Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » РОСГОССТРАХБАНК (СПб) відкрив шостий офіс з Електронним Касиром


РОСГОССТРАХБАНК (СПб) відкрив шостий офіс з «електронний касир»

В Уфі заробив десяте міні-офіс Росгосстрах БАНКу

20 серпня 2012 15:36

РОСГОССТРАХБАНК відкрив у Санкт-Петербурзі офіс нового формату. Зроблено це в рамках чинної політики фінансової організації з розширення регіональної мережі. Головна відмінність нового офісу від тих, що діють на території регіонів вже досить давно, - технологія «Електронний Касир».

Як уточнює прес-служба Росгосстрах БАНКу, офіс, працює за новою технологію, став для кредитної організації в Санкт-Петербурзі чотирнадцятого взагалі і шостим - з діючим «Електронним касиром».

З середини серпня скористатися послугами компактного мобільного пристрою, орієнтованого на роботу з готівкою, можуть ті роздрібні клієнти Росгосстрах Банку, яким ближче або зручніше добиратися до вулиці Липовій (саме за місцем розташування нове відділення і отримало свою назву - «Липова Алея»).

Головна перевага «Електронного касира» - це якраз його компактність і високотехнологічність, завдяки яким одне невеликий пристрій цілком в змозі замінити собою (причому повністю) вельми дорогий і при цьому займає досить багато місця стаціонарний касовий вузол. У прес-службі Банку уточнюють: нове обладнання встановлено на робочому місці, яке у відділенні кредитної організації займає фахівець по роботі з клієнтами. Завдяки цьому працівник може працювати з готівкою, тобто бере на себе додаткові функції (в даному випадку, касира).

Обслуговування клієнта при цьому ведеться за принципом «одного вікна», фахівець сам вирішує всі виникаючі у який прийшов у банк запитання. Додатковий ж плюс саме офісу «Липова алея» полягає в його місці дислокації - на площах компанії Росгосстрах. Таким чином, тимчасові витрати клієнта на оформлення різних продуктів оптимізуються: разом з банківськими (експрес-кредитом, наприклад, або автокредитом) можна відразу ж оформити і страхові продукти.

  Новий офіс Росгосстрах БАНКу пропонує своїм клієнтам весь перелік наявних у фінансовій організації послуг - і кредитних і дебетових (наприклад, розміщення коштів у внески або послуги розрахунково-касового обслуговування).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк "АВАНГАРД" почав випуск карт Visa Infinite Visa Infinite вважається елітною банківською картою і найпрестижнішою серед пропонованих ... Більше

Військова іпотека в банку ВТБ24 - програма Іпотека для ... Більше

Почалося злиття МТС-Банку та Далькомбанку МТС-Банк і Далькомбанк оголосили про злиття, яке повинне завершитися в жовтні 2012 ... Більше

Філія «Воронеж» АКБ «НРБанк» «Національний резервний банк» був утворений в 1994 році у формі товариства з ... Більше

Юникредит Банк - кредити UniCredit Bank Про банк «Юникредит Банк» був заснований ... Більше

Популярне