Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів


Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів

Татфондбанка пропонує новий необмежений автокредит за ставкою від 9 річних та всього за 5 первоначальног

9 квітня 2012 20:57

Банк Росгосстрах в Москві і Московській області, а також в Санкт-Петербурзі змінив умови за програмами кредитування. Мова, звичайно, йде про поліпшення для потенційних клієнтів: тепер у зазначених регіонах кредит в РОСГОССТРАХ БАНКу можна взяти навіть у тому випадку, якщо у позичальника немає в цих регіонах постійної реєстрації. Як повідомляє прес-служба кредитної організації, головне, що необхідно, - постійна реєстрація в будь-якому суб'єкті Російської Федерації.

Плюс основна вимога для потенційного позичальника, яке виставляє Банк в Москві, Московській області і Санкт-Петербурзі, - підтвердження факту проживання в одному з трьох регіонів, де клієнт має намір оформити кредитний договір. Також обов'язково необхідно підтвердити той факт, що в цьому ж регіоні (тобто в Москві або в Московській області, а так само, як варіант, в Санкт-Петербурзі), який бажає отримати кредитні кошти Банку працює.

Прописка, як уже було сказано, в даному контексті ролі не грає - лише б вона була в межах Росії. При цьому кредитні продукти потенційним клієнтам Росгосстрах БАНК пропонує самі різні - від кредитів на будь-які цілі без надання застави до оформлення кредитних карт і оформлення кредиту під заставу нерухомості. Настільки великий вибір в самої кредитної організації пояснюють тим, що саме роздрібне кредитування сьогодні - один з пріоритетів, обраних банком Росгосстрах.

  До речі, Банк передбачив пільгові умови і для лінійки експрес-кредитів (у тому числі це стосується і програми «Експрес-Автокредит», в рамках якої позичальник може отримати кошти на придбання будь-якого авто - хоч нового, хоч уживаного). У Банку впевнені: розпочатий крок - і правильний, і логічний, оскільки, як говорить директор департаменту продажів і продуктів Росгосстрах БАНКу Вілен Лі, саме Москва (а разом з нею і Московська область) і Санкт-Петербург - це ті мегаполіси, в яких поступово накопичується працездатне населення з усіх російських регіонів. А це означає, що потреби цієї категорії населення повинні задовольнятися з максимальною зручністю. 

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Особливості отримання кредитки поштою Оформити та отримати карту, не відвідуючи офіс банку, цілком можливо.Сьогодні переважна більшість російських банків пропонують позичальникам ... Більше

Смерть позичальника - поручитель, обов'язки погашення кредиту Що відбувається з поручительством у ... Більше

Тури в кредит - кредит на відпочинок Наші звички і світогляд поступово ... Більше

Банки продовжують видавати готівку спільно За останній час відразу кілька великих банків об'єднали свої ... Більше

Компанія Vesco Construction: на індивідуальне будівництво можна отримати кредит без початкового внеску 2 серпня 2012 15:36 Російські банки підвищили активність у напрямку іпотечного кредитування ... Більше

Популярне