Зростає попит - змінюються уподобання

Зростає попит змінюються уподобання

Емісією кредитних карт сьогодні займаються практично всі великі російські банки. Збільшення попиту і зростаюча конкуренція спонукає їх впроваджувати експрес-методи обробки заявок, спрощувати процедуру отримання і розширювати лінійку карткових продуктів.

З появою нових кредитних пропозицій, міняються і переваги росіян щодо використання того чи іншого продукту. Наскільки змінився сьогодні вибір співвітчизників, і який тип карт почав набувати все більшої популярності - дізналися фахівці CreditCardsOnline.ru. Ними була проведена оцінка кількості запитів на кредитні карти за даними за перше півріччя 2012 року.

На початку січня в трійці лідерів карт Альфа-Банку - Visa Classic, MasterCard Standard і Visa Classic Paywave. До липня MasterCard Standard змістився на 3-ю позицію, поступившись місцем Cosmopolitan Visa Classic; картка з технологією безконтактних платежів зайняла 10-е місце; найбільшим попитом, як і раніше користується Visa Classiс.

Серед кредиток банку Російський Стандарт на найвищих позиціях - Visa Classic, British Airways American Express Classic card і Aeroflot American Express Classic card. Раніше друге і третє місце займали MasterCard Standard і MasterCard Gold відповідно.

Зростання популярності Кобренд з авіакомпаніями багато в чому пов'язаний з тим, що росіяни стали більше розбиратися в різновидах кредитних карт і навчилися отримувати вигоду з використання кредитних коштів у вигляді бонусних миль і додаткових привілеїв.

У Сітібанку першість, як і колись, за MasterCard Standard CashBack. Варто нагадати, що першим банком, який запропонував карти з опцією CashBack, був саме Сітібанк. Відразу після випуску, карта стрімко набрала популярність і користується нею досі, в тому числі у російського споживача.

Картки MasterCard Gold і Neste MasterCard Standard були витіснені з лідируючих позицій Citibank MasterCard Standard і Citi Select. Останній продукт був введений в лінійку карт відносно недавно і відразу зацікавив споживачів. Кредитка привертає до себе можливістю отримувати "Селект" за кожну покупку і обмінювати їх на винагороди та бонуси.

З карткових продуктів ТКС-банку найбільший інтерес у споживачів викликає MasterCard Platinum, почасти тому, що є першою кредитною карткою, випущеною "Тінькофф". Нагадаємо, що карта стала лідером в топ 5 найбільш популярних карт на CreditCardsOnline.ru. У порівнянні з іншими продуктами банку, один з яких пропонує знижки в магазині "Світ Книги", інший - бонусні ОК в соцмережі, "платинова" кредитка має статус та привілеї преміальної картки: знижки в магазинах, готелях, ресторанах, салонах краси, приємні компліменти від MasterCard, підвищений рівень обслуговування та ін

В асортименті банку ВТБ24 лідируючі позиції по запитах - у Visa Classic і MasterCard Standard. Третє місце сьогодні поділили Класична карта "ВТБ24 - Трансаеро" Visa Classic і Карта "Мої умови" MasterCard Standard, витіснивши Visa Platinum, яка спустилася на 9 позицію.

Таким чином, картки Visa Classic і MasterCard Standard і раніше залишаються "класикою", а спільні карти банків з провідними авіакомпаніями світу все активніше користуються попитом у російського споживача. Більшість співвітчизників не прагнуть підкреслити свій статус преміальною карткою, а все більше віддають переваги кредитках з найбільш оптимальними умовами, за використання яких можна отримати бонуси або подарунки. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Кредитні картки банків, види кредитних карток «Виконай свої мрії», «Отримай те, що хочеш», «Здійснимо всі Ваші бажання» ... Більше

Татфондбанка: вклади, кредити, карти, відгуки клієнтів Відкрите акціонерне товариство «Акціонерний ... Більше

У першому кварталі кредитні портфелі Россельхозбанка і Татфондбанка виросли 16 квітня 2012 9:54 Россельхозбанк і Татфондбанка підбили підсумки першого кварталу 2012 року.І в тому, ... Більше

Що таке кредитні карти і кредитна історія Поняття кредитні карти і кредитна історія, і взаімоопределяющей ... Більше

Автокредит - покупка машини в кредит, автокредит у банку Ще кілька років тому вся країна із заздрістю дивилася ... Більше

Популярне