Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Акції банків по кредитних картах в червні


Акції банків по кредитних картах в червні

Прийшла довгоочікувана пора відпусток, а разом з нею - випущена літня колекція знижок і вигідних банківських пропозицій.

Банк24.ру пропонує участь в акції "VISA to VISA", особливо актуальною в період відпусток. Учасником може стати кожен бажаючий, який за останні три місяці відвідував Великобританію, Австралію, США, країни Євросоюзу, Японію, Швейцарію чи має діючу візу перерахованих країн.

Пред'явник закордонного паспорта з зазначеними візами може розраховувати на швидке оформлення кредитної картки Visa Банка24.ру з гарантованим кредитним лімітом в 50 тисяч рублів і вигідною ставкою 24% річних. При цьому ставка можете бути знижена до 18%. Дана пропозиція дійсна до кінця поточного року.

Компанія Visa за підтримки великих російських банків оголосила про початок акції "Золоте час", взявши участь в якій можна виграти один з 10-ти цінних призів - тиждень подарунків і розваг від компанії Visa (відвідування SPA-салону, особистий водій з автомобілем на весь день , персональна тренування у фітнес-центрі, вихідні в Туреччині) або одну з 200 пляшок колекційного шампанського.

Претендентами на приз стануть клієнти банків-учасників, оформивши картку Visa Gold і оплатили нею хоча б одну покупку на суму не менше 2000 рублів з 20 травня по 20 липня поточного року. Призи отримають ті власники карток, які в період дії акції, здійснять покупки на найбільшу суму грошей. Про початок акції вже оголосили багато банків, що пропонують карти системи Visa, а саме Російський Стандарт, МТС-Банк, Альфа-Банк, Юніаструм Банк, Росбанк, ВУЗ-Банк, НОМОС-Банк, ВТБ24 і багато інших.

Сітібанк весь червень дарує привабливі знижки і НЕ ТІЛЬКИ ... При оплаті покупок по карті в магазинах шкіргалантереї, "XO", "Демуазель Доре", "Золота бабка", "Естель Адоні" можна отримати знижку до 15%.

Крім цього, з 1 по 30 червня 2012 року у власників карт Сітібанку з'явилася можливість стати володарями подарункової карти тайського SPA-салону "7 ФАРБ". Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті банку і активно користуватися карткою (знімати готівку, оплачувати покупки) в період дії акції.

З 1 по 30 червня 2012 при оплаті туристичної путівки оператора TUI картою Сітібанку можна отримати знижку 7%, до 31 липня - в офісах продажів компанії "Санрайз тур" також надається знижка до 7%.

Слід нагадати, що у Райффайзенбанку триває стартував 16 квітня акція, яка триватиме до 30 червня 2012 року. Всі бажаючі оформити кредитну карту Raiffaisen Travel Card Gold або Platinum Premium в період акції отримують у подарунок 5 000 бонусних миль на рахунок в програмі Travel Miles. Додаткові бонусні милі нараховуються за вчинення безготівкових операцій на загальну суму від 30 000 рублів.

Ті учасники, які наберуть найбільше кількість миль, отримають в подарунок 60 000 миль.

До 30 червня Альфа-Банк пропонує можливість оформити кредитну карту з пільговим безвідсотковим періодом у 100 днів. Умови збільшеного пільгового періоду поширюються на картки Visa Classic, MasterCard Standard, Visa / MasterCard Gold, Visa / MasterCard Platinum. За іншими картками діє період в 60 днів. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Договір споживчого кредиту, кредитний договір - на що звернути увагу в документах Отже, вам запропонували або ви самостійно прийняли рішення оформити споживчий кредит або ... Більше

Які можуть нарахувати відсотки по кредитній карті Останні двісті років відсотки по кредитній карті ... Більше

Відродження Відкрите акціонерне товариство Банк «Відродження» внесено до КГР Центральним банком РФ 12.04.1991, актуальна Генеральна ... Більше

Банк Нейва (Свердловська область) пропонує позичальникам МСБ кредити до 2 ... Більше

З початку року ВТБ24 видав туляка 700 млн рублів іпотечних кредитів 6 липня 2012 17:11 Банк ВТБ24 збирається ... Більше

Популярне