Главная » Послуги кредитного брокера. Вартість послуг кредитного брокера. Вибір брокера » Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією безробітним боржникам


Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією, безробітним, боржникам

Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією безробітним боржникам

Ринок кредитного брокериджа, це по-розумному так називається, а по суті - посередництво (сприяння) в отриманні кредиту, в Росії відносно молодий і ще не впорядкований. У Москві, звісно, є кілька великих структур, які офіційно себе позиціонують як кредитні брокери, які мають офіційні партнерські відносини з банками. Але це в Москві, а в регіонах допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією (а також безробітним, боржникам, та й просто громадянам, які бажають заощадити свій час і гроші) як правило, отримати складніше.

У цій статті ми розглянемо питання як правильно цією допомогою користуватися і як не стати жертвою шахраїв, ще їх іноді називають «чорними кредитними брокерами». Коли звертатися до помічників

Однозначно є сенс скористатися послугами помічників при оформленні іпотечної угоди. Обсяг необхідних документів там досить великий причому не тільки по позичальнику, але й по об'єкту нерухомості, детально про те, з чим вам доведеться зіткнутися при оформленні іпотеки ми писали в статтях Занімаем.ру. В принципі, в зборі цього пакету документів немає нічого «хитрого», однак скориставшись послугами професійних «помічників», ви гарантовано заощадите час на збір і правильну підготовку документів.

В ідеалі, вам навіть допоможуть вибрати кращий варіант іпотеки.

Що стосується споживчих кредитів і кредитних карт, то сьогодні швидкість розгляду заявок у банків максимальна, а необхідний пакет документів стає все менше і менше. Мало того, практично всі банки вимагають, щоб на момент подачі заявки на кредит або кредитну карту майбутній позичальник перебував у офісі банку і робив це особисто. Так що допомога в частині збору та підготовки документів тут зовсім недоречна.

Втім, є кілька ситуацій, в яких допомога кредитного брокера буде доречна навіть при оформленні споживчого кредиту. Наприклад, вам необхідний великий кредит, наприклад, на відкриття власної справи. Не кожен банк погодиться видати такий кредит, той вас можуть зажадати більшої кількості документів, застави, поруки.

Кредитний брокер допоможе і в зборі документів, і у виборі банку. Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією

Інший варіант - у вас не дуже гарна кредитна історія, і ви про це знаєте, або вам відмовили в декількох банках без пояснення причин. Кредитний брокер порекомендує вам банки з менш суворими вимогами до позичальників, в разі необхідності, з'ясує, які претензії банків ускладнюють вам процес отримання кредиту. Нарешті, ви можете не повною мірою підходити вимогам банку до майбутньому позичальникові, і банк пропонує вам оформити меншу суму в кредит.

Або для отримання кредиту не вистачає якогось важливого документа, наприклад, трудової книжки (працюєте неофіційно). У таких випадках кредитні брокери також можуть порекомендувати банки з більш м'якими вимогами до позичальників. Допомога в отриманні кредиту безробітним і боржникам

Кредитні помічники бувають двох видів: офіційні фірми, які називають себе кредитними брокерами; окремі громадяни, які надають сприяння при отриманні кредиту. Відразу скажу, не спокушайтеся красивими рекламними оголошеннями в газеті типу «допоможу гарантовано отримати кредит», дуже висока ймовірність бути обманутим. Часто така допомога цілеспрямовано пропонується особливо складним категоріям позичальників: безробітним, боржникам.

Користуватися послугами окремих осіб у цьому питанні можна тільки за рекомендацією друзів і знайомих. Мені відомі поодинокі випадки, коли окремі особи мали змогу «проштовхнути» кредит у банку, але, як правило, більшість таких «помічників» реально нічим не допомагають і не можуть допомогти. Тому краще звертатися до юридичних осіб, нехай навіть і зареєстрованим в якості індивідуальних підприємців.

Зауважимо, що банки не дуже люблять кредитних брокерів. Міркують банкіри приблизно таким чином, якщо позичальник «нормальний», то він і так отримає кредит, звернувшись безпосередньо в банк, а раз він звертається за кредитом через кредитного брокера, значить, щось там не зовсім в порядку. Єдине, до кого ставляться нормально - це до так званих «іпотечним брокерам», як правило, ці послуги надають агентства нерухомості.

Тут логіка інша, брокера в даному випадку сприймають як помічника у зборі документів для оформлення іпотечної угоди. Як не стати жертвою шахраїв

По-перше, як я вже писав вище, краще звертатися до тих кредитним брокерам, хто зареєстрований як юридична особа, хоча і серед таких попадаються шахрайські структури. Коли йдеться про допомогу в отриманні кредиту безробітним або боржників, тобто особам, які відчувають життєві труднощі і змушені економити, хочеться, звичайно ж, заощадити. Краще цього не робити, пам'ятаючи прислів'я - "скупий платить двічі".

