Главная » Промсвязь банк » Промсвязьбанк іпотечні кредити оновлений список акредитованих будівель для іпотеки


Промсвязьбанк іпотечні кредити: оновлений список акредитованих будівель для іпотеки

Промсвязьбанк іпотечні кредити оновлений список акредитованих будівель для іпотеки

19 серпня 2012 0:00

Промсвязьбанк оновив список акредитованих будівель для своїх програм іпотечного кредитування. У список увійшли будинки, розташовані в 18 регіонах і більш ніж в 50 містах Росії. У список новобудов, акредитованих для даної програми іпотеки, входять будинки в Москві і Московській області, Санкт-Петербурзі, Пермі, а також в численних регіонах Росії: Володимирській, Оренбурзької, Кіровської, Волгоградській областях.

У матеріалі відправленому представниками банку, перераховані в якості прикладу споруди в трьох містах. У Московській області це житлові комплекси «ЕДАЛЬГО» і «Welton Park Нова Східної», побудовані групою компаній «Крост», «Форт Сколково» і Клубний будинок «Форт Преміум Сколково», побудовані інвестиційною групою «Абсолют», а також житловий комплекс «Нові вішки », збудований компанією« SAWATSKY PROPERTY MANAGEMENT ». У Санкт-Петербурзі в число акредитованих будівель увійшли ЖК «Північна долина» корпорації «Главстрой», в Пермі - «РК Вікторія», будівництво компанії «Комстрін».

Необхідною умовою укладення договору за програмою «Новобудова» Промсвязьбанка є наявність будівлі, в якому здобувається житло, в списку акредитованих будинків.

Найбільше таких будівель в Московській і Ленінградській областях, а також Санкт-Петербурзі. Найменше на сьогоднішній момент - в Омській області, Кіровської області і деяких інших регіонах. Якщо шукане позичальником житло розташоване в будівлі з цього списку, є можливість отримати кредит.

Максимальна його сум залежить від регіону - для Москви і області вона складе 30 мільйонів рублів, для інших регіонів - усього 20 мільйонів, при цьому сума не повинна буде перевищувати 80% вартості житла. Максимальний термін кредитування становить 25 літа. Ставка залежить від останніх двох параметрів і може залишити від 10,5% до 16% в рублях.

На сьогоднішній день більшість банків надає іпотеку через партнерські угоди із забудовниками і продавцями нерухомості в будівлях.

Це виконується, найчастіше, за допомогою партнерських угод.

Деякі фінансові організації, наприклад, Ощадбанк, укладають такі угоди в рамках кредитування будівельних компаній. Аналогічна угода недавно уклав Ханти-Мансійський банк, також активно надає кредити через мережу своїх партнерів.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Комерційний Банк Інвестиційний Союз ТОВ - огляд роботи Товариство з обмеженою відповідальністю «Комерційний Банк" Інвестиційний Союз "» внесено Банком ... Більше

ЮніКредит Банк продовжив до 31 серпня нинішнього року акцію зі зниження ... Більше

Шахрайство з кредитами - як не стати жертвою шахраїв На жаль, занадто велике поширення кредитів призвело і ... Більше

Смоленський Банк: факторинг з регресом, умови факторингу в банку Олена Чулкова, ... Більше

УРАЛСИБ збільшив максимальні суми за двома програмами споживчого кредитування 29 травня 2012 15:53 БАНК УРАЛСИБ оголосив про істотне збільшення максимальних сум за двома програмами ... Більше

Популярне