Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » Кредитні карти Пробизнесбанка - кредит у банку Лайф


Кредитні карти Пробизнесбанка - кредит у банку Лайф

Банки ФГ ЛАЙФ увійшли в ТОП 30 кращих універсальних банків

Ми продовжуємо цикл статей Занімаем.ру, присвячених кредитних продуктах різних банків. У цьому матеріалі розглянемо кредитні карти Пробизнесбанка. Зроблю невеликий «ліричний відступ», коротко розповівши про Пробизнесбанка. Це не зовсім простий банк з точки зору організації банківського бізнесу: справа в тому, що Пробизнесбанк володіє багатьма банками в країні, об'єднаними під маркетинговим брендом («входять до фінансової групи Лайф»). Кожен з банків при цьому зберіг своє оригінальна назва та ринкову стратегію в регіоні присутності.

Відповідно, якщо дивитися на банківські продукти, запропоновані цими банками, то вони, в більшості своїй, концептуально схожі (по маркетинговим назвам продуктів, типовим вимогам, базовим умовам), а от з принципових умов (наприклад, процентна ставка та комісія за зняття готівки) можуть відрізнятися. У цій статті ми розповімо про умови надання кредитних карт в місті Москва, при цьому ще раз обмовимося, що в інших містах при схожих назвах продуктів у банків, що входять до фінансової групи Лайф, умови надання кредитних карт можуть відрізнятися. Отже, розглянемо стандартні види кредитних карт, які можна оформити в Пробизнесбанка. Стандартний варіант - кредитна карта Пробизнесбанк MasterCard Standard - тут ліміт по кредиту становить від 5 000 до 75 000 рублів.

Привілейована кредитна карта - MasterCard Gold - ліміт по кредиту від 75 001 до 300 000 рублів. Кредитна картка випускається на термін до 3 років. Процентна ставка відрізняється для карт з пільговим і періодом і без нього (пільговий період - період, протягом якого ви можете повністю погасити заборгованість по кредитній карті, не сплачуючи відсотків).

Процентна ставка по кредитних картах без пільгового періоду становить 0,12% в день - це майже 36% річних. Процентна ставка по кредитних картах з пільговим періодом залежить від мінімальної суми грошових коштів, які ви будете щомісяця вносити в рахунок погашення боргу. Якщо у вигляді чергового платежу ви вносите 10 і більше відсотків від суми накопичився до дати платежу боргу, то процентна ставка буде розрахована виходячи із ставки 28% річних. Якщо будете вносити 5% накопиченого по кредитній карті боргу, то ставка складе 33%. Якщо внесете тільки 2%, то ставка буде 40%. В общем-то, умови непогані: по суті, ви самі вибираєте мінімальну суму платежу. У інших банків, в більшості своїй, є досить «жорстке» вимога про внесення кожен місяць не менше 5%, а то і 10%. Що стосується комісій, то тут теж все виглядає досить «шоколадно».

А) комісія за випуск і річне обслуговування відсутня (і це при трьохрічного терміні карти). Дуже непогана пропозиція - по суті, ви економите приблизно 2450 рублів для класичних карт, і тисяч десять - для золотих. Б) комісія за зняття готівкових грошових коштів як в «своїх» банкоматах, так і в банкоматах сторонніх банків становить 3% для кредитних карт без пільгового періоду, і 4,9% - з пільговим періодом.

Теж непогано: по ринку середня комісія за зняття становить 4,5% відсотка. В) плата за смс-інформування і мобільний доступ до інформації про карту не стягується. Документи, які необхідні для оформлення кредитної картки: 1. Паспорт громадянина РФ; 2. Другий документ, що засвідчує особу (посвідчення водія, закордонний паспорт, ІНН, пенсійне - на ваш вибір); 3. Документ, що підтверджує трудову зайнятість; 4. Довідка за формою банку, що підтверджує ваші доходи, або довідка 2-ПДФО.

Одна з «фішок» при оформленні кредитної карти в Пробизнесбанка (як і у всіх банках групи Лайф) - ви можете заповнити розширену анкету-заявку на сайті і відвідати офіс банку вже для отримання кредитної картки. Природно, вам доведеться надати оригінали всіх документів, що підтверджують відомості, які ви вкажете в анкеті. Тепер трохи про додаткові привілеї, які отримують власники кредитних карт Пробизнесбанка. Крім стандартних і золотих карт в банку можна замовити карти наступних видів: Платинові карти і Електронні карти. Карти випускаються за різними планами «Life-Platinum», «Life-Gold», «Life-Classic», «Life-Electron».

Кредитні карти виду «Life-Platinum» - для найвимогливіших клієнтів, які розраховують на особливий сервіс. З цією програмою для клієнтів передбачено два види випуску карти: звичайна карта з магнітною смугою і чіпова картка з підвищеним рівнем безпеки. Основна «фішка» - це спеціальні умови конверсії валют при оплаті в різних країнах світу. Золоті карти, до речі, випускаються з кастомизировать логотипом.

Зокрема, «Клен», «Молния», «Квіти», «Лапка», «Сонце». Класичні кредитні карти Пробизнесбанка теж мають індивідуальний дизайн: «Лист», «Краплі», «Foto», «Гобелен», «Вогонь». До речі, дизайни пластикових карт групи Лайф визнані кращими серед дизайнів карт, що випускаються компанією-світовим лідером у виробництві банківських карт TAG System.

Загалом, пропозиція по кредитних картах Пробизнесбанка дуже навіть цікаве, але (і я не втомлюся це повторювати) уважно і уважно читайте і вивчайте всі документи, які ви будете підписувати. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 18 жовтня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Хоум Кредит оновив пропозиції по дебетових картках Банк Хоум Кредит представив нову, оновлену лінійку дебетових карт.Тепер ... Більше

Банк Іжкомбанк г Іжевськ - кредити, послуги банку Про банк Відкрите акціонерне ... Більше

КПКГ - функції, принципи кредитного кооперативу Кредитні споживчі кооперативи громадян (КПКГ) - це кредитна організація, створювана як добровільне об'єднання ... Більше

Банк Хоум Кредит оновив пропозиції по дебетових картках Банк Хоум Кредит представив нову, оновлену лінійку дебетових карт.Тепер ... Більше

Зв'язковий Банк вступив на ринок преміальних кредиток 22 грудня 2012 0:00 Зв'язковий Банк почав випускати престижні кредитні картки Visa Infinite.Разом з престижної картою преміальні клієнти ... Більше

Популярне