Далі поцікавтеся установчими документами, щоб переконатися, що діяльність ведеться офіційно.

До речі кажучи, поки що ліцензування цієї діяльності не вимагається, так що пред'явлення вам небудь ліцензії повинно насторожити. Ідеальний варіант, якщо у кредитного брокера є листи, які підтверджують, що ця фірма офіційно співпрацює з якимись банками, наприклад, в якості кредитного агента. Подивіться, чи є у цієї фірми сайт і знаходиться вона в пошукових системах.

Непогано подивитися, що видадуть пошукові системи на запит «кредитний брокер Назва відгуки». Бійтеся компаній, які гарантують отримання кредиту, немає такої можливості ні у однієї з кредитних брокерів. Основна ознака шахрайства, якщо вам пропонують допомогу в підробці документів, наприклад, довідки про доходи, трудової книжки.

У разі, якщо шахрайство, а саме так це і буде трактуватися і виглядати, банком виявлено, то в повчальних цілях ви можете бути притягнуті до відповідальності за кримінальною статтею за шахрайство.

Непряма ознака можливого шахрайства, коли плату за послуги з вас намагаються отримати одразу в повному обсязі авансом, в не залежності від результату. Окремою стороною «стоять» особливі помічники, які пропонують отримати а-ля кредит готівкою в магазинах великої побутової техніки. Вам можуть запропонувати «допомогти» отримати кредит на покупку, наприклад, дуже дорогий плазмової панелі.

Панель ви продасте посереднику за 40% вартості - виходить начебто кредиту готівкою. Тільки самі розумієте, яка буде ставка за таким кредитом.

Сама очевидна шахрайська схема, коли вам говорять, що по кредиту, отриманому за допомогою брокера, ви зможете не платити. Це неправда, рано чи пізно служба безпеки банку або колекторське агентство візьметься за вас. Чим вам можуть допомогти

Нормальний кредитний брокер знає про всіх кредитних програмах в місті і може допомогти вибрати варіант, який підходить вам за всіма вимогами: перелік документів, вік, стаж, доходи. Відповідно, кредитний брокер допоможе надати допомогу в отриманні кредиту, вибрати найбільш дешевий варіант. Хоча сьогодні в інтернеті є маса сайтів, на яких можна знайти підходящий вам кредит за будь-якими умовами, ці сервіси охоплюють не всі банки і не вміють враховувати тонкощі кредитних програм.

Про корисність кредитних брокерів при іпотечних угодах я писав вище. Брокер допоможе зібрати необхідний пакет документах, постоїть за вас в чергах, простежить, щоб усі документи банк отримав "свіжими" (деякі довідки мають обмежений термін дії). Верх професіоналізму - коли кредитний брокер може перевірити вас по лінії безпеки, щоб або заздалегідь визначити отримаєте ви кредит чи ні, або довідатися причини, по яких вам відмовляють у банках.

Ще один незаперечний плюс від роботи кредитних брокерів - вони можуть допомогти отримати кредит навіть при поганій кредитній історії.

Головне, знати, в чому вона полягає. В принципі, дізнатися свою кредитну історію ви можете і самостійно, але краще, звичайно, коли послуга надається кредитним брокером «комплексно». Яку ж допомогу в отриманні кредиту з поганою кредитною історією або простроченнями можна надати?

Можливі варіанти. Професіонал може знати, в яких банках «закриють очі» на деякі недоліки в кредитній історії.

Брокер підкаже, що робити, якщо в базах даних бюро кредитних історій містяться помилки. Природно, не варто вірити обіцянкам, що вам гарантовано «зроблять кредит» навіть при поганій кредитній історії. Тим більше, не можна вірити пропозиціям, що по отриманому кредиту можна потім не платити.

Можливо, протягом декількох місяців вас і не будуть чіпати зі служби безпеки банку, отримавши від кредитного брокера хабар, але ніхто не знає, що станеться протягом всього терміну дії кредитного договору плюс три роки по його закінченні (строк позовної давності).

Самое реальний розвиток ситуації: хабарника-безпечники «спіймають за руку» і звільнять або навіть посадять (хоча це малоймовірно, чесно кажучи). А потім почнуть «шерстити» всі прострочені кредити. Юридично ви будете винні банку, ніхто не візьме до уваги, що ви віддали 40-50% суми кредиту в якості комісії і вам «дозволили» не платити по кредиту.

