Главная » Позика без банку. Кредит не в банку. Ломбарди і кредитні спілки » Оформлення кредитної картки через Інтернет - як замовити картку на сайті банку


Оформлення кредитної картки через Інтернет - як замовити картку на сайті банку

Оформлення кредитної картки через Інтернет - як замовити картку на сайті банку

Щоб отримати кредитну карту, не обов'язково відвідувати відділення банку. Можна заповнити анкету-заяву на сайті, не виходячи з будинку або офісу. Як це зробити, розповідається в пропонованій статті. Заповнюємо анкету на сайті Як і у випадку з «офлайновому» заявкою на кредитну карту, заявка через інтернет-сайт складається за встановленою банком формою.

По суті, це електронна анкета, кількість пунктів в якій залежить від наступних параметрів: - банк - емітент кредитної картки (у різних банків анкети серйозно розрізняються: про це ми поговоримо трохи нижче); - розмір запитуваного кредитного ліміту по карті (як правило, чим більше сума, тим більше пунктів в заяві-анкеті); - вид запитуваної карти (звичайна або VIP); і т.д. Тепер розглянемо, як вибрати банк, у якого можна запросити кредитну картку, як проходить процедура заповнення заяви на кредитку і яка його подальша доля. Якщо ви - зарплатний клієнт якогось банку, останній стане вашим очевидним вибором.

По-перше, зарплатними клієнтам кредитки надаються майже автоматично, а по-друге, їм дуже часто надаються знижки та пільгові умови по кредиту. Однак буває, що умови «вашого» банку вам чомусь не підходять або ж ви не отримуєте зарплату через банк. У такому випадку потрібно порівнювати умови видачі та обслуговування кредитних карт, а також звертати увагу на вимоги до позичальника, встановлені конкретним банком. Типової форми онлайн-анкети, зрозуміло, не існує.

Однак у будь-який такий анкеті в обов'язковому порядку присутні наступні пункти: - прізвище, ім'я, по батькові; - підлога (іноді також сімейний стан і діти); - дата і місце народження; - місце реєстрації та фактичного проживання; - місце роботи і тривалість вашого стажу на даному місці; - ваш щомісячний дохід після сплати податків; - чи є ви клієнтом даного банку (зарплатна програма, позичальник по іпотеці і т.д.). В анкеті можуть бути пункти, не помічені як обов'язкові до заповнення - їх можна пропустити. Однак повнота заповнення форми теж може зіграти свою роль при прийнятті рішення - особливо якщо ви не дуже добре вписується в портрет «ідеального позичальника» (наприклад, ваш щомісячний дохід дорівнює мінімальному для видачі кредитної картки).

А ось обов'язкові пункти пропустити не вийде: система просто не прийме вашу заявку і при спробі відправити анкету в банк видасть попередження з проханням заповнити проігнорований (е) пункт (и). Анкета заповнена. Що тепер?

Отже, анкета відправлена в банк. Скільки вам доведеться чекати прийняття рішення? Зрозуміло, і тут немає єдиного терміну. Деякі банки вивчають заяву за півгодини, а іншим потрібно кілька днів. Швидкість прийняття рішення на ваше ім'я залежить як від вашого фінансового становища, так і від суми кредитного ліміту, яку ви запитуєте, а також від того, чи є ви клієнтом даного банку.

Якщо первинний розгляд вашої заявки призвело до її відхиленню (ваш дохід нижче встановленого мінімуму, ви не є громадянином РФ або вам менше 21 року і т.д.), зателефонуйте в банк і з'ясуйте точну причину відмови. Банк виявився непохитним? Спробуйте звернутися в інший банк, але при цьому пам'ятайте: об'єктивна підстава для відмови (той же вік) як і раніше існує, а значить, вам потрібно знайти кредитора, для якого така умова не принципово. Можливості Інтернету дозволяють це з'ясувати і знайти «свій» банк. І все-таки «офлайн» неминучий

Якщо вашу заявку розглянули і визнали ваше положення задовільним, приймається попереднє рішення про видачу кредиту. І на цій стадії вам доведеться спілкуватися з менеджером банку. Справа в тому, що всі дані, які ви вкажете в заяві на інтернет-сайті банку, ретельно перевіряються і повинні бути підтверджені документами. Так, в заявці на отримання кредитної картки потрібно вказати свої доходи, а часто і місце роботи і ваш стаж на ньому.

Очевидно, що подати підтверджуючі документи через Інтернет вам не вдасться - а це означає, що їх потрібно буде підвезти в банк або домовитися з його представником про зустріч. Наприклад, менеджери низки банків, що входять у Топ-30, готові під'їхати у ваш офіс або на будинок, щоб забрати документи і відповісти на ваші запитання щодо кредитної картки. Які ж документи цікавлять банк при подачі онлайн-заявки на кредитну карту? Це паспорт громадянина РФ, довідка про доходи фізичної особи (форма 2-ПДФО) і будь-які інші документи, що засвідчують ваше фінансове становище (наприклад, на право власності на нерухомість і т.д.). Розглянувши всі ці документи, банк надішле вам повідомлення про остаточне рішення по SMS.

З цього моменту ви можете вважати себе повноправним володарем кредитної картки - залишилося лише отримати її. Звичайно банк надсилає кредитну картку поштою. Таким чином, процес отримання кредитної картки через Інтернет проходить в три етапи: онлайновий, телефонний і «офлайновий».

Тим не менш, заповнення заяви на видачу кредитної картки через Інтернет допоможе вам не тільки заощадити час, але й подумати, чи варто мати справу з банком, який запитує від вас занадто багато особистої інформації. Ви клієнт, і рішення завжди за вами. Вдалого вибору! Тамара Рибка, спеціально для Занімаем.ру 28 жовтня 2012

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитний портфель Інтеркоммерца виріс за рік на 65,5% 31 серпня 2012 ... Більше

Банк Уралсиб - кредити комерційного банку Uralsib Про банк Свою історію банк «Уралсиб» веде з 1993 року.Створений він був в Башкортостані і спочатку ... Більше

Диференційований платіж по кредиту - розрахунок платежу, формула та калькулятор Різні банки Росії пропонують різні способи погашення кредиту: ануїтетними платежами ... Більше

Кредитний консультант - робота, обов'язки, вимоги У зв'язку з постійним розширенням і ... Більше

Банк Дельтакредит знизив комісію по іпотеці 7 грудня 2012 0:00 Комісія по іпотечних кредитах банку Дельтакредит була знижена ... Більше

Популярне