Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів


Росгосстрах БАНК поліпшив умови видачі кредитів

Татфондбанка пропонує новий необмежений автокредит за ставкою від 9 річних та всього за 5 первоначальног

9 квітня 2012 20:57

Банк Росгосстрах в Москві і Московській області, а також в Санкт-Петербурзі змінив умови за програмами кредитування. Мова, звичайно, йде про поліпшення для потенційних клієнтів: тепер у зазначених регіонах кредит в РОСГОССТРАХ БАНКу можна взяти навіть у тому випадку, якщо у позичальника немає в цих регіонах постійної реєстрації. Як повідомляє прес-служба кредитної організації, головне, що необхідно, - постійна реєстрація в будь-якому суб'єкті Російської Федерації.

Плюс основна вимога для потенційного позичальника, яке виставляє Банк в Москві, Московській області і Санкт-Петербурзі, - підтвердження факту проживання в одному з трьох регіонів, де клієнт має намір оформити кредитний договір. Також обов'язково необхідно підтвердити той факт, що в цьому ж регіоні (тобто в Москві або в Московській області, а так само, як варіант, в Санкт-Петербурзі), який бажає отримати кредитні кошти Банку працює.

Прописка, як уже було сказано, в даному контексті ролі не грає - лише б вона була в межах Росії. При цьому кредитні продукти потенційним клієнтам Росгосстрах БАНК пропонує самі різні - від кредитів на будь-які цілі без надання застави до оформлення кредитних карт і оформлення кредиту під заставу нерухомості. Настільки великий вибір в самої кредитної організації пояснюють тим, що саме роздрібне кредитування сьогодні - один з пріоритетів, обраних банком Росгосстрах.

  До речі, Банк передбачив пільгові умови і для лінійки експрес-кредитів (у тому числі це стосується і програми «Експрес-Автокредит», в рамках якої позичальник може отримати кошти на придбання будь-якого авто - хоч нового, хоч уживаного). У Банку впевнені: розпочатий крок - і правильний, і логічний, оскільки, як говорить директор департаменту продажів і продуктів Росгосстрах БАНКу Вілен Лі, саме Москва (а разом з нею і Московська область) і Санкт-Петербург - це ті мегаполіси, в яких поступово накопичується працездатне населення з усіх російських регіонів. А це означає, що потреби цієї категорії населення повинні задовольнятися з максимальною зручністю. 

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

АК БАРС Банк дає кредит на Daewoo в Пскові, Туймази і Жовтневому 20 серпня 2012 ... Більше

Ощадбанк Росії - Саратов - телефони, адреси, кредити Перше відділення Держбанку в Саратові було відкрито в 1848 році, через кілька років після виходу імператорського «Указу ... Більше

Банки Благовещенська - кредити в банківських установах Благовещенська Благовєщенськ - невелике ... Більше

Онлайн-обслуговування стало ще більш зручним і надійним В кінці березня - початку квітня банки буквально вибухнули нововведеннями ... Більше

Іпотека для молодої сім'ї Іпотека ... Це слово зараз у всіх ... Більше

Популярне