Главная » Позика без банку. Кредит не в банку. Ломбарди і кредитні спілки » Русфінансбанк Москва - адреси філій і офісів Русфінанс банку в місті Москві кредити вклади


Русфінансбанк Москва - адреси філій і офісів Русфінанс банку в місті Москві, кредити, внески

Русфінансбанк Москва - адреси філій і офісів Русфінанс банку в місті Москві кредити вклади

Про банк

Русфінансбанк - молодий, що інтенсивно розвивається, фінансовий проект. Основний напрямок діяльності банку - кредити на автомобілі.

Активна програма розвитку, дає можливість працювати, з найбільшими автодилерами по всій країні. Тим самим, робить все доступнішим, отримання кредиту, на покупку автомобіля будь-якої моделі, як нової, так і підтриманої. Аж до покупки автомобіля у приватної особи.

Сума видаваного кредиту доходить до 90% від ціни автомобіля.

З самим мінімальним пакетом документів, ваша заявка буде розглянута і схвалена за 30 хв. Також діють спеціальні програмні умови, пільгового кредитування, на покупку окремих марок автомобілів, таких як: ГАЗ, Фольксваген, Шкода, Форд, Ауді Ще одна сильна позиція Баффета - споживчий кредит. Це можливість для широких мас населення, доступного і вигідного придбання товарів, що мають масовий попит: телевізори, комп'ютери, побутова техніка.

Русфінансбанк, працює з величезною кількістю магазинів, кредитуючи населення для придбання товарів масового споживання. Споживчий кредит можливі ризики, може досягати суми до 300000 крб.

Враховуючи гнучкі рядки кредитування (від 3 місяців - до 2 років) купівля стає, доступною для масового покупця і вигідною в усіх відношеннях. Оформлення кредиту, проходить при мінімальному наборі документів. Повне найменування Банку: Товариство з обмеженою відповідальністю Русфинанс Банк.

Адреса: 105064, Москва, вул.

Земляний Вал, буд.9 Телефон в Москві: 540-70-00 Факс: 789-69-21 Русфінансбанк з дня заснування і донині є одним з найбільших гравців на фінансовому ринку країни, спеціалізується на споживчому кредитуванні населення, автокредитуванні, виготовленні кредитних карт, наданні послуги отримання кредиту в торгових точках, а також можливості отримувати кредити готівкою. Він входить в об'єднанні Русфінанс, ця група надає послуги 2 млн. клієнтам. Русфінансбанк, є дочірньою компанією Societe Generale, кредитний портфель якої, становить 28500000000 EUR.

За час діяльності, керівництво банку зуміло ефективно поставити свою роботу, вміло керуючи величезною, більш ніж восьмитисячного партнерською мережею. Регіональні представництва банку Русфінанс, є на території всієї країни, вони представлені в 68 найбільших округах і містах Росії: від Калінінграда до Владивостока, з найбільшими підрозділами Русфінансбанк Москва і Санкт Петербург. У зв'язку зі світовою фінансовою кризою активне зростання кредитування по країні знизився, порівняно з минулими роками, майже на 40%, але Русфінансбанк по раніше займає лідируючі позиції в рейтингах РБК.

Результати цього рейтингу красномовно показує дана таблиця. Багато хто з банків, були змушені скоротити обсяг кредитування в кілька разів, не які взагалі відмовилися розкрити свої фінансові звіти, боячись паніки акціонерів.

Як видно з даної таблиці Русфінансбанк впевнено тримається, в десятці лідерів займаючи п'яту позицію за обсягом виданих беззаставних кредитів у рейтингу «РБК Рейтинг». Русфінансбанк в порівнянні з основними банками-конкурентами Обсяг виданих беззаставних кредитів за перше півріччя (2009) банками: - ВТБ банк видав 24 33 029 193.86 млн. руб.

В тому числі виданих головним офісом, філіями, представництвами, зареєстрованими на території Москви і Московської області 6014 344.94 млн. руб. У тому числі кредитів, виданих головним офісом, філіями, представництвами тощо, зареєстрованими на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області 2455 110.31 млн. руб. - Альфа-банк видав 19 290 217.81 мільйонів рублів.

В тому числі виданих головним офісом, філіями, представництвами, зареєстрованими на території Москви і Московської області 5099 786.35 мільйонів рублів. У тому числі кредитів, виданих головним офісом, філіями, представництвами тощо, зареєстрованими на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області 1073 940.14 мільйонів рублів. - ХКФ-БАНК видав 12 324 567.00 млн. руб. В тому числі виданих головним офісом, філіями, представництвами, зареєстрованими на території Москви і Московської області 899 292.00 млн. руб.

У тому числі кредитів, виданих головним офісом, філіями, представництвами, зареєстрованими на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області 491770 млн. руб. - Россельхозбанк видав 11 588 710.50 мил-ів рублів.

В тому числі виданих головним офісом, філіями, представництвами зареєстрованими на території Москви і Московської області 77 049.03 мил-ів рублів. У тому числі кредитів, виданих головним офісом, філіями, представництвами, зареєстрованими на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області 38 170.95 мил-ів рублів. - Русфинанс Банк видав 10 988 107.18 Мілн. рубл. В тому числі виданих головним офісом, філіями, представництвами, зареєстрованими на території Москви і Московської області 523 985.86 Мілн. рубл.

У тому числі кредитів, виданих головним офісом, філіями, представництвами, зареєстрованими на території Санкт-Петербурга і Ленінградської області 328 060.21 Мілн. рубл.

А за обсягом виданих автокредитів Русфінансбанк вийшов на друге місце після Ощадбанку, про що свідчать наступні дані.

Обсяги виданих автокредитів Банками в I півріччі 2009 року: - Ощадбанк видав автокредитів за перше півріччя 2009 р 22605016 мільйонів рублів. - Русфінансбанк видав автокредитів за перше півріччя 2009 р 11374726 мільйонів рублів.

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як банки відзначають Великдень У різних країнах банки святкують Великдень ... Більше

Кредитні карти від Смоленського Банку 19 серпня Смоленський Банк святкує 19-й день народження.З цього приводу банк підготував спеціальні продукти, серед яких кредитна ... Більше

Документи для факторингу, договір факторингу, схема факторингу в Росії Отже, ви погодилися (чи вас умовили) організувати фінансування під дебіторську заборгованість за ... Більше

Банк БКФ: «Розвиток кредитування бізнесу залежить від політики Уряду» Банк корпоративного фінансування, існуючий з 1994 року, пропонує великий вибір програм кредитування бізнесу.Про них, ... Більше

Середня сума «кредиту на відпочинок» в КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу - 60 тис. рублів 18 вересня 2012 ... Більше

Популярне