Якщо ви почнете нести таку нісенітницю, одразу потрапите під статтю про шахрайство. Вартість послуг

Зазвичай винагороду кредитного брокера за допомогу в отриманні кредиту становить 3-5% від суми кредиту. Можливо, що на початку роботи з вас захочуть отримати аванс - це нормальна практика. Зазвичай аванс розумний, залежить від суми кредиту і обсягу передбачуваних до виконання робіт.

По іпотечних операціях, як правило, аванс складе 3 000 - 5 000 рублів, по решті - 1 000. Винагороди понад 15% можна вважати сумнівним. Найбільш поширена «безневинна» схема шахрайства полягає в наступному.

Вам обіцяють сприяння в отриманні кредиту «зсередини» в конкретному банку. «Головне подати заявку в конкретному місці конкретного фахівця» - змовницьки повідомляють вам.

Далі кредитний брокер нічого не робить і чекає: пройде за стандартною процедурою розгляду ваша кредитна заявка чи ні. Минуло - класно - брокер «запрацює» 10-15% від суми кредиту. Не пройде заявка - «ну, вибачте, не вийшло».

У підсумку, ви втратите час, а в бюро кредитних історій з'явиться позначка, що такий-то банк у ході перевірки звертався за вашою кредитною історією.

Чим більше таких відміток, тим більше буде у наступного звертається за вашою кредитною історією банку впевненості в тому, що ви - «бігунок» по банкам, який намагається отримати кредити. Висновок буде швидше за все - відмовити в кредиті. Кредитні агенти

Допомога в отриманні кредиту боржникам і безробітним (втім, як і звичайним громадянам) роблять не тільки кредитні брокери, але й спеціальні кредитні агенти, яких офіційно набирає і «відправляє» на пошуки клієнтів сам банк. Завдання таких людей як раз таки знайти майбутніх клієнтів, і не тільки вмовити їх оформити кредит або кредитну карту, але і допомогти зробити це швидко. Такі агенти можуть і додому напроситися оформити всі папери, а картку самі принесуть додому або на роботу.

Правда, банків, що користуються послугами кредитних агентів не багато.

Ну і головна відмінність агентів від брокерів - вам нічого за їхні послуги не потрібно платити, комісію за приведеного клієнта агенти отримують від банку. Ще по темі: читайте статтю "Допомога в отриманні кредиту з поганою кредитною історією" - практичні поради. Никанор Бабурін, спеціально для Занімаем.ру 5 квітня 2012 Оцініть: Друзям це теж може бути корисно: Повернення до списку

Перекладено: zanimaem.ru


Похожие статьи:


Комментарии: 9

23.12.14, 19:50
марія
благаю допоможіть! терміново потрібні гроші для закритя кредитів в сумі 100000. згідна на любі проценти
23.12.14, 19:52
марія
благаю допоможіть! терміново потрібні гроші для закритя кредитів в сумі 100000. згідна на любі проценти
23.12.14, 19:52
марія
благаю допоможіть! терміново потрібні гроші для закритя кредитів в сумі 100000. згідна на любі проценти
04.02.15, 17:05
Андрій
терміново потрібен кредит в суммі 20000 грн допоможіть будь ласка
29.05.15, 06:53
Любов
Потрібна реальна допомога в позиці 75000для рефінансування без передоплат.Кредитна історія вже погана з цього місяця.
17.10.17, 17:25
марія
потрібна позика 30000
23.10.17, 17:36
марія
потрібна позика 30000грн 0935331169
09.11.17, 17:48
Володимир
Дуже потрібен кредит на 30000 на погашення кредиту терміново
26.02.18, 20:22
Катерина
Прошу допомоги, потрібно 65000 на погашення кредитів,дуже терміново.
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Іпотеку за одну годину видає Ханти-Мансійський Банк 4 липня 2012 0:00 Ханти-Манскійскій Банк почав надавати іпотечний кредит за одну годину.Однойменна програма іпотечного ... Більше

Московський кредитний банк, МКБ - відгуки про банк, незалежний огляд Відкрите акціонерне товариство «Московський кредитний банк» ... Більше

«КУБАНЬБАНК» 19 років на службі Кубані 1 жовтня 2009 0:00 1 жовтня 2009 Кубаньбанку виповнюється 19 років.За роки свого існування банк не раз міняв профіль ... Більше

Зв'язковий Банк запропонував власникам карт відкрити SAFE З 1 червня Зв'язковий Банк пропонує своїм клієнтам відкрити спеціальний рахунок SAFE і отримати 10% річних на залишок ... Більше

Повернення помилково перерахованих з карти грошей Сьогодні власники пластикових карт все частіше переводять кошти "з карти на карту", вдаючись до послуг банкоматів, терміналів, інтернет ... Більше

Популярне