Главная » Рефінансування кредиту. Умови рефінансування » Рефінансування кредиту в банку - рефінансування іпотеки споживчого кредиту


Рефінансування кредиту в банку - рефінансування іпотеки, споживчого кредиту

Рефінансування кредиту в банку - рефінансування іпотеки споживчого кредиту

Банківська система Росії не стоїть на місці. З кожним роком з'являються все більш вигідні програми кредитування для бізнесу та фізичних осіб. Тільки подумайте, як за останнє десятиліття змінилася наше життя, в першу чергу її фінансова сторона. Я пам'ятаю ті роки, коли бабусі відкладали свої дорогоцінні заощадження в банки або панчохи, батьки запасливо відносили частину зарплати на ощадкнижку, потім вважали місяці, коли ж вони зможуть придбати ту чи іншу річ. Сьогодні слово «копити» - втрачає свою актуальність.

Те, що вам потрібно - можна придбати без особливих накопичень. Через банк, в кредит, в розстрочку. Все. Від косметики до квартири.

Колись такі терміни як «споживчий кредит», «автокредит», «іпотека» були не тільки новими для населення, але і абсолютно малозначимими. На сьогоднішній день, за статистикою, кожна 5 машина куплена в автокредит, кожне 10 житло через іпотеку, і практично вся побутова техніка та меблі купується в розстрочку. І це вже реальність. Бути наплаву - це значить бути компетентним у всіх фінансових сферах.

Тому давайте озброїмося інформацією, головним знаряддям сучасності, і поговоримо про рефінансування кредиту (або перекредитування). А точніше про його плюси і мінуси. Крок за кроком розберемося - варто чи ні робити такі суворі заходи.

Отже, що ж таке рефінансування кредиту? Рефінансування - це можливість отримати кредит у банку з метою погашення раніше взятого кредиту на більш невигідних умовах або можливість зібрати безліч дрібних кредитів в один великий. В Європі така практика існує вже давно і всі схеми рефінансування раніше взятих кредитів налагоджені. У нас поки тільки вводиться така практика. Найбільш популярними на даний момент є рефінансування іпотечних кредитів і рефінансування автокредитів.

Далеко не всі банки готові для введення таких програм, тому вибір і умови рефінансування на сьогоднішній день не настільки вже й різноманітні. Тому давайте крок за кроком визначимо всі переваги і недоліки даної фінансової операції. Отже, безсумнівний і, мабуть, самий явний плюс це можливість знизити процентну ставку по кредиту. Розширення ринку банківських операцій передбачає і поступове зниження ставки за кредитним договором.

Ваш банк може рано чи пізно знизити відсоток у відповідності з загальними тенденціями. Погодьтеся, що 2-3% це вже суттєва різниця, особливо при іпотечному кредиті. Однак тут є підступ.

Як правило, банки передбачають, що найближчим часом умови позики можуть змінюватися, і обмовляються, що ваші умови договору залишаться незмінними на весь термін кредиту. Тоді має сенс пошукати варіант рефінансування кредиту. Ну, чи варто переплачувати зайві відсотки, якщо в сусідньому банку можна взяти ті ж гроші, але з меншою процентною ставкою? Або можливо ви виплачуєте багато невеликих кредитів, з невеликими відсотками.

Але якщо взяти один великий кредит для погашення всіх діючих, можливо ви отримаєте суттєву вигоду. Другий плюс, це зміна термінів кредиту. Тут є два варіанти - або збільшити строк виплати (якщо у вас раптом, тьфу-тьфу, знизився дохід), або скоротити його (якщо є можливість). Треба враховувати знову ж і ваш договір, часто банки ставлять незмінною умовою певний мінімальний термін погашення кредиту (3 місяці, рік, 5 років).

За дострокове погашення накладаються штрафні санкції. Тут варто зважити всі тонкощі, виграєте ви за відсотками, або програєте по штрафним тарифами. На перший погляд плюсів рефінансування кредиту цілком достатньо для успішної реалізації цього проекту. Але, як і в медалі дві сторони, так і тут є зворотний грань. На жаль, але це так.

Основним недоліком перекредитування є істотні витрати на оформлення цієї процедури. Особливо це значимо при перекредитуванні іпотечної позики. Адже вам знову доведеться зібрати всі довідки про доходи, викликати оцінювачів, застрахувати квартиру (всі банки працюють зі своїми страховими компаніями), знову заплатити за відкриття рахунку в новому банку і т.д.

Часто це сума виявляється досить значною. А гарантії позитивного результату немає. Зараз вже у великих містах Росії (Москва, Санкт-Петербург) діють кредитні брокери, які можуть проконсультувати позичальника про всі можливі варіанти рефінансування, підібрати найбільш вигідні умови кредитування і банк, а також супроводжувати кредит на весь час його виплати. На жаль, в регіонах така система ще не до кінця налагоджена: незважаючи на наявність кредитних та іпотечних брокерів, населення в більшості своїй поки ще не повністю усвідомило можливості рефінансування кредитів.

Але все в майбутньому. Світ не стоїть на місці, і про можливість рефінансування кредиту привертають все більше число позичальників. 8 жовтня 2008

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Юніаструм Банк запустив кредит "Доступний експрес" для клієнтів, яким терміново потрібен займ 7 червня 2012 14:51 Юніаструм Банк відкрив «Доступний експрес» - пілотну програму кредитування.Дійсно ... Більше

Банк «Агропромкредит»: «Росіяни стали довіряти кредитних картах» Перший Заступник Голови Правління ВАТ КБ «Агропромкредит» ... Більше

Рефінансування іпотечного кредиту - програми перекредитування в банках Іпотечний ринок розвивається, ресурсна база банків зростає одночасно з їх бажанням знову видавати іпотеку.Інша справа, ... Більше

Банк Хоум Кредит оформляє кредитні карти миттєвої видачі для клієнтів і не клієнтів 10 липня 2012 23:39 ... Більше

Кредит online в банку, заявка на кредит онлайн Ще кілька років тому ... Більше

Популярне