Главная » Рефінансування кредиту. Умови рефінансування » Кредит готівкою від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу


Кредит готівкою від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу

Портал «Занімаем.Ру» і Юлія Алексєєва, начальник Департаменту маркетингу КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу, розмовляють про популярних сьогодні кредитах готівкою. В інтерв'ю Юлія розповіла про умови видачі кредиту готівкою, а також про те, які додаткові документи від позичальника можуть вплинути на прийняття позитивного рішення про видачу кредиту. «Занімаем.Ру»: Серед кредитних програм КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу є багатоцільовий кредит готівкою. Для вирішення яких завдань зазвичай береться цей кредит?

Юлія Алексєєва: Кредит готівкою призначений для рішення самих звичайних життєвих проблем: ремонт житла (цю причину звернення за кредитом вказують майже три чверті клієнтів); доплата відсутньої суми при покупці автомобіля (ще близько 20%), необхідність покупки предметів інтер'єру або домашньої обстановки, організація значущих сімейних урочистостей (весілля, наприклад) - ось третя найпоширеніша причина оформлення багатоцільового кредиту. «Занімаем.Ру»: Які основні умови даної програми? Ю.А.: Кредит видається в рублях або доларах США строком від 6 до 36 місяців.

Сума кредиту - від 30 000 рублів до 1 000 000 рублів. «Занімаем.Ру»: Які вимоги пред'являє банк позичальникові, що бажає оформити кредит готівкою? Ю.А.: Ось основні вимоги нашого банку до позичальників: • громадянство РФ; вік від 21 до 65 років (дата повного погашення кредиту повинна наступати до виконання позичальникові 65 років); наявність постійної реєстрації не менше 1 року в Москві, Московській області або в регіоні РФ, де розташоване регіональне представництво КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу; наявність 3 стаціонарних телефонів: домашній, робочий, домашній телефон контактної особи.

У разі якщо сума запрошуваного кредиту не перевищує 300 000 рублів і якщо у позичальника відсутня стаціонарний домашній телефон, тоді йому необхідно надати другий контактна особа з наявністю стаціонарного домашнього телефону. Якщо сума кредиту більше 300 000 рублів, тоді необхідно надати поручителя з наявністю стаціонарного домашнього телефону; щомісячний дохід, що дозволяє обслуговувати заборгованість за кредитом і складає не менше 12 000 рублів після оподаткування для Москви або Московської області. Для решти регіонів, де розташовані представництва Банку, ця сума трохи нижче - не менше 10 000 рублів після оподаткування; наявність постійного місця роботи та стаж на останньому робочому місці не менше 4 місяців.

Організація, в якій працює позичальник, повинна бути зареєстрована не менше 1 року. «Занімаем.Ру»: радите Ви потенційним позичальникам при подачі заявки на кредит надавати додаткові документи, які можуть вплинути на прийняття позитивного рішення про видачу кредиту? Ю.А.: Так, КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК радить надавати додаткові документи. Чим більше відкритий позичальник по відношенню до Банку, тим простіше банку приймати рішення. Такі документи як кредитні договори інших Банків, які наш позичальник погасив раніше або за якими платить зараз, будуть дуже цінною інформацією для Банку.

Також особисті активи позичальника у вигляді автомобіля, квартири, будинку або заміського ділянки розкажуть не тільки про спроможність клієнта, але і його вмінні правильно використовувати зароблені гроші. «Занімаем.Ру»: Юлія, в рамках багатоцільового кредиту Ваш банк пропонує акцію «6 легких платежів». У чому її суть і основні переваги для позичальників?

Ю.А.: Основна перевага акції «6 легких платежів» від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу полягає у відстроченні погашення основного боргу на півроку. Перед запуском даного продукту ми проводили різні дослідження, багато спілкувалися з клієнтами, аналізували всі фактори зручності при оформленні та погашенні кредиту. Коли людина бере кредит, йому належить вирішення якоїсь складної задачі або вчинення великої покупки. Традиційно перший платіж по кредиту треба вносити вже за місяць. Він пролітає непомітно, і це не завжди зручно, особливо, якщо виникли непередбачені витрати додатково до тієї суми, яку клієнт вже позичив у Банку.

КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК дає клієнтові можливість виплачувати кредит в дуже комфортних умовах. Для Банку надання такого кредиту - підвищений ризик, однак ми все одно йдемо назустріч клієнтам, надаючи їм таку відстрочку платежу. «Занімаем.Ру»: Як можна вносити платежі по багатоцільовому кредиту, узятому в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу?

Ю.А.: На сьогоднішній день в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу існує багато способів погашення кредиту: у відділенні (при цьому багато з них працюють без вихідних і розташовані в крупних торгових центрах), в терміналах мережі Елекснет і QIWI, у відділеннях Пошти Росії. Особливо зручно погашати кредит тим, хто отримує зарплату на карти КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу. У цьому випадку можна написати заяву на автоматичне списання кожен місяць певної суми з зарплатного рахунку. «Занімаем.Ру»: Чи можна достроково погасити борг по кредиту? Ю.А.: Будь-який з узятих кредитів у нас можна гасити достроково.

«Занімаем.Ру»: Чи планується КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКом введення нових кредитних програм або акцій? Ю.А.: Безумовно, в нашому портфелі є і стандартні продукти, які були давно запущені і досі продовжують користуватися попитом. Разом з цим КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК постійно займається аналізом існуючих кредитних програм, слід за ринком, прислухається до думки і побажань своїх клієнтів.

Кредитна лінійка поповнюється новими продуктами, в кожному сезоні з'являються спеціальні пропозиції, запускаються акції. Найближчим часом КРЕДИТ ЄВРОПА БАНК також планує запуск низки нових продуктів, актуальних на сьогоднішній день, які, на нашу думку, будуть дуже затребувані нашими клієнтами. Соня Коркодінова, спеціально для «Занімаем.Ру» Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк ПромСервісБанк г Санкт-Петербург - кредити, послуги Про банк «ПромСервісБанк» - кредитна організація, створена в 1991 ... Більше

ЮніКредит Банк випустив на ринок іпотечну програму «Новобудова» - для покупки житла ... Більше

Кредит "Миттєві гроші" від Алтайенергобанка: механізм, умови, ставки За даними статистики, 76% росіян отримують дохід менше 25 тисяч рублів на місяць.До недавнього часу ... Більше

Банк Хоум Кредит почав співпрацювати з сервісом онлайн-кредитування «Все в кредит» Банк Хоум Кредит почав співпрацювати з сервісом онлайн-кредитування «Все в ... Більше

Росгосстрах БАНК розширив платіжні можливості своїх клієнтів 27 серпня 2012 16:05 Росгосстрах БАНК запропонував своїм клієнтам поповнювати рахунки через пункти Об'єднаної ... Більше

Популярне