Главная » Послуги кредитного брокера. Вартість послуг кредитного брокера. Вибір брокера » За якими критеріями росіяни вибирають кредитні карти


За якими критеріями росіяни вибирають кредитні карти?

CreditCardsOnlineru проводить конкурс на найцікавіший досвід взаємодії з банком

Сегмент кредитних карт зростає стрімкими темпами. Конкуренція сьогодні настільки сильна, що банки вимушені змінювати умови кредитування на більш вигідні і регулярно розширювати "картковий" асортимент. В результаті, з'являється все більше кредитних карт, а клієнтам стає все важче робити вибір.

Провівши опитування користувачів порталу, фахівці creditcardsonline.ru виявили основні параметри, за якими росіяни вибирають кредитки.

За підсумками, переважна більшість опитаних (41%) приділяють особливу увагу процентній ставці. Саме від цього показника залежить сума, яку позичальник повинен повернути банку за використання кредитних коштів. У різних кредиторів процентна ставка може варіюватися від 15% до 42% річних.

Для того, щоб отримати більш привабливу ставку, позичальник повинен підтвердити свої доходи відповідними документами (при цьому чим більше документів, тим вигідніше ставка) і / або мати позитивну кредитну історію.

20% учасників опитування до важливим критеріям вибору відносять вимоги до позичальника. Як правило, таких людей цікавлять мінімальні і максимальні вікові обмеження; вимоги до реєстрації, стажу роботи, наявності офіційного джерела доходу.

Розмір кредитного ліміту важливий для 17% респондентів. Незважаючи на те, що банки встановлюють ліміт індивідуально, грунтуючись на рівні доходів та витрат позичальника, власнику карти важливо знати, до якого рівня банк може збільшити його витратний ліміт.

Можливість користуватися позиковими коштами без сплати відсотків - здавалося б, одна з найбільш привабливих характеристик кредитної картки, але лише 10% опитаних звертають увагу на наявність і тривалість пільгового періоду. Тим не менше, російські банки відзначають, що з кожним роком безвідсотковим періодом користуються все більше власників кредитних карт.

Репутація і можливості банку-емітента мають значення лише для 8%. А даремно! Від того, наскільки "просунутим" є банк в чому залежить якість обслуговування та комфорт клієнта.

Тому при виборі карти варто звертати увагу на надійність банку, пропоновані їм послуги, а також кількість територіально близьких банкоматів / терміналів / відділень, ступінь ефективності та виразності інтернет-банку та SMS-сервісу, способи погашення кредиту. Не зайвим буде і знайомство з відгуками клієнтів. Часто саме їх думки про банк найбільш правдиво відображають дійсність.

Наявність системи бонусів цікавить 2% респондентів. Ще 2% важливі такі параметри як: комісія за річне обслуговування, тарифи на зняття готівки у банкоматах і переказ коштів, можливість випуску додаткової картки.

Крім оцінки певних характеристик, зробити правильний вибір позичальникові допоможе аналіз своїх особистих потреб, можливостей і звичок. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти опитування
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Як безкоштовно перевірити свою кредитну історію? Сьогодні кредитна історія має велике значення для ... Більше

Автокредитування в ОТП Банку Марія Колос, керівник продукту Автокредитування відділу Кредитних продуктів Дирекції продуктів ОТП Банку, розповідає порталу ... Більше

На яких умовах і як можна оформити кредитну карту ... Більше

Московський кредитний банк, МКБ - відгуки про банк, незалежний огляд Відкрите акціонерне товариство «Московський кредитний банк» ... Більше

Мить Кредит - мікропозик в Москві та інших містах «Доброму», забезпеченому позичальникові кожен банк радий.А як бути «не дуже хорошому»?Наприклад, у людини мізерна пенсія, «чорна» ... Більше

Популярне