Главная » Рефінансування кредиту. Умови рефінансування » Уральський Банк Реконструкції та Розвитку - кредити послуги


Уральський Банк Реконструкції та Розвитку - кредити, послуги

Уральський Банк Реконструкції та Розвитку - кредити послуги

Про банк

Історія банку «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» почалася в Єкатеринбурзі в 1990 році - на самому початку становлення банківської системи в Росії. Через три роки після свого заснування «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» став одним з небагатьох комерційних банків, що отримали державну ліцензію, і в цьому ж році увійшов під Всесвітнє суспільство міжбанківських фінансових телекомунікацій. «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» в 2000 році входить до числа учасників міжнародних платіжних систем Master Card Europe.

Саме цей банк став першим в Єкатеринбург, який відкрив спеціальний зал для роботи корпоративних і приватних клієнтів на фондовому ринку.

З 2004 року банк «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» стає учасником в системі обов'язкового страхування внесків фізичних осіб у банках Російської Федерації. У 2007 році за високі темпи розвитку і приріст прибутку агентство «РосБізнесКонсалтинг» розташувало банк на 42 місці серед динамічно розвиваються банків країни. У тому ж році банк був визнаний кращим інвестиційним банком країни. «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» є одним їх найбільших російських банків і лідером в Свердловській області за багатьма показниками.

Обсяг рублевих і валютних кредитувань великих і малих підприємств регіону є наймасштабнішими в області, високий показник рублевих і валютних вкладів виводять банк в число лідерів у своїй галузі. «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» входить до ТОР-100 найбільших російських банків, і за оцінками експертів, банк на сьогоднішній день є володарем активів, які забезпечують йому найвищий показник в Свердловській області.

На фондових біржах ММВБ і РТС «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» займає найвищі позиції, а за обсягом проведених операцій і угод з цінними паперами банк входить до числа тридцяти найкращих операторів біржі. «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» - єдина банківська структура в уральському регіону, що отримала індивідуальний рейтинг кредитоспроможності, присвоєний «Національним Рейтинговим агентством».

Фахівці банку відмінно орієнтуються на ринку і долають проблеми, що впливають на кредитоспроможність і якість активів. У 2009 році Уральський Банк Реконструкції та Розвитку зареєстрував випуск офіційних облігацій відкритого акціонерного товариства, строком на три роки в кількості двох мільйонів штук. На сьогоднішній день банк має понад 60 філій в різних містах Росії, власний капітал 3,1 мільярда рублів.

У число акціонерів банку входять такі великі підприємства «Новгородський металургійний завод», ЗАТ «Ормет», а також інші організації та фізичні особи.

У розпорядженні банку знаходяться кредитні лінії найбільших міжнародних банків-кореспондентів, сума яких більше ста мільйонів євро. «Уральський Банк Реконструкції та Розвитку» завжди максимально відповідально підходить до виконання своїх зобов'язань перед своїми партнерами і клієнтами банку.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Перм - кредити, вклади в АКБ Перм Про банк Відкрите акціонерне товариство ... Більше

Банк «Агропромкредит» знизив ставку і збільшив суму кредиту 17 листопада 2012 0:00 Банк «Агропромкредит» знизив процентну ... Більше

Документи для кредиту юридичних осіб - банківські кредити юридичним особам Побіжний аналіз сайтів великих банків показує, що повного переліку документів, які необхідно надати позичальнику ... Більше

Банки Санкт-Петербурга - кредитування в Санкт-Петербурзі Санкт-Петербург - один з центрів фінансової життя Росії.Ця традиція складалася історично, впродовж трьох століть.У Санкт-Петербурзі на сьогоднішній день є ... Більше

Акції банків по кредитних картах в серпні Попереду ще один літній місяць! Весь серпень російські банки проводять унікальні акції по кредитних картах і пропонують нові привабливі ... Більше

Популярне