Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити послуги банку


Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити, послуги банку

Банк БистроБанк г Іжевськ - кредити послуги банку

Про банк

Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний комерційний банк« Іжкомбанк »(Іжевськ) внесено Центробанком в КГР 30 жовтня 1990 Ліцензії на здійснення банківських операцій і на залучення у внески коштів фізичних осіб (у рублях і іноземній валюті) Банк отримав в 2005 р. і в Нині є учасником Системи страхування вкладів. Іжкомбанк емітує пластикові картки платіжних систем VISA, MasterCard, а також карти власної платіжної системи - ІЖКард, приймаючи для здійснення операцій карти CITYCARD і Золота Корона.

Іжкомбанк - універсальне кредитна установа зі спеціалізацією на обслуговуванні головним чином потреб малих і середніх підприємств.

Займаючи свою нішу на ринку кредитно-фінансових послуг Удмуртії, Банк займає досить міцні позиції на території республіки і за обсягами здійснюваних операцій належить до числа середніх регіональних банків.

Географія його діяльності охоплює більшу частину Удмуртії, при цьому Іжкомбанк активно розвиває мережу філій по всій республіці. В даний час, крім головного і ряду додаткових офісів в Іжевську, Банк має допофіси в Воткінську, Глазові, Можга, Сарапул і Чайковського. Клієнтам - юридичним особам Іжкомбанк надає широкий спектр банківських послуг: ведення зарплатних проектів, розрахунково-касове обслуговування (як в рублях, так і в іноземній валюті), операції з цінними паперами, кредитування, послуги факторингу, лізингу та дистанційного обслуговування по системі «Банк- клієнт ».

Банк має безстрокові ліцензії на здійснення дилерської і брокерської діяльності на ринку цінних паперів, а також ліцензію на управління цінними паперами. Іжкомбанк бере участь у Державній програмі підтримки малого та середнього підприємництва та здійснює кредитування таких підприємств, у тому числі за рахунок цільових ресурсів Російського Банку Розвитку (м.

Москва). Приватні клієнти Іжкомбанка можуть з його допомогою здійснити операції в рамках системи «Банк-Клієнт» для фізичних осіб, операції за вкладами, конверсійні операції, а також скористатися послугою оренди сейфових осередків, стати учасником ОФБУ або Програми державного співфінансування пенсій. Крім цього, Іжкомбанк розвиває напрям іпотечного кредитування фізичних осіб, надаючи кредити в рублях під купівлю житла на вторинному ринку.

Фізичні особи можуть відкрити в Іжкомбанке внесок (Банк пропонує лінійку з 9 депозитів) в рублях, доларах або євро.

У числі вкладів - два пенсійних, а також Дитячий та Опікунська; ставка залежить від терміну та суми вкладу.

До послуг VIP-клієнтури Іжкомбанка - відповідний підрозділ зі спеціалізацією на індивідуальному підборі банківських послуг для заможного клієнта та членів його родини. За станом на 1 липня 2009 р., Іжкомбанк займає за розміром чистих активів 346-е місце в рейтингу банків Росії, а за обсягом коштів на депозитах фізичних осіб - 221-е.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Росгосстрах БАНК вигідно змінив умови програми автокредитування 3 липня 2012 22:19 ... Більше

За чотири місяці банки зайняли у Центробанку півтора трильйона рублів 5 грудня 2012 0:00 ... Більше

Кредитка - кредитна карта, переваги кредитки банку перед споживкредити Останні ... Більше

Автокредит в банку Русфінанс - умови, спеціальні програми, кредити Форсаж й Відмінна можливість Вже досить багато написано ... Більше

Чи варто переплачувати за статус кредитної картки? Оформити картку статусу ... Більше

Популярне