Главная » Позика без банку. Кредит не в банку. Ломбарди і кредитні спілки » Ломбард - годинник золото авто що здати в ломбард


Ломбард - годинник, золото, авто, що здати в ломбард

Ломбард - годинник золото авто що здати в ломбард

Що робити в тому випадку, якщо Ви не маєте необхідної кількості грошей на руках або в банку, і раптом терміново знадобилася готівка? Особливо важко може бути людям, які знаходяться в іншому місті і не мають родичів, що могли б допомогти позичити необхідну суму. Саме в такому випадку може виявитися корисно скористатися послугами ломбарду. Виходячи з загальнопоширеного визначення, ломбард є «комерційною установою сфери послуг» або одним з видів кредитних компаній. Повне визначення ломбарду звучить так: Установа (підприємство), яке здійснює заставного-позичкові операції і зберігання особистих речей громадян.

Історія ломбарду Історія створення ломбардів налічує не одну сотню років. Вважається, що перші ломбарди з'явилися на світ в 15 столітті у Франції, а назвою свої зобов'язані Ломбардії, ділки з якої особливо досягли успіху в цьому бізнесі.

У Росії лихварі процвітали з давніх часів, але термін «ломбард» прижився лише в 18 - 19 столітті. Його послугами користувалися багато сучасники. Велике поширення ломбарди набули за часів Радянського Союзу. У колишньому СРСР ломбарди були тим місцем (деколи, єдиним), де можна було без проблем взяти невеликий ломбардний кредит на здійснення тієї чи іншої покупки. Закладаючи власні речі, багато людей могли робити покупки, купуючи як найнеобхідніше, так і досить дорогі речі - золото, годинник і навіть автомобілі.

Звичайно, були й такі люди, які несли в ломбарди речі від безвиході й убогості, для того, щоб протягнути до наступної получки. Довгий час ломбарди діяли розрізнено, приносячи своїм господарям непоганий прибуток. Зараз же бізнес деяких з них укрупнюється, з'являються мережі, що складаються з декількох точок. Наприклад, деякі ломбарди в Москві об'єднані в єдине підприємство «МосГорЛобард», до якого входить півтора десятка ломбардів в різних районах Москви. Спеціалізація: годинні ломбарди і автоломбарди.

Крім «звичайних» ломбардів існують і спеціалізовані, які воліють приймати лише певні товари, наприклад, тільки золото і ювелірні вироби, дорогі швейцарські годинники або тільки антикварні твори мистецтва. З'явилися спеціалізовані ломбарди для заклада автомобілів, так звані автоломбарди, годинні ломбарди для закладання годин. Договір зберігання і сохранная квитанція Перед тим, як прийняти товар, у ломбарді його оцінюють.

У випадку якщо клієнт і співробітник ломбарду прийшли до взаєморозуміння, і запропонована ціна влаштовує обидві сторони, складається договір короткострокової позики під заставу майна - (договір зберігання), який оформляється видачею ломбардом заставного білета - сохранной квитанції. Саме в цьому документі чітко вказуються терміни та умови застави. Так, наприклад, в автоломбарді докладно описують технічні характеристики автомобіля, марку, терміни повернення і процентну ставку.

Таким же чином складається заставний документ в годинному ломбарді. Термін кредиту може варіюватися від 1 дня до 1 року, хоча все залежить від конкретних умов того ломбарду, в який Ви звертаєтеся. Взагалі, не варто боятися ломбарду, так як переважна більшість позичальників все ж викуповує закладені цінності вчасно, і вони повертаються назад до свого власника. Однак у випадку, якщо клієнт не викуповує свою річ, ломбард має право виставити її на аукціон.

У цьому випадку, після заповнення спеціальних форм, будь-який учасник аукціону можуть придбати товар, призначивши найвищу ціну. Роман Іванов, спеціально для Занімаем.ру Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Яку кредитну карту вибрати, кредитну картку якого банку вибирати «П'ятий рік коплю на ... Більше

Світова економічна криза 2008 - наслідки, вплив Світова економічна криза почав зароджуватися ще задовго до 2008 року.Передумови кризи лежать в ... Більше

Ханти-Мансійський і Газпромбанк оголосили про спільну з Єкатеринбурзький забудовником акції 29 ... Більше

Овердрафт - банківський кредит овердрафт, форми і розрахунок овердрафту Юридичні особи та індивідуальні підприємці, що мають у банку розрахунковий рахунок, можуть скористатися ... Більше

Альфа-Банк в Санкт-Петербурзі «Альфа-Банк» був заснований в 1990 році і являє собою універсальну ... Більше

Популярне