Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банки Краснодара - кредити в кубанських банківських установах


Банки Краснодара - кредити в кубанських банківських установах

Банки Краснодара - кредити в кубанських банківських установах

В останні роки розвиток банківської системи в Краснодарському краї йде особливо швидкими темпами. Практично повна відсутність промисловості і висока конкуренція в сфері банківського обслуговування змусили Світовий банк реконструкції та розвитку звернути увагу на Краснодарський регіон. Середній та малий бізнес в краї розвинений значно краще, ніж в інших регіонах, що пов'язано в основному з обслуговуванням курортних установ і агропромислового комплексу.

У такій ситуації закономірною є жорстка конкуренція між банками Краснодара. Крім того, найбільш значущі і великі підприємства Краснодара вже визначилися з тим, послугами якого банку вони воліють користуватися, а малі підприємства і, тим більше, приватні особи, припускають досить високий ступінь ризику для банків. У цьому зв'язку можна стверджувати, що для успішної роботи в Краснодарі та регіоні, банкам доводиться виходити на інший, більш високий рівень обслуговування і усіляко розширювати спектр надаваних послуг.

На сьогоднішній день лідерами серед банків Краснодара є «Альфа-банк», «Банк Москви» і «Внешторгбанк». Регіональні відділення цих банків в Краснодарі постійно розширюють і вдосконалюють свій портфель послуг. Місцеві банки також займають значне місце в фінансовій сфері краю, серед яких найбільш значними є «Уралсиб-Югбанк», «Крайінвестбанк»;, «Південь-Інвестбанк», «Кубань-кредит», банк «Первомайський», банк «Кубаньбанк».

Їх роль у банківському середовищі Краснодара можна переоцінити. Абсолютним лідером в регіоні вже багато років є АКБ «Уралсиб-Югбанк». Це найбільший банк Кубані, що зарекомендував себе, як стабільна та надійна банківська структура. «Югбанк» по праву став єдиним регіональним банком, який увійшов у десятку кращих в регіоні.

Крім того, він займає сьоме місце по Росії в цілому, серед банків, що працюють в сфері кредитування агропромислового комплексу. На сьогоднішній денькредітованіе АПК стає менш ризикованим за рахунок федеральної і регіональної програм субсидування. Таким чином, «Югбанк» направив практично 70% всіх кредитів в агропромислову сферу.

Вклад «Югбанка» в економіку краю обчислюється мільярдами рублів. Постійно зростає і розвивається і наступний у рейтингу банків Краснодара - ТОВ Комерційний банк «Кубань-кредит». Успішно працюючи на фінансовому ринку краю вже більше 15 років, банк «Кубань-кредит» створив широку мережу відділень і філій по всьому Краснодарському краю, що дозволяє йому співпрацювати як з організаціями різних форм власності, так і з приватними особами. Такий підхід дозволяє банку «Кубань-кредит» значно впливати на фінансову сферу Краснодара і краю в цілому.

Банк «Першотравневий» також пішов по шляху розширення мережі операційних кас та регіональних офісів. Роблячи акцент на обслуговуванні підприємств малого бізнесу, а також приватних підприємців та фізичних осіб, банк «Первомайський» впроваджує передові технології, пропонуючи свої клієнтам послуги системи «Клієнт-банк». Крім того, банк розвиває систему мікрокредитування, надає короткострокові кредити і кредити на автомобілі. В цілому, потрібно зазначити, що, не дивлячись на велику кількість банків, представлених в регіоні і жорстку конкурентну середу, потреба краю у фінансових ресурсах все ще набагато вище можливостей банківської сфери. Крім того, банки неохоче кредитують приватних осіб у зв'язку невеликим рівнем доходів населення.

Основними проблемами банків Краснодара і раніше залишаються недосконалість спеціалізованого законодавства і нерівномірність розподілу фінансів. Банки Краснодара неохоче займаються споживчим кредитуванням: навіть у тих банках, які декларують видачу споживчих кредитів, не завжди можна його оформити. Зате корпоративне кредитування - видача кредитів співробітникам під гарантію підприємства-клієнта розвинене в значній мірі. Крім того, успішно впроваджуються іпотечні програми і системи автокредитування. Враховуючи постійно зростаюче населення Краснодара і значна кількість приїжджих, необхідно розширювати банківську сферу, на адміністративному рівні полегшити новим банкам можливість відкривати свої філії в регіоні.

В остаточному підсумку, така стратегія буде виграшною як для жителів Краснодарського краю, так і для кредитно-фінансової сфери. Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Відділення Промсвязьбанка тепер можна знайти по мобільному Останнім часом банки все активніше стали ... Більше

Уралтрансбанк: онлайн сервіси для персональних кредитних рішень, кредитний калькулятор Андрій Володимирович Спіцин, Заступник Голови правління ВАТ «Уралтрансбанк», розповідає порталу «Занімаем.Ру» про нову кредитну ... Більше

Лізингові платежі, методика розрахунку лізингових платежів, графік, сума Лізинговий платіж - ця кінцева ... Більше

Договір завдатку - попередній договір купівлі продажу завдатку При стрімко ... Більше

Надійним позичальникам низькі ставки по кредитах! Російські банки все частіше відмовляються від відсоткової ставки за кредитами, яка однакова для всіх клієнтів ... Більше

Популярне