Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » Споживчий кредит готівкою без довідок без поручителів кредит у банку


Споживчий кредит готівкою без довідок, без поручителів, кредит у банку

Споживчий кредит без довідок і без поручителів - як отримати

Кожен з нас хоча б раз у житті стикався з ситуацією, коли гроші гостро необхідні, як мовиться, «вчора», а власних заощаджень або можливостей родичів і знайомих не вистачає. У такому випадку варто розглянути можливість отримання споживчого кредиту готівкою, який надають багато банків своїм позичальникам. Якщо немає поручителів і ліквідної застави, то можна отримати кредит готівкою без поручителів і застави, правда, процентна ставка за таким кредитом буде вища, оскільки в даному випадку банк несе підвищені ризики.

Ще вище процентна ставка буде, якщо Ви побажаєте оформити споживчий експрес-кредит, однак і швидкість отримання грошей буде найвищою. Ми розглянемо отримання споживчого кредиту готівкою без поручителів в банках «ВТБ 24» і «Росбанк»: умови кредитування, мінімальні вимоги до позичальника та перелік необхідних документів для отримання споживчого кредиту готівкою.

Кредит готівкою у банку «ВТБ24»

Банк «ВТБ24» пропонує позичальникам можливість отримати кредит готівкою як без поручительства, так і з поручительством. Різниця в максимальній сумі кредиту (кредит готівкою без поручительства припускає отриманні суми від 30000 до 750000 рублів, у той час як споживчий кредит готівкою при наявності поручителя може бути виданий на суму від 300000 до 3000000 рублів, при цьому поручителем може бути як фізична, так і юридична особа).

Отримати кредит без поручителів можна за більш високою ставкою: в залежності від терміну кредитування вона складе від 16% до 24% в рублях, в той час як при наявності поручителя ставка може скласти від 14% до 24% (при цьому максимальний термін кредитування збільшується до 84 місяців проти 60 місяців для споживчого кредиту готівкою без поручителів). Комісія за видачу і супровід кредиту не стягується. Мінімальні вимоги до клієнта, що одержує кредит готівкою в банку "ВТБ 24": наявність громадянства РФ, вік від 21 до 60 років (жінки) і 23-60 років (чоловіки), освіта не нижче середньої, наявність постійного підтвердженого джерела доходу (наприклад, довідка про доходи - форма № 2 ПДФО), загальний трудовий стаж не менше одного року, відсутність негативної кредитної історії, наявність постійної або тимчасової реєстрації в місті, де розташований кредитує філію банку «ВТБ 24». Якщо споживчий кредит готівкою отримує жінка з дитиною, то вік дитини повинен бути не менше шести місяців.

Для отримання кредиту готівкою в банку «ВТБ24» необхідні наступні документи: анкета-заява, копія паспорта (всі сторінки, включаючи порожні), копія додаткового документа на вибір (водійські права, військовий квиток, закордонний паспорт), копія трудової книжки, завірена роботодавцем, оригінал довідки про доходи за формою 2-ПДФО, копія документів про освіту та копія документів, що підтверджують кредитну історію (при їх наявності).

Кредит готівкою в «Росбанке»

«Росбанк» пропонує отримання споживчого кредиту готівкою в рублях на термін від 3 до 36 місяців, а в разі, якщо трудовий стаж на поточному місці роботи перевищує два роки, то до 60 місяців. Сума кредиту становить від 10 до 200 тисяч рублів, процентна ставка - 22% річних. Кредит видається без поручителів і без оформлення застави. Варто відзначити, що крім відсотків по кредиту «Росбанк» ще бере комісію за ведення позикового рахунку - 350 рублів щомісяця, а також комісію за відкриття позичкового рахунку - 3% від суми споживчого кредиту, але не більше 3000 рублів.

У випадку, якщо Ви збираєтеся взяти в кредит невелику суму, наприклад, 10000 рублів, на один рік, додатковий платежі можуть збільшити ефективну процентну ставку за кредитом готівкою «Росбанка» з заявлених 22% річних до 67% (300 рублів візьме банк за відкриття позичкового рахунки, ще протягом року 4200 рублів за його ведення плюс 2200 рублів складе, власне, сама сума відсотків по кредиту готівкою). Вимоги до позичальника у «Росбанке» наступні: наявність російського громадянства і постійної реєстрації за місцем отримання споживчого кредиту, вік від 20 до 60 років, і безперервний стаж трудової діяльності на поточному місці роботи від 4 місяців. Роман Іванов, спеціально для Занімаем.ру

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Комментарии: 1

26.02.13, 13:30
анна
кредит на суму 10000 грн, працевлаштована неоф
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Договір кредиту - договір комерційного кредиту для бізнесу Отримання кредиту в банку - ... Більше

Банк Пріоритет г Самара - кредити, послуги банку Про банк Банк Пріоритет ... Більше

ВТБ 24 зменшив вимоги для експрес-автокредиту, програма «Автоекспрес» 1 жовтня 2012 ... Більше

Іпотечний кредит в Россельхозбанке - незалежний огляд Про іпотеку, по все видимості, можна писати до безкінечності, для банків ... Більше

З 1 серпня в Уралпріватбанке можна оформити автокредит на будь ТЗ без початкового внеску 14 серпня 2012 21:01 Уралпріватбанк створив черговий ... Більше

Популярне