Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити послуги банку


Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити, послуги банку

Банк БистроБанк г Іжевськ - кредити послуги банку

Про банк

Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Іжкомбанк »(Іжевськ) внесено Центробанком в КГР 30 жовтня 1990 Ліцензії на здійснення банківських операцій і на залучення у внески коштів фізичних осіб (у рублях і іноземній валюті) Банк отримав в 2005 р. і в Нині є учасником Системи страхування вкладів. Іжкомбанк емітує пластикові картки платіжних систем VISA, MasterCard, а також карти власної платіжної системи - ІЖКард, приймаючи для здійснення операцій карти CITYCARD і Золота Корона.

Іжкомбанк - універсальне кредитна установа зі спеціалізацією на обслуговуванні головним чином потреб малих і середніх підприємств.

Займаючи свою нішу на ринку кредитно-фінансових послуг Удмуртії, Банк займає досить міцні позиції на території республіки і за обсягами здійснюваних операцій належить до числа середніх регіональних банків.

Географія його діяльності охоплює більшу частину Удмуртії, при цьому Іжкомбанк активно розвиває мережу філій по всій республіці. В даний час, крім головного і ряду додаткових офісів в Іжевську, Банк має допофіси в Воткінську, Глазові, Можга, Сарапул і Чайковського. Клієнтам - юридичним особам Іжкомбанк надає широкий спектр банківських послуг: ведення зарплатних проектів, розрахунково-касове обслуговування (як в рублях, так і в іноземній валюті), операції з цінними паперами, кредитування, послуги факторингу, лізингу та дистанційного обслуговування по системі «Банк- клієнт ».

Банк має безстрокові ліцензії на здійснення дилерської і брокерської діяльності на ринку цінних паперів, а також ліцензію на управління цінними паперами. Іжкомбанк бере участь у Державній програмі підтримки малого та середнього підприємництва та здійснює кредитування таких підприємств, у тому числі за рахунок цільових ресурсів Російського Банку Розвитку (м.

Москва). Приватні клієнти Іжкомбанка можуть з його допомогою здійснити операції в рамках системи «Банк-Клієнт» для фізичних осіб, операції за вкладами, конверсійні операції, а також скористатися послугою оренди сейфових осередків, стати учасником ОФБУ або Програми державного співфінансування пенсій. Крім цього, Іжкомбанк розвиває напрям іпотечного кредитування фізичних осіб, надаючи кредити в рублях під купівлю житла на вторинному ринку.

Фізичні особи можуть відкрити в Іжкомбанке внесок (Банк пропонує лінійку з 9 депозитів) в рублях, доларах або євро.

У числі вкладів - два пенсійних, а також Дитячий та Опікунська; ставка залежить від терміну та суми вкладу.

До послуг VIP-клієнтури Іжкомбанка - відповідний підрозділ зі спеціалізацією на індивідуальному підборі банківських послуг для заможного клієнта та членів його родини. За станом на 1 липня 2009 р., Іжкомбанк займає за розміром чистих активів 346-е місце в рейтингу банків Росії, а за обсягом коштів на депозитах фізичних осіб - 221-е.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Казані і Російський Трастовий Банк підтримує малий бізнес, а Ощадбанк і Абсолют Банк - бізнес ... Більше

Кредити на ремонт видає Східний Експрес Банк 9 травня 2012 0:00 ... Більше

Росгосстрах Банк підвищує привабливість кредитів Росгосстрах Банк продовжує переглядати програми ... Більше

Економічна криза в Україні - причини, наслідки Якщо на початку осені ... Більше

НБКИ відкрило доступ до бази заставних автомобілів "Національне бюро кредитних історій" (НБКИ) сьогодні надає всім бажаючим можливість перевірити автотранспортний засіб на предмет ... Більше

Популярне