Огляд кредитних карт за 2011 рік

Огляд кредитних карт за 2011 рік

За 2011 рік російські банки істотно розширили лінійку кредитних карт, запропонувавши своїм клієнтам не просто максимально зручні продукти, а карти, оснащені інноваційними технологіями та надають абсолютно нові можливості.

Карти з вбудованим чіпом EMV

Сітібанк представив кредитну карту Citi Select, оснащену вбудованим чіпом. Карту практично неможливо підробити, а всі операції з нею вимагають обов'язкового введення ПІН коду, що забезпечує особливий захист грошових коштів на карті.

Технологія безконтактних платежів

Альфа банк випустив першу в Росії картку, оснащену безконтактної технологією PayWave. Досить піднести картку до пристрою, що зчитує на терміналі або касі, і покупка буде оплачена. А завдяки тому, що при здійсненні оплати карта постійно знаходиться в руках її власника, забезпечується високий рівень безпеки коштів.

Перший Platinum від Ощадбанку

Інновація Ощадбанку - перша карта статусу Platinum. Це принципово новий рівень обслуговування для тих, хто цінує комфорт і привілеї. Карта пропонує солідний кредитний ліміт, автоматичний доступ до преміального формату обслуговування, участь у програмі "Привілеї для подорожуючих".

Кредитні карти від 18 років

Не забув Ощадбанк і про молодь, випустивши молодіжну кредитну карту від 18 років, для оформлення якої в якості підтвердження доходів потрібно подати довідку про стипендію. Максимальний кредитний ліміт по картці-200 тисяч рублів.

Повернення на карту до 10% від покупки

... Таку можливість почав надавати Ренесанс Кредит. За кожну покупку по карті "Прозора" повертається до 10%, а то й більше, від витраченої суми назад на карту.

Зниження ставки при використанні

Російський Стандарт вперше запропонував карту, в процесі використання якої знижується процентна ставка. Це карта Imperia Platinum. Чим довше користуватися картою, тим нижче буде ставка.

Які інновації готують банки в новому році - покаже час! Сьогодні хочеться відзначити, що з кожним роком інтерес і довіру клієнтів до кредитних картах впевнено зростає. За даними ЦБ на 01.01.10, кількість емітованих карток склав 8 млн 601 тис. од.

На 01.10.11 цифра досягла показниками 13 млн 485 тис.од. Інтерес зростає, значить банки будуть все більше удосконалювати технології і пропонувати все більш вигідні умови. Джерело: CreditCardsOnline.ru

Теги: кредитні карти
Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

МОСОБЛБАНК в Кузбасі готовий давати іпотеку на житло в стадії будівництва 10 ... Більше

Банк24.ру запропонував термінали розміром з флешку Банк24.ру почав просування мобільних міні-терміналів ... Більше

Фінам ввів нові тарифні плани Кредитування з використанням банківських карт росте в Росії ... Більше

Банк Ренесанс Капітал - кредити банку Ренесанс Про банк Банк «Ренесанс Капітал» веде свою історію від 24 листопада 2000 року, коли він ще називався «АльянсІнвест» ... Більше

Лізинг спецтехніки: будівельної техніки, вантажівок, тягачів, лізинг дорожньої техніки Широке поширення лізинг отримав у будівельної і дорожньо-ремонтної галузях.Можна виділити лізинг будівельного обладнання, ... Більше

Популярне