиток російської економіки останніх років вимагає значного забезпечення фінансовим інструментарієм, інакше кажучи, вільними коштами для кредитування, як великих підприємств, так і середнього та малого бізнесу. Проблема кредитування середнього та малого сектору економіки стоїть вже впродовж декількох і років і роль банків як важливого інструментарію для її вирішення з кожним роком тільки зростає. Красноярськ займає одну з лідируючих позицій у регіоні за рівнем розвитку банківської інфраструктури.

Пояснити це можна декількома чинниками. Красноярськ є центром одного з найбільших адміністративно-територіальних утворень, що входять до складу РФ, що, безумовно, сприяє розвитку банківської системи. Крім цього, Красноярськ - великий промисловий центр з великою кількістю населення, яка має потребу в кредитуванні та інших видах банківських послуг. Всього на даний момент в місті функціонує 52 банки, багато з яких мають розгалужену мережу філій по всьому краю.

Банки Красноярська можна розділити на дві групи: місцеві і загальноукраїнські, які поширили свою присутність у всіх або в багатьох регіонах РФ. Серед безумовних лідерів російської банківської системи, які функціонують в Красноярську, слід назвати: Ощадбанк, Альфа-Банк, Газпромбанк, ВТБ, Райффайзенбанк та інші. Всі вищеперелічені банки входять у першу десятку найбільших фінансових установ країни. Місцеві банки (зареєстровані в Красноярську) займають більш скромні позиції в загальноукраїнському рейтингу банків, що виразно підкреслює регіональний характер їх діяльності.

Наприклад, банк Єнісей (ВАТ АКБ «Єнісей») займає 456 місце по Росії, Єнісейський об'єднаний банк (ЗАТ «АІКБ« Єнісейський об'єднаний банк ») - 277 місце, СТРОМКОМБАНК (ТОВ« Комерційний банк «СТРОМКОМБАНК) - 464 місце. Серед місцевих банків найбільш високі позиції займає банк Кедр (ЗАТ «Комерційний банк« КЕДР ») - 115 місце, що підтверджується рівнем його фінансових активів у порівнянні з іншими банками. Крім згаданих банків, до числа місцевих потрібно віднести також: Східний Експрес Банк - Красноярський філія.

Основними напрямками банківської діяльності в Красноярську, як, втім, і у всій Росії, є: іпотека, автокредитування, споживче кредитування, кредити для бізнесу, робота з видачі та обслуговування кредитних карт, депозитні вклади. Послуги іпотечного кредитування в Красноярську представляють 28 банків, які пропонують позичальникам велику кількість (216) різних іпотечних програм для придбання житла в кредит. Слід також відзначити той факт, що іпотечні кредити видаються для придбання житла не тільки на первинному, але і на вторинному ринках нерухомості. Серед найбільш активних банків, що працюють в даному напрямку: Райффайзенбанк-39 програм, Банк Москви -13 програм, УРАЛСИБ-13 програм, ВТБ 24 - 12, Сбербанк-10.

Серед місцевих банків, єдиним банком, який веде активну роботу в даному напрямку, є Кедр (9 програм). Інші місцеві банки або не взагалі не займаються цим видом кредитування, або мають обмежену кількість програм і активів, які виділяються для реалізації цих програм (Єнісейський об'єднаний банк-1 програма). Автокредитування, в даний час, є одним з найбільш привабливих видів кредитування.

Пов'язано це, в першу чергу, з постійним зростанням кількості громадян, які бажають придбати автомобіль в кредит. В даний час в Красноярську даним видом кредитування займаються 20 банків, які пропонують позичальникам 216 різних програм з метою придбання автотранспортних засобів. Найбільшу активність у цьому сегменті кредитування демонструють: Промсвязьбанк (ЗАТ «АКБ« Промсвязьбанк ») -28 програм, Банк Москви (ВАТ« Акціонерний комерційний банк «Банк Москви») і банк Союз (ВАТ «АКБ« СОЮЗ ») по 21программе. Умови програм з автокредитування різняться в залежності від різних факторів: суми кредиту, величини первинного внеску, процентної ставки, країни-виробника автомобіля (для автомобілів російського виробництва умови кредитування більш ліберальні), терміну кредитування.

