Главная » РОССГОССТРАХ БАНК. Умови кредитування. Процентні ставки » Кредитні карти Пробизнесбанка - кредит у банку Лайф


Кредитні карти Пробизнесбанка - кредит у банку Лайф

Банки ФГ ЛАЙФ увійшли в ТОП 30 кращих універсальних банків

Ми продовжуємо цикл статей Занімаем.ру, присвячених кредитних продуктах різних банків. У цьому матеріалі розглянемо кредитні карти Пробизнесбанка. Зроблю невеликий «ліричний відступ», коротко розповівши про Пробизнесбанка. Це не зовсім простий банк з точки зору організації банківського бізнесу: справа в тому, що Пробизнесбанк володіє багатьма банками в країні, об'єднаними під маркетинговим брендом («входять до фінансової групи Лайф»). Кожен з банків при цьому зберіг своє оригінальна назва та ринкову стратегію в регіоні присутності.

Відповідно, якщо дивитися на банківські продукти, запропоновані цими банками, то вони, в більшості своїй, концептуально схожі (по маркетинговим назвам продуктів, типовим вимогам, базовим умовам), а от з принципових умов (наприклад, процентна ставка та комісія за зняття готівки) можуть відрізнятися. У цій статті ми розповімо про умови надання кредитних карт в місті Москва, при цьому ще раз обмовимося, що в інших містах при схожих назвах продуктів у банків, що входять до фінансової групи Лайф, умови надання кредитних карт можуть відрізнятися. Отже, розглянемо стандартні види кредитних карт, які можна оформити в Пробизнесбанка. Стандартний варіант - кредитна карта Пробизнесбанк MasterCard Standard - тут ліміт по кредиту становить від 5 000 до 75 000 рублів.

Привілейована кредитна карта - MasterCard Gold - ліміт по кредиту від 75 001 до 300 000 рублів. Кредитна картка випускається на термін до 3 років. Процентна ставка відрізняється для карт з пільговим і періодом і без нього (пільговий період - період, протягом якого ви можете повністю погасити заборгованість по кредитній карті, не сплачуючи відсотків).

Процентна ставка по кредитних картах без пільгового періоду становить 0,12% в день - це майже 36% річних. Процентна ставка по кредитних картах з пільговим періодом залежить від мінімальної суми грошових коштів, які ви будете щомісяця вносити в рахунок погашення боргу. Якщо у вигляді чергового платежу ви вносите 10 і більше відсотків від суми накопичився до дати платежу боргу, то процентна ставка буде розрахована виходячи із ставки 28% річних. Якщо будете вносити 5% накопиченого по кредитній карті боргу, то ставка складе 33%. Якщо внесете тільки 2%, то ставка буде 40%. В общем-то, умови непогані: по суті, ви самі вибираєте мінімальну суму платежу. У інших банків, в більшості своїй, є досить «жорстке» вимога про внесення кожен місяць не менше 5%, а то і 10%. Що стосується комісій, то тут теж все виглядає досить «шоколадно».

А) комісія за випуск і річне обслуговування відсутня (і це при трьохрічного терміні карти). Дуже непогана пропозиція - по суті, ви економите приблизно 2450 рублів для класичних карт, і тисяч десять - для золотих. Б) комісія за зняття готівкових грошових коштів як в «своїх» банкоматах, так і в банкоматах сторонніх банків становить 3% для кредитних карт без пільгового періоду, і 4,9% - з пільговим періодом.

Теж непогано: по ринку середня комісія за зняття становить 4,5% відсотка. В) плата за смс-інформування і мобільний доступ до інформації про карту не стягується. Документи, які необхідні для оформлення кредитної картки: 1. Паспорт громадянина РФ; 2. Другий документ, що засвідчує особу (посвідчення водія, закордонний паспорт, ІНН, пенсійне - на ваш вибір); 3. Документ, що підтверджує трудову зайнятість; 4. Довідка за формою банку, що підтверджує ваші доходи, або довідка 2-ПДФО.

Одна з «фішок» при оформленні кредитної карти в Пробизнесбанка (як і у всіх банках групи Лайф) - ви можете заповнити розширену анкету-заявку на сайті і відвідати офіс банку вже для отримання кредитної картки. Природно, вам доведеться надати оригінали всіх документів, що підтверджують відомості, які ви вкажете в анкеті. Тепер трохи про додаткові привілеї, які отримують власники кредитних карт Пробизнесбанка. Крім стандартних і золотих карт в банку можна замовити карти наступних видів: Платинові карти і Електронні карти. Карти випускаються за різними планами «Life-Platinum», «Life-Gold», «Life-Classic», «Life-Electron».

Кредитні карти виду «Life-Platinum» - для найвимогливіших клієнтів, які розраховують на особливий сервіс. З цією програмою для клієнтів передбачено два види випуску карти: звичайна карта з магнітною смугою і чіпова картка з підвищеним рівнем безпеки. Основна «фішка» - це спеціальні умови конверсії валют при оплаті в різних країнах світу. Золоті карти, до речі, випускаються з кастомизировать логотипом.

Зокрема, «Клен», «Молния», «Квіти», «Лапка», «Сонце». Класичні кредитні карти Пробизнесбанка теж мають індивідуальний дизайн: «Лист», «Краплі», «Foto», «Гобелен», «Вогонь». До речі, дизайни пластикових карт групи Лайф визнані кращими серед дизайнів карт, що випускаються компанією-світовим лідером у виробництві банківських карт TAG System.

Загалом, пропозиція по кредитних картах Пробизнесбанка дуже навіть цікаве, але (і я не втомлюся це повторювати) уважно і уважно читайте і вивчайте всі документи, які ви будете підписувати. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 18 жовтня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотека в банку ВТБ 24 - огляд іпотечних програм, ставки, умови, вимоги до документів Побіжний ... Більше

«Банк ФІНАМ» готовий кредитувати IT-компанії під заставу акцій 20 лютого 2012 20:56 ... Більше

Кредит Європа Груп реєструє новий банк Кредит Європа Груп і Оней Банк Акорд оголосили про початок реєстрації спільного банку в Росії.Планується, що спільний ... Більше

Дебетова карта з нарахуванням відсотків: вибір банку і відсотки Відкрити карту з нарахуванням відсотків можна в будь-якому ... Більше

Банки Уфи - кредити в банківських установах Уфи Як відомо, конкуренція змушує шукати нові методи залучення клієнтів.На сьогоднішній день в ... Більше

Популярне