Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » РОСГОССТРАХБАНК (СПб) відкрив шостий офіс з Електронним Касиром


РОСГОССТРАХБАНК (СПб) відкрив шостий офіс з «електронний касир»

В Уфі заробив десяте міні-офіс Росгосстрах БАНКу

20 серпня 2012 15:36

РОСГОССТРАХБАНК відкрив у Санкт-Петербурзі офіс нового формату. Зроблено це в рамках чинної політики фінансової організації з розширення регіональної мережі. Головна відмінність нового офісу від тих, що діють на території регіонів вже досить давно, - технологія «Електронний Касир».

Як уточнює прес-служба Росгосстрах БАНКу, офіс, працює за новою технологію, став для кредитної організації в Санкт-Петербурзі чотирнадцятого взагалі і шостим - з діючим «Електронним касиром».

З середини серпня скористатися послугами компактного мобільного пристрою, орієнтованого на роботу з готівкою, можуть ті роздрібні клієнти Росгосстрах Банку, яким ближче або зручніше добиратися до вулиці Липовій (саме за місцем розташування нове відділення і отримало свою назву - «Липова Алея»).

Головна перевага «Електронного касира» - це якраз його компактність і високотехнологічність, завдяки яким одне невеликий пристрій цілком в змозі замінити собою (причому повністю) вельми дорогий і при цьому займає досить багато місця стаціонарний касовий вузол. У прес-службі Банку уточнюють: нове обладнання встановлено на робочому місці, яке у відділенні кредитної організації займає фахівець по роботі з клієнтами. Завдяки цьому працівник може працювати з готівкою, тобто бере на себе додаткові функції (в даному випадку, касира).

Обслуговування клієнта при цьому ведеться за принципом «одного вікна», фахівець сам вирішує всі виникаючі у який прийшов у банк запитання. Додатковий ж плюс саме офісу «Липова алея» полягає в його місці дислокації - на площах компанії Росгосстрах. Таким чином, тимчасові витрати клієнта на оформлення різних продуктів оптимізуються: разом з банківськими (експрес-кредитом, наприклад, або автокредитом) можна відразу ж оформити і страхові продукти.

  Новий офіс Росгосстрах БАНКу пропонує своїм клієнтам весь перелік наявних у фінансовій організації послуг - і кредитних і дебетових (наприклад, розміщення коштів у внески або послуги розрахунково-касового обслуговування).

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Автокредит Абсолют Банку надається на пільгових умовах 4 липня 2012 0:00 Автокредит Абсолют Банку на покупку автомобілів Volvo надається тепер на пільгових умовах.Дана акція триватиме ... Більше

Ставка рефінансування Центрального Банку Росії, ставка рефінансування РФ Ставка рефінансування - ... Більше

Комерційний банк ОТП Банк - вклади, кредити, іпотека, незалежний відгук Відкрите акціонерне товариство «ОТП Банк» внесено Центробанком РФ в КГР 28.03.1994 (номер ліцензії - 2766).Чинна ... Більше

Банк Москви в Красноярську почав оформляти іпотечні кредити - свої і ВТБ24 1 серпня 2012 18:30 Банк Москви в ... Більше

Банк Кубаньбанк г Краснодар - кредити, послуги Про банк ВАТ АБ ... Більше

Популярне