Величина первинного внеску може становити від 0 до 50%, однак, найчастіше ця цифра становить 9-10% (для нових автомобілів), процентна ставка-9-18% (безпосередньо залежить від величини первинного внеску: чим більше сума внеску, тим нижче ставка), термін кредитування-від 3 до 7 років. Споживче кредитування відіграє важливу роль у розширенні внутрішнього ринку країни, тому що дозволяє активізувати купівельну активність громадян. У Красноярську послуги споживчого кредитування надають 22 банки, які пропонують для населення 50 різних програм.

Кількість програм споживчого кредитування, пропонованих банками, коливаються в діапазоні від 1 до 5. Найбільшу активність у цьому виді кредитування проявляють банки: Бінбанку, Рух, Банк Москви, Відродження. Сума доступного кредиту без застави та поручительств може складати від 15 до 400 тисяч рублів (22-23% річних на строк до 5років). Якщо у вигляді застави виступає квартира або інший вид нерухомості величина споживчого кредиту може складати від 300 000 рублів до 24 млн. рублів (% ставка від 14.5% в рік, термін погашення кредиту від 5 до 20 років).

Кредитування бізнесу - одна з найважливіших функцій банків. Від цілеспрямованої та збалансованої політики банків у цьому питанні, багато в чому, залежить сталий розвиток економіки країни, в цілому. У Красноярську послуги з кредитування бізнесу надають 13 банків, які пропонують позичальникам 86 різних кредитних програм. Серед банків, що активно займаються споживчим кредитуванням, слід зазначити: МДМ-Банк (ВАТ «МДМ-Банк») -29 програм, Відродження і Райффайзенбанк по 11 програм.

Середня процентна ставка по кредитуванню бізнесу становить 15-18% на рік, термін погашення від 1 до 5 років. Кредит видається в рублях, доларах і євро, сума кредиту залежить від виду кредитної програми, наявності або відсутності застави та інших факторів. Видачею кредитних карт займається 10 банків, які пропонують своїм клієнтам 37 різних кредитних карт.

Лідером за кількістю видаваних карт є Юніаструм (ТОВ «КБ Юніаструм Банк») - 9 карт. Кредитний ліміт на картах складає від 10 тисяч рублів (360 доларів, 290 євро), процентна ставка в середньому становить 18-25%. Послуги по залученню депозитних вкладів в Красноярську надають 8 банків, які пропонують 403 різних варіанти вкладів. Відсоткова ставка залежить від суми вкладу і терміну його розміщення.

У середньому річна% ставка по рублю становить від 7.7 до 8.5% (при розміщенні вкладу на 12 місяців). У цілому хочеться відзначити, що в Красноярську функціонує кілька банків (Райффайзенбанк, ВТБ, Бінбанку, ВТБ 24, Банк Москви і інші), які активно розвивають кілька напрямків в кредитуванні і постійно розширюють обсяги своїх кредитних портфелів. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит в банку Русфінанс - умови, спеціальні програми, кредити Форсаж й Відмінна можливість Вже досить багато написано ... Більше

Банки Москви: де взяти кредит в Москві Так уже влаштований наш менталітет, що при вирішенні ... Більше

Іпотечний кредит СМП Банку - процентні ставки по іпотеці 19 вересня 2012 ... Більше

Сільськогосподарські кредити від Ощадбанку Росії: умови, програми, особливості Деякий час тому ... Більше

Східний Експрес запропонував кредитки для пенсіонерів Банк Східний Експрес запропонував спеціальну кредитну карту для пенсіонерів.Відкрити ... Більше

Популярне