Главная » Що потрібно знати якщо ви вирішили взяти кредит » Акції банків по кредитних картах в червні


Акції банків по кредитних картах в червні

Прийшла довгоочікувана пора відпусток, а разом з нею - випущена літня колекція знижок і вигідних банківських пропозицій.

Банк24.ру пропонує участь в акції "VISA to VISA", особливо актуальною в період відпусток. Учасником може стати кожен бажаючий, який за останні три місяці відвідував Великобританію, Австралію, США, країни Євросоюзу, Японію, Швейцарію чи має діючу візу перерахованих країн.

Пред'явник закордонного паспорта з зазначеними візами може розраховувати на швидке оформлення кредитної картки Visa Банка24.ру з гарантованим кредитним лімітом в 50 тисяч рублів і вигідною ставкою 24% річних. При цьому ставка можете бути знижена до 18%. Дана пропозиція дійсна до кінця поточного року.

Компанія Visa за підтримки великих російських банків оголосила про початок акції "Золоте час", взявши участь в якій можна виграти один з 10-ти цінних призів - тиждень подарунків і розваг від компанії Visa (відвідування SPA-салону, особистий водій з автомобілем на весь день , персональна тренування у фітнес-центрі, вихідні в Туреччині) або одну з 200 пляшок колекційного шампанського.

Претендентами на приз стануть клієнти банків-учасників, оформивши картку Visa Gold і оплатили нею хоча б одну покупку на суму не менше 2000 рублів з 20 травня по 20 липня поточного року. Призи отримають ті власники карток, які в період дії акції, здійснять покупки на найбільшу суму грошей. Про початок акції вже оголосили багато банків, що пропонують карти системи Visa, а саме Російський Стандарт, МТС-Банк, Альфа-Банк, Юніаструм Банк, Росбанк, ВУЗ-Банк, НОМОС-Банк, ВТБ24 і багато інших.

Сітібанк весь червень дарує привабливі знижки і НЕ ТІЛЬКИ ... При оплаті покупок по карті в магазинах шкіргалантереї, "XO", "Демуазель Доре", "Золота бабка", "Естель Адоні" можна отримати знижку до 15%.

Крім цього, з 1 по 30 червня 2012 року у власників карт Сітібанку з'явилася можливість стати володарями подарункової карти тайського SPA-салону "7 ФАРБ". Для участі необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті банку і активно користуватися карткою (знімати готівку, оплачувати покупки) в період дії акції.

З 1 по 30 червня 2012 при оплаті туристичної путівки оператора TUI картою Сітібанку можна отримати знижку 7%, до 31 липня - в офісах продажів компанії "Санрайз тур" також надається знижка до 7%.

Слід нагадати, що у Райффайзенбанку триває стартував 16 квітня акція, яка триватиме до 30 червня 2012 року. Всі бажаючі оформити кредитну карту Raiffaisen Travel Card Gold або Platinum Premium в період акції отримують у подарунок 5 000 бонусних миль на рахунок в програмі Travel Miles. Додаткові бонусні милі нараховуються за вчинення безготівкових операцій на загальну суму від 30 000 рублів.

Ті учасники, які наберуть найбільше кількість миль, отримають в подарунок 60 000 миль.

До 30 червня Альфа-Банк пропонує можливість оформити кредитну карту з пільговим безвідсотковим періодом у 100 днів. Умови збільшеного пільгового періоду поширюються на картки Visa Classic, MasterCard Standard, Visa / MasterCard Gold, Visa / MasterCard Platinum. За іншими картками діє період в 60 днів. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Промсвязьбанк підбив підсумки сімнадцятирічної роботи 12 травня Промсвязьбанк зазначив 17-річчя своєї діяльності.На сьогоднішній день ВАТ "Промсвязьбанк" впевнено входить у десятку найбільших банків ... Більше

Ощадбанк представив публіці фільм про себе Ощадбанк зняв серіал "Як змінюється Ощадбанк".Весь фільм побудований на розгляді актуальних проблем, з якими доводиться стикатися клієнтам в ... Більше

Юніаструм Банк кредит готівкою - програма «Доступний кредит готівкою» 12 серпня 2012 0:00 Юніаструм Банк запустив ... Більше

Проблеми з кредитними картами: стягнення заборгованості, спілкування з колекторами ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: ОТП Банк Фахівці Creditcardsonline.ru регулярно проводять опитування користувачів порталу з метою отримати максимально об'єктивну інформацію про оперативність та якість обслуговування у ... Більше

Популярне