Зростає попит - змінюються уподобання

Зростає попит змінюються уподобання

Емісією кредитних карт сьогодні займаються практично всі великі російські банки. Збільшення попиту і зростаюча конкуренція спонукає їх впроваджувати експрес-методи обробки заявок, спрощувати процедуру отримання і розширювати лінійку карткових продуктів.

З появою нових кредитних пропозицій, міняються і переваги росіян щодо використання того чи іншого продукту. Наскільки змінився сьогодні вибір співвітчизників, і який тип карт почав набувати все більшої популярності - дізналися фахівці CreditCardsOnline.ru. Ними була проведена оцінка кількості запитів на кредитні карти за даними за перше півріччя 2012 року.

На початку січня в трійці лідерів карт Альфа-Банку - Visa Classic, MasterCard Standard і Visa Classic Paywave. До липня MasterCard Standard змістився на 3-ю позицію, поступившись місцем Cosmopolitan Visa Classic; картка з технологією безконтактних платежів зайняла 10-е місце; найбільшим попитом, як і раніше користується Visa Classiс.

Серед кредиток банку Російський Стандарт на найвищих позиціях - Visa Classic, British Airways American Express Classic card і Aeroflot American Express Classic card. Раніше друге і третє місце займали MasterCard Standard і MasterCard Gold відповідно.

Зростання популярності Кобренд з авіакомпаніями багато в чому пов'язаний з тим, що росіяни стали більше розбиратися в різновидах кредитних карт і навчилися отримувати вигоду з використання кредитних коштів у вигляді бонусних миль і додаткових привілеїв.

У Сітібанку першість, як і колись, за MasterCard Standard CashBack. Варто нагадати, що першим банком, який запропонував карти з опцією CashBack, був саме Сітібанк. Відразу після випуску, карта стрімко набрала популярність і користується нею досі, в тому числі у російського споживача.

Картки MasterCard Gold і Neste MasterCard Standard були витіснені з лідируючих позицій Citibank MasterCard Standard і Citi Select. Останній продукт був введений в лінійку карт відносно недавно і відразу зацікавив споживачів. Кредитка привертає до себе можливістю отримувати "Селект" за кожну покупку і обмінювати їх на винагороди та бонуси.

З карткових продуктів ТКС-банку найбільший інтерес у споживачів викликає MasterCard Platinum, почасти тому, що є першою кредитною карткою, випущеною "Тінькофф". Нагадаємо, що карта стала лідером в топ 5 найбільш популярних карт на CreditCardsOnline.ru. У порівнянні з іншими продуктами банку, один з яких пропонує знижки в магазині "Світ Книги", інший - бонусні ОК в соцмережі, "платинова" кредитка має статус та привілеї преміальної картки: знижки в магазинах, готелях, ресторанах, салонах краси, приємні компліменти від MasterCard, підвищений рівень обслуговування та ін

В асортименті банку ВТБ24 лідируючі позиції по запитах - у Visa Classic і MasterCard Standard. Третє місце сьогодні поділили Класична карта "ВТБ24 - Трансаеро" Visa Classic і Карта "Мої умови" MasterCard Standard, витіснивши Visa Platinum, яка спустилася на 9 позицію.

Таким чином, картки Visa Classic і MasterCard Standard і раніше залишаються "класикою", а спільні карти банків з провідними авіакомпаніями світу все активніше користуються попитом у російського споживача. Більшість співвітчизників не прагнуть підкреслити свій статус преміальною карткою, а все більше віддають переваги кредитках з найбільш оптимальними умовами, за використання яких можна отримати бонуси або подарунки. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Закон про іпотеку - федеральний закон про іпотеку нерухомого майна, закони про заставу Іпотека і іпотечне кредитування регулюються ... Більше

Банк «Експрес-Кредит» про кредитування юридичних осіб Можна говорити про вже остаточному відновленні ринку корпоративного кредитування: банки відчувають себе досить впевненими для ... Більше

Де взяти кредит готівкою за паспортом - порівнюємо кредити без довідок Кредит ... Більше

Альфа-Банк в Пермі У 1999 році в місті Перм відкрився перший філія Альфа-Банку.З моменту свого заснування Пермський філія Альфа-Банку зайняв міцні позиції в ... Більше

Кредитна карта Смоленського банку видається за ставкою 19% річних 19 ... Більше

Популярне