Главная » Промсвязь банк » Промсвязьбанк іпотечні кредити оновлений список акредитованих будівель для іпотеки


Промсвязьбанк іпотечні кредити: оновлений список акредитованих будівель для іпотеки

Промсвязьбанк іпотечні кредити оновлений список акредитованих будівель для іпотеки

19 серпня 2012 0:00

Промсвязьбанк оновив список акредитованих будівель для своїх програм іпотечного кредитування. У список увійшли будинки, розташовані в 18 регіонах і більш ніж в 50 містах Росії. У список новобудов, акредитованих для даної програми іпотеки, входять будинки в Москві і Московській області, Санкт-Петербурзі, Пермі, а також в численних регіонах Росії: Володимирській, Оренбурзької, Кіровської, Волгоградській областях.

У матеріалі відправленому представниками банку, перераховані в якості прикладу споруди в трьох містах. У Московській області це житлові комплекси «ЕДАЛЬГО» і «Welton Park Нова Східної», побудовані групою компаній «Крост», «Форт Сколково» і Клубний будинок «Форт Преміум Сколково», побудовані інвестиційною групою «Абсолют», а також житловий комплекс «Нові вішки », збудований компанією« SAWATSKY PROPERTY MANAGEMENT ». У Санкт-Петербурзі в число акредитованих будівель увійшли ЖК «Північна долина» корпорації «Главстрой», в Пермі - «РК Вікторія», будівництво компанії «Комстрін».

Необхідною умовою укладення договору за програмою «Новобудова» Промсвязьбанка є наявність будівлі, в якому здобувається житло, в списку акредитованих будинків.

Найбільше таких будівель в Московській і Ленінградській областях, а також Санкт-Петербурзі. Найменше на сьогоднішній момент - в Омській області, Кіровської області і деяких інших регіонах. Якщо шукане позичальником житло розташоване в будівлі з цього списку, є можливість отримати кредит.

Максимальна його сум залежить від регіону - для Москви і області вона складе 30 мільйонів рублів, для інших регіонів - усього 20 мільйонів, при цьому сума не повинна буде перевищувати 80% вартості житла. Максимальний термін кредитування становить 25 літа. Ставка залежить від останніх двох параметрів і може залишити від 10,5% до 16% в рублях.

На сьогоднішній день більшість банків надає іпотеку через партнерські угоди із забудовниками і продавцями нерухомості в будівлях.

Це виконується, найчастіше, за допомогою партнерських угод.

Деякі фінансові організації, наприклад, Ощадбанк, укладають такі угоди в рамках кредитування будівельних компаній. Аналогічна угода недавно уклав Ханти-Мансійський банк, також активно надає кредити через мережу своїх партнерів.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк ЕЛКАБАНК г Самара: кредити, послуги банку Про банк Свою діяльність банк ЕЛКАБАНК почав здійснювати в Самарі 29 липня 1994.Банк ... Більше

Уралтрансбанк про онлайн заявках на кредит Як відправити заявку на ... Більше

Хто повинен платити за шахраїв? Той, хто хоч раз ставав жертвою "карткового" шахрайства погодиться, що втратити гроші з ... Більше

Банк Агропромкредит - загальна інформація про банк, мережі відділень, послуги Відкрите акціонерне товариство «Комерційний банк" Агропромкредит "» було внесено Центральним банком РФ в КГР ... Більше

Банки Воронежа - взяти кредит в г Воронеж, вибрати банк Незважаючи на те, що Воронеж не є містом-мільйонером (населення ... Більше

Популярне