Главная » Послуги кредитного брокера. Вартість послуг кредитного брокера. Вибір брокера » Кредитні карти Ощадбанку Росії відгук умови отримання карти відсотки


Кредитні карти Ощадбанку Росії, відгук: умови, отримання карти, відсотки

ВТБ24 змінює умови для зняття готівки

У порівнянні з продуктами інших банків, у кредиток Ощадбанку є два абсолютних переваги. По-перше, їх можна оформити практично на кожному розі - у Ощадбанку така широка філіальна мережа, що навіть не доводиться задаватися питанням «де оформити?». Поряд з вашим будинком, у вашому селі, у вашому селищі і вже тим більше вашому місті поблизу завжди стоїть офіс з усім відомої зеленою смужкою над ганком. По-друге, процентна ставка по кредитних картах Ощадбанку - одна з найнижчих на ринку. Так що в будь-якому випадку вам слід звернути увагу на їх пропозицію.

Але що потрібно, щоб ви могли оформити кредитну карту Ощадбанку? Отримати кредитку Ощадбанку можуть громадяни РФ у всіх містах Росії у віці від 21 року до 52 років. Загальний трудовий стаж стандартний: від року стажу і від шести місяців на останньому місці роботи. Для оформлення заяви на отримання кредитної картки в Ощадбанку вам буде потрібно стандартний набір документів.

Паспорт, само собою, а також довідка за формою 2-ПДФО за останні 6 місяців вам обов'язково будуть потрібні. Повинен попередити: Ощадбанк розглядає тільки форми 2-ПДФО! За інформацією з різних джерел, Ощадбанк має можливість перевірити достовірність вказаних у 2-ПДФО даних.

Позитивний момент - кредитна карта в Ощадбанку може бути надана і індивідуальним підприємцям (чого не скажеш про інші банки: деякі навіть в умовах пишуть «всім, крім власників бізнесу та ВП»). Для цього додатково до стандартного пакету документів треба надати або оригінал свідоцтва про реєстрацію в якості індивідуального підприємця або оригінал посвідчення адвоката, а також податкову декларацію за останній звітний період. Але якщо у вас порожні («нульові») декларації, то з імовірністю 99,99% вам відмовлять.

Ощадбанк установа практично державне, відповідно діє чітко і формально: немає оборотів по звітності - значить їх немає взагалі. На підставі вашої заяви Ощадбанк самостійно розраховує ліміт, виходячи з вашого доходу і пакета документів, що надаються вами при подачі заявки на отримання кредитної картки Ощадбанку. Якщо ви будете оформляти «стандартні карти» (MasterCard Standard або Visa Classic), то ліміт по кредитній карті може бути від 20 000 до 200 000 рублів.

У разі оформлення Gold-карт - від 200 000 до 500 000. Маленький нюанс: кредитна карта Gold, з одного боку, гарантує масу вигод, але, по-перше, не факт, що вам нададуть саме такий кредитний ліміт, по-друге, річне обслуговування Gold-карти становить 3 000 рублів, а простий карти - 750 рублів. Не кажучи вже про масу комісій, які теж зазвичай трохи вище для золотих карт. Процентна ставка по кредитній карті залежить від категорії карти, але різниця не така велика: для MasterCard Standard або Visa Classic - 24% річних, для кредитних карт Ощадбанку категорії Gold - 23%. Пільговий період у Сберовскіх кредиток - 55 днів. Треба відзначити, що для учасників зарплатних проектів Ощадбанк пропонує більш цікаві умови отримання кредитних карт, але вони унікальні для кожного конкретного роботодавця.

Які додаткові витрати вам доведеться нести: - 3% за зняття готівкою в банкоматах Ощадбанку, - 4%, але не менше 100 рублів за зняття в банкоматах інших банків (плюс комісія тих банків, якщо вона у них є). - У разі прострочення доведеться сплатити 38% річних. Є і ще одна «недокументированная комісія», яка ніде не фігурує, але на форумах я зустрічав згадки про неї: при оформленні кредитної карти в Ощадбанку, та й будь-якого іншого кредиту, співробітники банку м'яко пропонують позичальникові заплатити за страховку. Кажуть, що так у позичальника будуть вищі шанси отримати кредитну карту, а іноді і зовсім заявляють, що без страховки кредитну карту в Ощадбанку не отримати.

Які зручності для держателів кредитних карт пропонує Ощадбанк. - Система «Ощадбанк онЛ @ йн». - Мобільний банк (управління грошовими коштами через стільниковий телефон, смс-інформування і інші мобільні послуги). Тарифи на мобільний банк - окремі і ніяк не пов'язані з обслуговуванням кредитної картки як такої. - Унікальна послуга, яку я поки знайшов тільки у Ощадбанку, це екстрена видача готівки при втраті карти або технічної несправності. Надається ця послуга за межами РФ. Зламалася карта, немає зв'язку в банкоматах, ще щось ....

Ощадбанк і платіжна система видадуть вам готівку. Максимальна сума складає 50 000 доларів США, але не більше залишку на кредитній карті. - Власники кредитних карток Ощадбанку категорії Gold відповідно отримують привілеї платіжних систем, але це скоріше не банківське перевага - банк-емітент в даному випадку не має значення. Також власникам кредитних карток Ощадбанку пропонується можливість брати участь у благодійній програмі фонду «Подаруй життя». Для цього потрібно оформити спеціальну карту Visa Classic «Подаруй життя». Ваша участь у благодійній програмі формально обмежується підвищеною сумою щорічного обслуговування (для стандартних карт Visa Classic і MasterCard Standard - 750 рублів на рік, для Visa Classic «Подаруй життя» - 950 рублів).

Але Ощадбанк при цьому частину своїх комісій перераховує до благодійного фонду. З досвіду моїх знайомих, швидше і дешевше виходить оформити кредитну карту тим, у кого в Ощадбанку зарплатні картки, або є гарна кредитна історія. В інших випадках вірогідність відмови вище, суми лімітів менше, ніж хотілося б, терміни розгляду заявок тижні по дві-три.

І ще одне зауваження з мого досвіду: в Ощадбанку самі опрацьовані з юридичної точки зору тексти кредитних договорів. Це виключає всяку можливість з ними судитися через «дірок», помилок або недомовок у договорах. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 28 жовтня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Джерело: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Альфа-Банк в Пермі У 1999 році в місті Перм відкрився перший філія Альфа-Банку.З моменту свого заснування Пермський філія Альфа-Банку зайняв міцні позиції в ... Більше

За угодою з Пермським гарантійним фондом БАЛТІНВЕСТБАНК буде кредитувати інвестиційні проекти МСБ 14 серпня 2012 21:18 БАЛТІНВЕСТБАНК і Пермський гарантійний ... Більше

Сберкредбанк: вклади, кредити, відгуки клієнтів Закрите акціонерне товариство «Акціонерний Комерційний Банк Заощаджень і Кредиту» ... Більше

Іпотеку в «Новому Оккервіль» надає Ханти-Мансійський Банк 4 серпня 2012 0:00 Іпотечні ... Більше

Акція від Росгосстрах БАНКу: мінус 0,5% з комісії за ... Більше

Популярне