Главная » Промсвязь банк » Дизайн кредитки від Промсвязьбанка можна намалювати самому


Дизайн кредитки від Промсвязьбанка можна намалювати самому

Дизайн кредитки від Промсвязьбанка можна намалювати самому

19 вересня 2012 19:09

Інтернет-магазин «індивідуальних» банківських карт, який Промсвязьбанк, користується успіхом: за даними прес-служби цієї фінансової організації, скористатися сервісом, за допомогою якого можна створити власний дизайн як дебетової, так і кредитної карти, побажали вже більше тисячі користувачів. Вірніше, як випливає з повідомлення прес-служби Промсвязьбанка, тисячу перевищило кількість завантажених в Інтернет-магазин індивідуальних дизайнів. Це вельми солідний показник - з урахуванням того, що сервіс відкрився зовсім недавно, буквально пару тижнів тому.

  У Банку уточнюють: спочатку в Інтернет-магазині вже було в наявності три сотні зображень - їх, що називається, «для затравки» розмістила сама кредитна організація. А вже до 12 вересня клієнти організації створили і зберегли приблизно шістсот зображень в особистому кабінеті, а ще чотириста дизайнів були «виставлені на загальний огляд» в загальній галереї спеціального сайту.

  Прагнення похвалитися своїми художніми талантами і смаками подиву не викликає: одна з умов, яке пропонує Інтернет-магазин, - 10 тис. рублів на рахунок того, чий дизайн отримає сто голосів інших користувачів (інакше кажучи, в чиєму виконанні карта буде замовлена не менше ніж сотнею клієнтів Промсвязьбанка). «Створити свій дизайн» в даному випадку передбачає не тільки використання власне «картинки» (до неї також можна вибрати і найбільш «вписується» в загальний фон логотип кредитної організації), а й вибір платіжної системи (це може бути або Visa, або Mastercard) , а також типу карти. Кредитки, що беруть участь в проекті, - PSB-Класика з лімітом кредитних коштів до 150 тис. рублів і пільговим періодом кредитування в 55 днів або ж PSB-Платінум, держатель якої при аналогічному Класиці періоді пільгового кредитування отримує доступ до кредитного ліміту до 1 млн рублів максимум + істотну кількість додаткових бонусів.

Перекладено: zanimaem.ru


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Оформлення кредитної картки через Інтернет - як замовити картку на ... Більше

Вихід з економічної кризи - програми, шляхи виходу Питання «Як вийти з кризи?» Сьогодні є ... Більше

Банк ПромСервісБанк г Санкт-Петербург - кредити, послуги Про банк «ПромСервісБанк» - кредитна організація, створена в 1991 ... Більше

ВТБ і Мультикарта: пошук банкоматів став ще зручнішим Банки, що входять до ... Більше

З початку року ВТБ24 видав туляка 700 млн рублів іпотечних кредитів 6 липня 2012 17:11 Банк ВТБ24 збирається ... Більше

Популярне