Главная » Промсвязь банк » Споживчі кредити Промсвязьбанка підтримали акцією


Споживчі кредити Промсвязьбанка підтримали акцією

Споживчі кредити Промсвязьбанка підтримали акцією

4 липня 2012 0:00

Промсвязьбанк стартував програму «Споживчий кредит без комісії» для підтримки свого споживчого кредитування. Програма діятиме до 31 серпня і передбачить скасування комісії за резервування коштів. Комісія за резервування коштів більше не буде стягуватися з позичальників Промсвязьбанка.

За розрахунками, зазначеною прес-службою кредитної організації, клієнти банку можуть заощадити 2,5% суми середнього споживчого кредиту, що складе близько 2 500 рублей.Рассмотрім нижче ті програми споживчого кредитування, яких торкнулося це оновлення. Перша програма називається «Кредит« Прозорий ». Це споживчий кредит, націлений спеціально на залучення нових позичальників Промсвязьбанка.

Максимальна сума по даному споживчому кредиту становить 750 тисяч рублів. Мінімальна сума кредитування - 75 тисяч в Москві і 30 тисяч в інших містах присутності Промсвязьбанка. Процентна ставка за даним споживчим кредитом складає від 16,9% річних до 24,9%.

Терміни кредитування - від місяця до п'яти років (60 місяців).

При отриманні кредиту позичальник може бути підключений до системи інтернет-банку, яка дозволить віддалено оплачувати кредит за наявності яких-небудь засобів у формі електронних грошей (наприклад, на рахунках інших кредитних організацій). Програма споживчого кредитування «Перевірено часом» дозволяє отримати позику на суму до мільйона рублів для позичальників, які відповідають загальним вимогам кредитної організації і до трьохсот тисяч рублів для позичальників, які не відповідають усім заявленим банком вимогам. Мінімальна сума складає 30 тисяч рублів для Москви і 15 тисяч для регіональних представництв Промсвязьбанка.

Які ж вимоги до позичальників по даній кредитній програмі? Ключовою вимогою є вже погашений або діючий кредит або кредитна карта. Простроченої заборгованості по картах бути не повинно, а з дати надання кредиту повинні бути здійснені вже мінімум шість платежів, а якщо кредит виплачений, то з моменту припинення його дії повинно пройти не більше двох років.

Тоді позичальник може отримати описаний вище кредит за відсотковою ставкою від 14,9% до 19,9% річних.

Є й інші умови, але вони стандартні для всіх програм кредитування в Промсвязьбанк. Вік позичальника повинен бути від 23 до 65 років на момент повернення кредиту. Позичальник повинен бути найманим працівником, а загальний трудовий стаж повинен становити не менше року.

На останньому місці роботи позичальник повинен працювати більше чотирьох місяців. Жити або мати постійну реєстрацію позичальник повинен у місці присутності офісу кредитної організації.

Ще один споживчий кредит називається «Особливі відносини», він призначений для співробітників компаній, які визначені Промсвязьбанк як надійні. Такий кредит можна оформити прямо на робочому місці, і в результаті отримати кредит на суму від 75 (або 30 - якщо кредит надається поза Москви) тисяч рублів до півтора мільйонів. Процентна ставка за таким кредитом складе від 12,9% до 21,9% річних, а терміни кредитування - від місяця до семи років.

Також у Промсвязьбанка діє спеціальна програма з випуску кредитних карт на основі зарплатних карток. Умови кредиту збігаються з умовами кредиту «Особливі відносини» за термінами і максимальній сумі. У даній ситуації позичальник обов'язково повинен працювати на великому підприємстві-клієнті Промсвязьбанка.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кубаньбанк посилить позиції на ринку автокредитів 22 грудня 2012 0:00 Стало відомо, що Кубаньбанк планує в 2012 році збільшити портфель автокредитів приблизно в ... Більше

Кредитні карти Ощадбанку Росії, відгук: умови, отримання карти, відсотки У порівнянні з продуктами ... Більше

В офісі Банку Москви на Ліговському проспекті в Санкт-Петербурзі тепер можна оформити будь-яку іпотеку - і власну банку, і ВТБ24 14 серпня 2012 10:46 ... Більше

Національне об'єднане бюро кредитних історій В даний час національне бюро кредитних історій знаходить все ... Більше

Кредитоспроможність позичальника, оцінка кредитоспроможності позичальника Серед сучасних економістів досі не існує єдиної думки з приводу визначення ... Більше

Популярне