Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити послуги банку


Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити, послуги банку

Банк БистроБанк г Іжевськ - кредити послуги банку

Про банк

Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Іжкомбанк »(Іжевськ) внесено Центробанком в КГР 30 жовтня 1990 Ліцензії на здійснення банківських операцій і на залучення у внески коштів фізичних осіб (у рублях і іноземній валюті) Банк отримав в 2005 р. і в Нині є учасником Системи страхування вкладів. Іжкомбанк емітує пластикові картки платіжних систем VISA, MasterCard, а також карти власної платіжної системи - ІЖКард, приймаючи для здійснення операцій карти CITYCARD і Золота Корона.

Іжкомбанк - універсальне кредитна установа зі спеціалізацією на обслуговуванні головним чином потреб малих і середніх підприємств.

Займаючи свою нішу на ринку кредитно-фінансових послуг Удмуртії, Банк займає досить міцні позиції на території республіки і за обсягами здійснюваних операцій належить до числа середніх регіональних банків.

Географія його діяльності охоплює більшу частину Удмуртії, при цьому Іжкомбанк активно розвиває мережу філій по всій республіці. В даний час, крім головного і ряду додаткових офісів в Іжевську, Банк має допофіси в Воткінську, Глазові, Можга, Сарапул і Чайковського. Клієнтам - юридичним особам Іжкомбанк надає широкий спектр банківських послуг: ведення зарплатних проектів, розрахунково-касове обслуговування (як в рублях, так і в іноземній валюті), операції з цінними паперами, кредитування, послуги факторингу, лізингу та дистанційного обслуговування по системі «Банк- клієнт ».

Банк має безстрокові ліцензії на здійснення дилерської і брокерської діяльності на ринку цінних паперів, а також ліцензію на управління цінними паперами. Іжкомбанк бере участь у Державній програмі підтримки малого та середнього підприємництва та здійснює кредитування таких підприємств, у тому числі за рахунок цільових ресурсів Російського Банку Розвитку (м.

Москва). Приватні клієнти Іжкомбанка можуть з його допомогою здійснити операції в рамках системи «Банк-Клієнт» для фізичних осіб, операції за вкладами, конверсійні операції, а також скористатися послугою оренди сейфових осередків, стати учасником ОФБУ або Програми державного співфінансування пенсій. Крім цього, Іжкомбанк розвиває напрям іпотечного кредитування фізичних осіб, надаючи кредити в рублях під купівлю житла на вторинному ринку.

Фізичні особи можуть відкрити в Іжкомбанке внесок (Банк пропонує лінійку з 9 депозитів) в рублях, доларах або євро.

У числі вкладів - два пенсійних, а також Дитячий та Опікунська; ставка залежить від терміну та суми вкладу.

До послуг VIP-клієнтури Іжкомбанка - відповідний підрозділ зі спеціалізацією на індивідуальному підборі банківських послуг для заможного клієнта та членів його родини. За станом на 1 липня 2009 р., Іжкомбанк займає за розміром чистих активів 346-е місце в рейтингу банків Росії, а за обсягом коштів на депозитах фізичних осіб - 221-е.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредити малому бізнесу від Росгосстрах БАНКУ Наталія Блінова, директор департаменту корпоративного бізнесу Росгосстрах БАНКУ відповідає на запитання кореспондента Занімаем.ру про те, як ... Більше

Юніаструм Банк винагороджує клієнтів за лояльність Юніаструм Банк запропонував лояльним клієнтам пільгові умови кредитування по самим затребуваним продуктам: кредитній карті "U-Cross Grace" ... Більше

Банк «Західний» почав надавати миттєвий автокредит 25 листопада 2012 0:00 Банк «Західний» почав надавати автокредит за одну годину.Послуга отримала назву ... Більше

Банк24.ру г Єкатеринбург - кредити, послуги банку Про банк Банк24.ру, що займає восьме місце в рейтингу ... Більше

Кредити «Азіатсько-Тихоокеанського Банку»: з малого бізнесу у великій Євген Аксенов, Голова правління «Азіатсько-Тихоокеанського Банку» (ВАТ), що входить за ... Більше

Популярне